Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Elder Scrolls V: Skyrim

25 Feb 2011 13:06 #90337 by Νικολής Ασημάκης
Πωπωπω. Δεν έχω λόγια. Τείνει στην τελειότητα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Feb 2011 15:32 #90338 by Γιάννης Παναγιωτίδης
πριν δω το trailer ήθελα να γράψω "ε καλά όλα τα trailers επικά είναι, μόνο το ίδιο το παιχνίδι θα μας δείξει τι αξίζει" όμως αφού το είδα κατάλαβα ότι ό,τι κουβαλάει το Elder Scrolls πάνω του δεν μπορεί να μην είναι επικό. Απλά έχω δει και άλλα παιχνίδια να γίνονται χειρότερα με τελευταίο το fallout new vegas αλλά ελπίζω ότι δεν θα γίνει το ίδιο με αυτό. Βασικά αυτό πρέπει να είναι καλύτερο και απο το oblivion :D Μόνο να περιμένουμε μπορούμε.... (μέχρι τότε ας παίξουμε άλλα παιχνίδια :P )

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Feb 2011 19:48 #90345 by Νικολής Ασημάκης
[youtube:diey56ix]
[/youtube:diey56ix]

Τα λόγια είναι περιττά! :lol:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 May 2011 13:54 #93539 by Θωμάς Ανδριανός
Το game ειναι απλα επικο!!!
Θα κοντραρηστει για GOTY 2011 σιγουρα...
Συλλεκτικη να ανακοινωση η Bethesda στην E3 περιμενουμε,για να φηγουν τα pre-order...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 May 2011 14:06 #93545 by Nikos Georgopoulos
Εγώ στην E3 περιμένω ένα gameplay video.Δώστε gameplay στο λαό να δούμε τι παίζει.
Αν δεν έχει τα bugs του Oblivion θα σπάσει ταμεία.Πολύ περισσότερο από Dragon Age φυσικά.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 May 2011 14:11 #93547 by Θωμάς Ανδριανός
Το Dragon Age 2 παντως,ηταν μετριο και αν παρουμε στα υπο 'ψιν μας το πολυ καλο Origins και το οτι η BioWare(Mass Effect)ηταν πισω απο αυτο,ηταν πολυυυ κατω του μετριου.

Gameplay Video και εγω θα ηθελα πολυ παντως :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 May 2011 14:30 #93553 by Νίκος Tριανταφύλλης
Σαν το gothic κανενα χαχαχαχα :razztongue:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 May 2011 14:33 #93554 by Νικολής Ασημάκης
Μη βγαίνουμε οφφ τοπικ παρακαλώ.

Όσο για το Skyrim, τα έχω ξαναπεί. Όπως έχουν πάει τα πράγματα φέτος θα χτυπηθούν κατά μέτωπο το Skyrim με το Witcher 2 για τον τίτλο του RPG της χρονιάς και (σύμφωνα με την ταπεινή μου γνώμη) θα είναι σίγουρα από τα φαβορί του τίτλου "Game της Χρονιάς".

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 May 2011 14:35 #93555 by Θωμάς Ανδριανός
^Mην ξεχνας το απιστευτο Dark Souls....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 May 2011 21:16 #93586 by Μπάμπης Χαραλάμπους
Ενώ ο Dovahkiin φαίνεται πολύ γαμάτος τύπος για κάποιο λόγο πιστεύω οτι ο Geralt θα τον κανει slain :cool:

Παρόλα αυτά θα τα τιμησω και τα 2.

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification