Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Έρευνες: Γενική συζήτηση

24 Jul 2010 13:07 #75646 by Γιώργος Δημόπουλος

ThunderHawk wrote: Αυτό το "πείραμα" μου θημίζει αυτό που υοθέτησε ο αμερικάνικος στρατός. Βάζουν τους στρατίωτες να παίζουν FPS παιχνίδια γιατί έρευνες έδειξαν ότι τα αντανακλαστηκά κάποιου ατόμου που παίζει FPS είναι καλύτερα από έναν απλό άνθρωπο γιατί οξύνονται περισσότερο και αντιδρούν καλύτερα υπο συνθήκες πίεσης. Όπως και μία άλλη έρευνα έδειξε ότι οι καλύτεροι καρδιοχειρούργοι(ή νευροχειρούργοι ήταν δεν θυμάμε καλά) είναι άτομα που έπαιζαν πολλά βίντεο παιχνίδια όταν ήταν μικροί.

Καλα εσυ thunderhawk μν μιλας.Δν εχεις απλα αντανακλαστικα εχεις τσιπαρισμενο εγκεφαλο.Στο cod πυροβολας πιο γρηγορα κ απο τη σκια σου, μας εχεις γα.....σει με το g3. :mrgreen: :mrgreen:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Jul 2010 14:01 #75648 by Ιβάν
Αυτό πρέπει να το δείξω στον πατέρα μου, για να με αφήνει πιο πολλές ώρες στον Υπολογιστή. Ρε παιδιά εγώ πιστεύω πως ο ThunderHawk είναι απλά καμένος. Για να είσαι καλός σε κάτι πρέπει να κάνεις και εξάσκηση! Για παράδειγμα εγώ, έπαιζα πάρα πολύ Counter Strike Source με τον υπολογιστή αλλά και με άλλος παίκτες και μια φορά, όχι μόνο μια, (βάζω πάντα 3 παίκτες αντίπαλους όταν παίζω με υπολογιστή) και ήμουν μόνος με τους 3 αντίπαλους και τους πήρα μόνο με 3 σφαίρες. Τις περισσότερες φορές μου έπαιρνε 4 σφαίρες. Όλα εξαρτώνται από το πόση ώρα παίζει κανείς κάποιο παιχνίδι!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Jul 2010 14:14 #75651 by Μπάμπης Χαραλάμπους

TakiTsan wrote: Αυτό πρέπει να το δείξω στον πατέρα μου, για να με αφήνει πιο πολλές ώρες στον Υπολογιστή. Ρε παιδιά εγώ πιστεύω πως ο ThunderHawk είναι απλά καμένος. Για να είσαι καλός σε κάτι πρέπει να κάνεις και εξάσκηση! Για παράδειγμα εγώ, έπαιζα πάρα πολύ Counter Strike Source με τον υπολογιστή αλλά και με άλλος παίκτες και μια φορά, όχι μόνο μια, (βάζω πάντα 3 παίκτες αντίπαλους όταν παίζω με υπολογιστή) και ήμουν μόνος με τους 3 αντίπαλους και τους πήρα μόνο με 3 σφαίρες. Τις περισσότερες φορές μου έπαιρνε 4 σφαίρες. Όλα εξαρτώνται από το πόση ώρα παίζει κανείς κάποιο παιχνίδι!


Μπα... εχει τσιπαρισμένο εγκέφαλο... :mrgreen:

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Jul 2010 14:21 #75653 by Γιώργος Δημόπουλος
Ναι εννοειται η εξασκηση ειναι πολυ σημαντικη για πλακα το λεω κ εγω οταν ειχα καει στο codmw2 ειχα killstreak 36 kills τους τα ειχα φερει ολα εκτος απο nuke.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Jul 2010 15:09 #75657 by Στέφανος Τρίγγας

1000giorgos wrote: Ναι εννοειται η εξασκηση ειναι πολυ σημαντικη για πλακα το λεω κ εγω οταν ειχα καει στο codmw2 ειχα killstreak 36 kills τους τα ειχα φερει ολα εκτος απο nuke.



Εγώ μετά από πάρα πολύ εξάσκηση και έχοντας τερματήση το call of duty 4 με το που το πήρα την ίδια εβομάδα 34 φορές κατάφερα να κάνω αυτό το killstreak :



ΥΓ. Επίσης έχω κάνει και 3 φορές format το pc και τις 3 φορές μετα πήγα 55 lvl σύνολο έχω πάει 55 lvl 4 φορές και κάθε φορά έχω παίξει πάνω απο εβδομάδα ,με λίγα λόγια έχω παίξει σύνολο περίπου ένα μήνα cod 4 multy.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Jul 2010 15:14 #75658 by Μπάμπης Χαραλάμπους
Δηλαδη συμφωνα με το αρχικο post εσυ πρεπει να είσαι πανέξυπνος!

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Jul 2010 15:36 #75662 by Νικολής Ασημάκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Jul 2010 16:53 #75663 by Άγγελος Φασούλης
Να τον στείλουμε στην NASA. Κρίμα είναι να χαραμίζεται το 100 killstreak στην Ελλάδα. :armata double gun:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Jul 2010 18:19 #75667 by Στέφανος Τρίγγας

draginfable wrote: Να τον στείλουμε στην NASA. Κρίμα είναι να χαραμίζεται το 100 killstreak στην Ελλάδα. :armata double gun:


Τη να κάνω στην NASA? εκεί ασχολούνται με το διάστημα που κολλάει το Call Of Duty?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jul 2010 12:21 #75683 by Ιβάν
Ρε ThunderHawk το Call of Duty 4 το έχεις τερματίσει; Αν ναι σε τι βαθμό δυσκολίας;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification