Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Dark Souls III

14 Apr 2016 12:17 - 14 Apr 2016 12:18 #179963 by Δημήτρης Πασχάλογλου
Μπορεί να μην είχα λεφτά για την Prestige και να μην πρόλαβα τα pre-order αλλά η παραγγελία έφυγε χθες και την περιμένω!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Apr 2016 16:14 #179969 by Νικος
Replied by Νικος on topic Dark Souls III
Με αφορμη την εκδοση του Dark souls 3 αποφασισα πως ηρθε η στιγμη να παρω το θαρρος να ασχοληθω με αυτην την σειρα, ξεκινωντας απο το πρωτο παιχνιδι. Ωστοσο, ως συλλεκτης μου αρεσει να εχω τα παιχνιδια σε retail εκδοση, δεν το βρισκω ομως σε καποιο ελληνικο καταστημα. Ξερετε αν μπορω να το βρω σε καποιο καταστημα; Ευχαριστω :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Apr 2016 17:15 #179974 by Δημήτρης Πασχάλογλου

Γκαβρα wrote: Με αφορμη την εκδοση του Dark souls 3 αποφασισα πως ηρθε η στιγμη να παρω το θαρρος να ασχοληθω με αυτην την σειρα, ξεκινωντας απο το πρωτο παιχνιδι. Ωστοσο, ως συλλεκτης μου αρεσει να εχω τα παιχνιδια σε retail εκδοση, δεν το βρισκω ομως σε καποιο ελληνικο καταστημα. Ξερετε αν μπορω να το βρω σε καποιο καταστημα; Ευχαριστω :)


Φίλε μου επειδή τι ψάχνω εδώ και καιρό, είμαι και εγώ λάτρης των retail, δεν υπάρχει ούτε μεταχειρισμένο σε αυτήν την έκδοση στην Ελλάδα. Μόνο αν βρείς σε κάποια ξεχασμένα καταστήματα. Αλλιώς καταφεύγεις σε ebay και amazon που εκεί το βρήκα. Μόνο σε ένα κατάστημα αν δεν κάνω λάθος έχει σε retail την απλή έκδοση για το 360 40€.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Apr 2016 17:24 #179975 by Νικος
Replied by Νικος on topic Dark Souls III
Πωω ατυχια. Ευχαριστω παντως για την απαντηση :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Apr 2016 19:00 - 15 Apr 2016 00:37 #179976 by Γιωργος Ευστατογλου

Γκαβρα wrote: Με αφορμη την εκδοση του Dark souls 3 αποφασισα πως ηρθε η στιγμη να παρω το θαρρος να ασχοληθω με αυτην την σειρα, ξεκινωντας απο το πρωτο παιχνιδι. Ωστοσο, ως συλλεκτης μου αρεσει να εχω τα παιχνιδια σε retail εκδοση, δεν το βρισκω ομως σε καποιο ελληνικο καταστημα. Ξερετε αν μπορω να το βρω σε καποιο καταστημα; Ευχαριστω :)

Τσεκαρε στις αγγελίες, με 20€ ειχα βρει και την collectors . παντως ενημερωτικα η σειρα ξεκιναει απο το demon's souls , exclusive για το ps3

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Apr 2016 20:27 - 15 Apr 2016 00:38 #179978 by Δημήτρης Πασχάλογλου

Γιωργος Ευστατογλου wrote: Τσεκαρε στις αγγελίες, με 20€ ειχα βρει και την collectors . παντως ενημερωτικα η σειρα ξεκιναει απο το demon's souls , exclusive για το ps3


Έχει μόνο μία καλή περίπτωση για το 360 στα 25€ αλλά για PC που ψάχνω τίποτα... :( Με βλέπω να παίρνω του 360 :dry:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Apr 2016 02:35 #180000 by Μάνος Γρυπάρης
Στο νέο μας βίντεο σας παρουσιάζουμε το Dark Souls III press kit.

Κυκλοφορούν ελάχιστα κομμάτια της παγκοσμίως και όπως μας ενημέρωσε η Bandai Namco είμαστε οι μόνοι στην Ελλάδα που το παραλάβαμε. Το ξύλινο σεντούκι είναι όλα τα λεφτά.


File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Apr 2016 11:34 #180010 by Δημήτρης Πασχάλογλου
Είδα το βίντεο χθες! Είναι πανέμορφο το press kit!!! Το αγοράζω!!! :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Apr 2016 16:34 #180175 by Τάσος Νικολακόπουλος
Αν έχετε στην κατοχή σας την retail έκδοση του Dark Souls 3, μπορείτε να κατεβάσετε και να εκτυπώσετε ένα υπέροχο retro εξώφυλλο. Η Bandai Namco εμπνεύστηκε από την δικιά της πρωταπριλιάτικη φάρσα και κυκλοφόρησε αυτό το πολύ ενδιαφέρον box cover. Διαβάστε περισσότερα .

Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Apr 2016 16:38 - 26 Apr 2016 16:39 #180637 by Τάσος Νικολακόπουλος
Η Bandai Namco έδωσε στην δημοσιότητα πληροφορίες σχετικά με την πορεία του Dark Souls III στην αγορά. Πρόκειται για το Dark Souls με τις ταχύτερες πωλήσεις στην ιστορία της εταιρείας. Κάθε άλλο παρά απογοητευμένη μπορεί να είναι η Namco! Διαβάστε περισσότερα στην σχετική είδηση .


Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification