Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Στρατός: Γενική συζήτηση

29 Apr 2011 12:34 #92665 by Γιάννης Μπόκας

akpe wrote: Είμαι και ΥΕΑ το κέρατό μου! Αν τυχόν δεν μπώ στα 30, ψήνομαι :p


Όλοι όσοι έχουν τελειώσει το Λύκειο μπαίνουν σαν ΥΕΑ =D>

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 May 2011 12:46 #92711 by Γιάννης Ρέμας
190 και σημερα!!!! \:D/ \:D/ \:D/ και αλλες 8 μερες εμπλοκη :roll:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 May 2011 01:33 #92731 by Μάνος Γρυπάρης

lavezzi7 wrote: Ένα παιδί που ρώτησα μου είπε ότι αν μπεις στον Αυλώνα σε στέλνουν Έβρο ή Κύπρο :?

Πες του παιδιού ότι είναι Ραδιο-Αρβύλας. Οι ειδικές δυνάμεις είναι σε όλα τα σύνορα. Άμα έχεις βίσμα τότε και Έβρο πας και Μυτιλήνη και όπου γουστάρεις.

x_yannis wrote:

akpe wrote: Είμαι και ΥΕΑ το κέρατό μου! Αν τυχόν δεν μπώ στα 30, ψήνομαι :p


Όλοι όσοι έχουν τελειώσει το Λύκειο μπαίνουν σαν ΥΕΑ =D>

ΑΜΑ θέλεις πας ΥΕΑ. Σε ρωτάνε την 1η μέρα, βρίσκεις μια δικαιολογία και δεν πας, όπως οι περισσότεροι. Ποιο κορόιδο θα κάτσει παραπάνω μήνες θητεία για να συντηρείται με μισθό της πλάκας? Εκτός αν έχετε χοντρό βίσμα για δημόσιο και θέλετε να μαζέψετε μόρια. Που με την κρίση τώρα πιο εύκολα σου κάθεται το Τζόκερ παρά μπαίνεις δημόσιο.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 May 2011 00:57 #92772 by Γιάννης Μπόκας
akpe έπρεπε να μπεις τώρα Αυλώνα! Θα εκανες και "γόπινγκ" μαζί με τον Λεό Πατίτσα!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Oct 2014 12:10 #150690 by Αγησίλαος Σιντόρης
Με αφορμή την πρόσκληση μου στον ελληνικό στρατό ( ναι μάλιστα κοιμηθείτε ελεύθερα,εγώ θα φυλάω την χώρα μας) στις 10 Νοεμβρίου στο πεζικό της Άρτας,σκέφτηκα να δημιουργήσω ένα τοπικ για να μοιραστούμε τις εμπειρίες σας για την τα για εσάς τους παλιότερους και εμείς οι ψάρακες αργότερα..νομίζω ότι κάθε άντρας αρέσκεται να λέει ιστορίες από τον στρατό, τι καψόνια του έκαναν,που υπηρέτησε,ποιοι ήταν βύσματα και πέρασαν και δεν άγγιξαν και ότι άλλο έχετε να μας πείτε...εκφραστείτε ελεύθερα λοιπόν..για να συζητάνε πιο παλαιότεροι και να μαθαίνουμε εμείς πι νεότεροι.

Όλα τα πράγματα είναι δύσκολα, προτού γίνουν εύκολα.
Thomas Fuller

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Oct 2014 12:26 #150692 by Μάρκος Ασκανιάν
Με το καλό να μπεις και να βγεις! Υπομονή θέλει και είσαι comple. Εγώ αυτό που θυμάμαι ακόμα ήταν τα βύσματα που δε κάνανε τίποτα και χώνανε οι ανώτεροι εμάς αντί γι αυτούς. Κατά τ'άλλα όλα χαλαρά και τυπικά. Αυτό που με ταλαιπώρησε μόνο ήταν η έλλειψη ύπνου λόγω κλανιών στο θάλαμο και όχι μόνο! :sick: :sick: :sick: :P :P :P :P :P

Adododo!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Oct 2014 14:12 #150694 by Donnie Darko
Εγώ παρόλο με πρόβλημα Ακοής δεν πήρα θέση για το στρατό αλλά θα σου πω οτι θέλει υπομονή και σιγά σιγά θα περάσουν οι μήνες :evil: :evil: Μέχρι τότε καλή θυτεία.

Αν δεν με βρίσκετε στο Facebook η σε κανά σουβλατζίδικο ε τότε θα είμαι μέσα στο Site :) :) :)
ΥΓ:Έχω μόνο Facebook,skype,twitter,youtube :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Oct 2014 15:26 #150697 by Γιώργος Λόλας
Το μόνο που θα σε ενοχλήσει μέσα είναι ότι θα βαριέσαι, εκτός και αν βρεις κάτι να κάνεις. Μια φορητή κονσολίτσα θα σε βγάλει με τον καλύτερο τρόπο (αρκεί να την προσέχεις μην στην σουφρώσουν!).

Οι μήνες θα περάσουν χωρίς να το καταλάβεις μετά τις πρώτες 20 μέρες :)

Καλή θητεία αδερφούλη και να αγοράσεις σαμπουάν. Μακριά από σαπούνια! Χαχαχαχα

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Oct 2014 19:38 #150705 by Αγησίλαος Σιντόρης
Σε ευχαριστω πολυ για την ανταποκριση..Δεν θελω να αγχωνεστε εχω αγορασει μια κουτα wash an go,οποτε ειμαι καλυμενος απο αυτο το θεμα..! B) Οσο για την φορητη κονσολιτσα το εχω σκεφτει η αληθεια ειναι ,ευτυχως εχω psp αλλα σιγουρα δεν μπορω να το παρω τον πρωτο μηνα στο κεντρο οπου απαγορευονται ακομα και κινητα με καμερα..Μετα οταν θα μπω στην μοναδα θα κανω τα κουμαντα μου ετσι κι αλλιως.9 μηνες ειναι θα περασουν.. :)

Όλα τα πράγματα είναι δύσκολα, προτού γίνουν εύκολα.
Thomas Fuller

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Oct 2014 21:56 #150711 by james
Τώρα που έγινε ο στρατός 9 μήνες δεν είναι τίποτα.Απλά την πρώτη εβδομάδα είναι να προσαρμοστείς στις συνθήκες του στρατού πρωινό ξύπνημα ξύρισμα στρώσιμο κρεβατιού και τέτοια .Απλά να μην πας με το ύφος του ψαρωμένου.Αν είσαι σωστός στην υποχρεώσεις σου δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα και σιγά σιγά με τον καιρό θα βλέπεις τι να κανεις για να λουφάρεις και λίγο...όσο για το psp που σκέφτεσαι να πάρεις μου το σουφρώσανε από τον φωριαμό..Καλά λουκέτα προμηθεύσου

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification