Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Γνωριμία μελών GameWorld!

09 Jul 2016 15:39 #183976 by Angel
Απολύτως λογικό.Φρέσκο το laptop :P Η πίκρα σε μας :(

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Jan 2017 19:25 #193071 by Βανέσα
Καλησπερα και απο μενα! Βανέσα, 28, απο Κρήτη, ειμαι fan των games απο μικρή (δεν διάβαζα ιστορία στο δημοτικό για να παίζω super mario στο ατάρι), αυτή τη στιγμή πέφτει κάψιμο με left 4 dead 2 και Plants Vs Zombies (για τέταρτη φορά αυτο). Λατρεύω ταινίες και σειρές με εξαίρεση τις κοριτσο/ρομαντικές ( :sick: ). Πειραματίζομαι με διάφορα προγράμματα όπως το sweet home 3d και το fl studio. Όντας σπιτόγατα λατρεύω την ενασχόληση με το pc γενικα και την καλή ομοιοπαθούσα παρέα! :silly:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Jan 2017 19:29 #193072 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Welcome στην παρέα μας fellow λεφτφορντεντάκι!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Jan 2017 19:44 - 27 Jan 2017 19:44 #193074 by Αγγελική Γοργορίνη
Καλωσήρθες Βανέσα! :)

“What do you fear, lady?" [Aragorn] asked.
"A cage," [Éowyn] said. "To stay behind bars, until use and old age accept them, and all chance of doing great deeds is gone beyond recall or desire.”

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Jan 2017 19:45 #193075 by Πιέρρος Φουστέρης
Καλώς ήρθες, Βανέσσα. Με πρόλαβε ο Παναγιώτης, ήθελα κι εγώ να σχολιάσω το L4D2 :P

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Jan 2017 23:12 #193101 by Aνέστης Αδαμίδης
Να μαζευτούμε κάνα τσούρμο μια μέρα να παίξουμε μια παρτίδα ρε σεις. Ακόμη δεν έχω δει όλα τα σκηνικά. Και βαριέμαι μόνος να παίζω.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Jan 2017 23:16 #193102 by Παναγιώτης Πολυδεύκης

TheReaper wrote: Να μαζευτούμε κάνα τσούρμο μια μέρα να παίξουμε μια παρτίδα ρε σεις. Ακόμη δεν έχω δει όλα τα σκηνικά. Και βαριέμαι μόνος να παίζω.


5 άτομα είμαστε η δικιά μου παρέα, οι 2 δεν παίζουν συχνά. Είναι και ο Douzos που παίζει γενικά, μαζευόμαστε και για campaign και για versus. Άμα έχετε χρόνο θα έχει χαβαλέ. γενικά το left είναι από τα πιο διασκεδαστικά multiplayer για παρέα

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Jan 2017 23:39 #193108 by Πιέρρος Φουστέρης
Αν μαζευτούμε, το ξανακατεβάζω και κανονίζουμε. Θα 'χει πολύ πλάκα, σίγουρα!

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Jan 2017 17:22 #193125 by Γιώργος Λόλας

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Jan 2017 17:44 #193127 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Η παρέα μου είμαστε 5 άτομα, οι 3 παίζουμε σταθερά και τώρα και ο ένας από τους άλλους δύο. Άμα θέλετε το κανονίζουμε να παίξουμε πρώτα μερικά campaigns, εγώ και όσοι θέλετε από εδώ και μετά μαζευόμαστε για Versus που έχει γέλιο. Εγώ left παίζω συχνά οπότε από εσάς όσους θέλετε περιμένω.

Please Log in or Create an account to join the conversation.