Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword
Το GameWorld.gr αναζητά Forum Moderators (21 May 2018)

Το GameWorld.gr επιθυμεί να προσλάβει Forum Moderators.

Darksiders II

More
26 Mar 2012 14:33 #106186 by balboa95
balboa95 replied the topic: Darksiders II
Το πρωτο πραγματικα το αγαπησα. Ελπιζω και το δευτερο να ειναι εξισου καλο. Αν θυμαμε καλα υπαρχει και collectors ξερει κανενας ποσο κοστιζει ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
26 Mar 2012 16:55 #106192 by theonirvana
theonirvana replied the topic: Darksiders II

balboa95 wrote: Το πρωτο πραγματικα το αγαπησα. Ελπιζω και το δευτερο να ειναι εξισου καλο. Αν θυμαμε καλα υπαρχει και collectors ξερει κανενας ποσο κοστιζει ?

99$ :D :D

More
26 Mar 2012 17:00 #106193 by Devilhunter_PS
Devilhunter_PS replied the topic: Darksiders II

theonirvana wrote: το darksiders 1 ηταν επικο παιχνιδι :D

ενταξει,epic δεν ήταν,αλλα ουτε και epic faill

More
16 Apr 2012 09:57 #106877 by Dimasterix
Dimasterix replied the topic: Darksiders II
και εγω θα συμφωνησω με τον theonirvana ηταν επικο. κατι ακουσα ομως οτι παιζετε να ακυρωθει λογο οτι η thq παει για κλεισιμο. Ισχυει ?

More
16 Apr 2012 10:37 #106878 by Devilhunter_PS
Devilhunter_PS replied the topic: Darksiders II

Dimasterix_Gr wrote: και εγω θα συμφωνησω με τον theonirvana ηταν επικο. κατι ακουσα ομως οτι παιζετε να ακυρωθει λογο οτι η thq παει για κλεισιμο. Ισχυει ?

εταιρίες μπορεί να χάνονταί, αλλα παιχνίδια αυτού του επιπέδου και σε τέτοιο στάδιο ανάπτυξης δύσκολα ακυρώνονται. Και να κλεισει η THQ θα πάει κάπου αλλού

More
16 Apr 2012 14:11 #106880 by eliminator
eliminator replied the topic: Darksiders II

Dimasterix_Gr wrote: και εγω θα συμφωνησω με τον theonirvana ηταν επικο. κατι ακουσα ομως οτι παιζετε να ακυρωθει λογο οτι η thq παει για κλεισιμο. Ισχυει ?

Όντως η THQ έχει σοβαρά οικονομικά προβλήματα και κινδυνέυει να κλείσει, αλλά και να κλείσει το παιχνίδι θα το αναλάβει άλλη εταιρεία ανάπτυξης οπότε don't worry.

More
11 May 2012 01:38 #107684 by halismi
halismi replied the topic: Darksiders II
H Vigil παρουσιάζει την ιστορία του παιχνιδιού και πώς αυτή συνδέεται με τα γεγονότα του πρώτου τίτλου.

[youtube:8d0xoocr]
[/youtube:8d0xoocr]

More
11 May 2012 15:53 #107698 by theonirvana
μου ανοιξε την ορεξη αυτο το video :D :D

More
12 May 2012 05:09 #107723 by halismi
halismi replied the topic: Darksiders II
Darksiders 2 Collector's Edition

H THQ ανακοίνωσε την συλλεκτική εκδοσή του πολυαναμενόμενου DarkSiders 2. Θα προσφέρει εκτός από τα περιεχόμενα της Limited Editiob και τα Death Armour και Scythe Set για in-game χρήση, μία ψηφιακή έκδοση του soundtrack του τίτλου, ένα ένθετο βιβλίο με εικόνες του παιχνιδιού, καθώς και το Argul’s Tomb DLC. Τιμή γύρω στα 100 ευρώ.

More
19 Jul 2012 12:25 #110538 by theonirvana
σχεδον ενας μηνας εμεινε.καλα ειναι πολυ καλυτερο απο το πρωτο.εχει πιο πολλα στοιχεια rpg και στο τελος του καθε παιχνιδιου οι Death θα ειναι διαφορετικοι σε καθε παιχτη.εγω προπαραγγειλα την Limited edition γιατι δεν προλαβα την collectors.εσεις ποια εκδοση θα παρετε?

Time to create page: 0.557 seconds
Notification