Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword
Το GameWorld.gr αναζητά Forum Moderators (21 May 2018)

Το GameWorld.gr επιθυμεί να προσλάβει Forum Moderators.

Blue Protocol

• Manos
  • Manos's Avatar Topic Author
  • Αρχισυντάκτης
  • Αρχισυντάκτης
  • Για ανταλλαγή απόψεων το ιδανικό μέρος είναι το forum του GameWorld.gr!
More
30 Jun 2019 23:43 #225675 by Manos
Manos created the topic: Blue Protocol
H Bandai Namco ανακοίνωσε ότι θα κυκλοφορήσει ένα Action RPG στα PC με την ονομασία Blue Protocol.

Θα παίζεται online, θα έχει anime art style και σύμφωνα με την υπόθεση "ο κόσμος θα κινδυνεύει να καταστραφεί, αλλά θα έρθει η ώρα η ανθρωπότητα να ενωθεί για να νικήσει εχθρούς πάνω από τις δυνάμεις της. Θα χρειαστεί να ταξιδέψει στο διάστημα και στο χρόνο για να αλλάξει το μέλλον της".

Το συγκεκριμένο Action RPG αναπτύσσεται σε Unreal Engine 4 από την νεοσύστατη ομάδα ανάπτυξης Project Sky Blue, η οποία κατά το παρελθόν συμμετείχε στη σειρά RPG Tales, αλλά και στα Tekken και Ace Combat.

"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
07 Jul 2019 13:22 #225726 by Smoses
Smoses replied the topic: Blue Protocol
Δημοσιεύθηκε το πρώτο τρέιλερ του Blue Protocol!
Στο συγκεκριμένο τρέιλερ μπορείτε να δείτε αρκετά συνοπτικά το battle style και τον κόσμο που θα πρέπει να σώσετε.
Εμένα μου θυμίζει λίγο Sword Art Online και μου αρέσει αρκετά, εσείς τι νομίζετε ?
Δείτε το τρέιλερ παρακάτω:

Science isn’t about why! It’s about why not!

More
13 Jul 2019 19:23 #225819 by Smoses
Smoses replied the topic: Blue Protocol
Δημοσιεύθηκαν screenshots από την alpha και ένα μικρό βίντεο από το character creation. Ακόμα, λόγω της alpha που διεξήχθη στην Ιαπωνία, ανακοινώθηκαν και οι απαιτήσεις στα PC.
Μπορείτε να δείτε τα screenshots εδώ και τις απαιτήσεις εδώ.

Science isn’t about why! It’s about why not!

Moderators: Parouakiszax
Time to create page: 0.481 seconds
Notification