Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Prince of Persia: The Two Thrones

25 Jan 2006 03:13 - 30 Oct 2006 17:24 #7779 by Μάνος Γρυπάρης
Ένα topic το οποίο θα έπρεπε να είχαμε ανοίξει πολύ νωρίτερα μιας και στον Sportime είδαμε ότι υπάρχει αρκετό ενδιαφέρον. Το Price of Persia: The Two Thrones έχει κυκλοφορήσει από τον Δεκέμβριο.

Διαβάστε το review της Βιβής Κεφαλωνίτη

Το παίξατε? Οι εντυπώσεις σας? Κι αν κάποιος έχει καταφέρει να κερδίσει και τον τελικό κακό ας μας πει τον τρόπο για να το μεταφέρουμε και στον φίλο που μας ρώτησε προχθες στον αέρα.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jan 2006 10:54 #7792 by Αντώνης Κατρής
Εμένα μόλις χθές έπεσε στα χέρια μου και έχω να πω ότι είναι απλά κορυφαίο. Τα γραφικά είναι ένα επίπεδο πάνω από το προηγούμενο αλλά χωρίς να χρειάζεται υπερυπολογιστή για να λειτουγήσει... Το σενάριο πάλι δείνει τα ρέστα του και ξεδιπλώνεται σιγά σιγά όσο προσπαθείς να βγάλεις άκρη... Και φυσικά νέες κινήσεις, νέα όπλα και νέοι εχθροί συνθέτουν την εικόνα ενός απίστευτου παιχνιδιού. Όσο για τον τελευταίο αρχηγό πολύ φοβάμαι ότι είναι μακριά ακόμα

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jan 2006 13:09 #7798 by Tasos
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΟ ΑΡΧΗΓΟ (ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ)
ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΠΟΥ ΦΩΣΦΩΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΑΡΑΧΝΗ :roll:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Jan 2006 14:57 #8040 by Μάνος Γρυπάρης
Έχω ανοίξει ένα topic για το "The 2 Thrones" στο Forum των Cheats. Ρίξτου μια ματιά (ουσιαστικά περισσότερο οδηγός είναι παρά cheat):
www.gamesradio.gr/modules.php?na ... pic&t=1095

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Jan 2006 15:15 #8045 by dfsaf
φοβέρο παιχνίδι όπως έχω ήδη αναφέρει και στο forum για το καλύτερο παιχνίδι που θεωρώ το pop t2t σαν το καλύτερο

καλά γραφικά
φοβέρο συστήμα μάχης
stealth

μοναδικό λάθος η μικρή του διάρκεια

α και ακόμα mano δίωρθοσε λίγο το όνομα γράφεις price ενώ είναι prince
οκ ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Feb 2006 13:12 #8721 by Tasos Georgos
Εχω κολλήσει στον πιθανότατα τελευταίο αρχηγό. Τον τύπο που λάμπει και είναι σαν αράχνη. Δεν ξέρω τι να κάνω όταν πετάει τις πέτρες.
Θέλω τη βοήθεία σας PLEASEEEEEEE !!!!!!!!!!! :cry:
ΤΜΝΔ

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Feb 2006 22:50 #8737 by Μάνος Γρυπάρης
Ρε Τάσο, που ήσουνα χθες που φέραμε στην εκπομπή τον Guru Λευτέρη και τα είπε όλα? Στο τελευταίο τέταρτο μίλησε και για Prince of Persia. Εννοείται το έχει τερματίσει για πλάκα.

Αλλά δεν άκουγες! Γκομενοδουλειές θα είχες Παρασκευή βράδυ, ε? :mrgreen:

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Feb 2006 09:23 #8743 by dfsaf

TMND wrote: Εχω κολλήσει στον πιθανότατα τελευταίο αρχηγό. Τον τύπο που λάμπει και είναι σαν αράχνη. Δεν ξέρω τι να κάνω όταν πετάει τις πέτρες.
Θέλω τη βοήθεία σας PLEASEEEEEEE !!!!!!!!!!! :cry:
ΤΜΝΔ


ακού ήρθε η ώρα για stealth kill ο βεζίρης θα είναι πίσω από κατί κολόνες και εσύ θα πρέπει να περπατίσεις πάνω τους και να κάνεις stealth kill τρεις φόρες.Αμά θες κάτι ξαναρώτα

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Feb 2006 17:03 #8749 by Tasos Georgos
Λέγοντας stealth kill ποια κίνηση εννοείς. Μου περιφέρονται βράχια γύρω μου και δεν μπορω να πλησιάσω το βεζύρη...


Τι να κάνουμε ρε Μάνο αν δε βγώ τώρα που είμαι νέος πότε θα βγώ όταν φτάσω στην ηλικία σού :lol: :lol: :lol:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Feb 2006 22:56 #8971 by dfsaf

TMND wrote: Λέγοντας stealth kill ποια κίνηση εννοείς. Μου περιφέρονται βράχια γύρω μου και δεν μπορω να πλησιάσω το βεζύρη...


εκείνο που πλησιάζεις τον αντίπαλο από πίσω και τον σκοτώνεις χωρίς να παθεις ζημιά ξερείς που το dagger γίνεται μπλε
πρόσπαθησε είναι δυσκόλο αλλά θα τα καταφέρεις

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification