Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword
Το GameWorld.gr αναζητά Forum Moderators (21 May 2018)

Το GameWorld.gr επιθυμεί να προσλάβει Forum Moderators.

The Order: 1886 (PS4)

More
26 Feb 2015 16:02 #157276 by KillerJason13th
KillerJason13th replied the topic: The Order: 1886 (PS4)
Από γραφικά πραγματικά ότι καλύτερο έχω δει. Το gunplay χορταστικό αλλα δυστυχώς η μαύρες μπάρες περιορίζουν το οπτικό πεδίο, Aπό ένα σημείο και μετά με κούρασαν τα qte και τα αλλεπάλληλα cutscenes. Καλο αλλα σε καμια περίπτωση για 60 ευρώ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
01 Mar 2015 12:00 #157426 by Users
Users replied the topic: The Order: 1886 (PS4)
Link συνέντευξηςCVG σχετικά με το story, τα γραφικά και το gameplay του The Order: 1886. Οπως βλέπετε δόθηκε βάση στον κάθε τομέα με αυτή τη σειρά.

More
13 Jul 2015 18:51 #165095 by NikosFlev
NikosFlev replied the topic: The Order: 1886 (PS4)
Πήρα την Παρασκευή το game και μέχρι στιγμής μου φαίνεται φοβερό. Είναι πραγματικά σαν ταινία. Δεν έχω ξαναδεί καλύτερα γραφικά από άλλο παιχνίδι μέχρι σήμερα και τολμώ να πω ότι ακόμα και το Batman: Arkham Knight δύσκολα μπορεί να συγκριθεί μαζί του στον τεχνικό τομέα. Επίσης το shouting έχει εκπληκτική αίσθηση και σε κάνει να νιώθεις το βάρος των όπλων και το story παρουσιάζει αρκετό ενδιαφέρον γεμάτο μυστήριο και συνομωσίες. Το μόνο αρνητικό του είναι ότι διαρκεί λίγο, αλλά τώρα στα 30€ που το αγόρασα νιώθω αρκετά ευχαριστημένος. Είναι πολύ καλή επιλογή παιδιά και το προτείνω σε όσους αρέσουν τα action games.

More
13 Jul 2015 19:32 #165104 by KillerJason13th
KillerJason13th replied the topic: The Order: 1886 (PS4)

NikosFlev wrote: Πήρα την Παρασκευή το game και μέχρι στιγμής μου φαίνεται φοβερό. Είναι πραγματικά σαν ταινία. Δεν έχω ξαναδεί καλύτερα γραφικά από άλλο παιχνίδι μέχρι σήμερα και τολμώ να πω ότι ακόμα και το Batman: Arkham Knight δύσκολα μπορεί να συγκριθεί μαζί του στον τεχνικό τομέα. Επίσης το shouting έχει εκπληκτική αίσθηση και σε κάνει να νιώθεις το βάρος των όπλων και το story παρουσιάζει αρκετό ενδιαφέρον γεμάτο μυστήριο και συνομωσίες. Το μόνο αρνητικό του είναι ότι διαρκεί λίγο, αλλά τώρα στα 30€ που το αγόρασα νιώθω αρκετά ευχαριστημένος. Είναι πολύ καλή επιλογή παιδιά και το προτείνω σε όσους αρέσουν τα action games.

Συμφωνώ,
είδα γραφικά στο game που πραγματικά πολύ που καυχιόμαστε για τα pc μας που είναι ικανά να τρέξουν τα games με ένα σωρό φίλτρα,
που δεν είχα δεί ουτε στον ύπνο μου στο pc.
Για κανένα λόγο όμως στα 60 ευρώ που το αγόρασα.
The following user(s) said Thank You: NikosFlev

More
23 Feb 2019 07:51 #223487 by Parou
Parou replied the topic: The Order: 1886 (PS4)
The Order: 1886: H Sony χάρισε μία ρέπλικα ενός Tesla Rifle στον developer

Στολίδι στα γραφεία της Ready at Dawn.

Το The Order: 1886 είναι ένα αξιόλογο PS4 exclusive με διάφορα θετικά και αρνητικά. Ωστόσο, το σενάριό του και οι χαρακτήρες του είναι στοιχεία που μας έμειναν

Η Sony κατασκεύασε και έστειλε ως δώρο στην εταιρεία ανάπτυξης του παιχνιδιού Ready at Dawn μία ρέπλικα του όπλου Tesla Rifle. Το όπλο στο παιχνίδι έχει την τιμητική του ως κατασκευή τοu Nikola Tesla.

Άραγε η κίνηση αυτή σημαίνει ταυτόχρονα και κάποιο sequel; Για να δούμε. Πάντως υπάρχουν ήδη πληροφορίες ότι η Ready at Dawn ετοιμάζει ένα νέο triple-A game.

Moderators: Parouakiszax
Time to create page: 0.558 seconds
Notification