Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

PS Vita: Νέες ειδήσεις

13 Feb 2014 22:20 #140500 by manolis1992

SirLvr wrote: Ίσως να βγει στο μέλλον. Πάντως μέχρι τώρα μπορείς να παίξεις το NBA 2K14 στο PS Vita με remote play από το PS4.

μακαρι να βγει στο μελλον......δυστυχως δν διαθετω καποια κονσολα οπως ps3 ή ps4 για να παιξω 2κ....ταπεινη μου αποψη ειναι οτι αν βγαλει εστω ενα game θα κανει πολλες πωλησεις γτ τα γραφικα της κονσολας ps vita αξιζει πραγματικα οπως και το PES...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Mar 2014 00:28 #141942 by Θοδωρής Μητρόπουλος
Έχω διαβάσει αρκετά άσχημες κριτικές για το καινούργιο slim μοντέλο, είναι σαν να προσπαθούν να το θάψουν επίτηδες. Το κύριο πρόβλημά φαίνεται να είναι το downgrade από OLED σε LCD. Πάντως εγώ προτιμώ να θυσιάσω μερικά χρώματα χειρότερης ποιότητας για μεγαλύτερη διάρκεια μπαταρίας. Μένει να δούμε και τι τιμή θα έχει όταν έρθει στην Ελλάδα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 May 2014 02:03 #144392 by Sotiris Greece
Δείτε τις νέες φωτογραφίες που ανέβασε η Sony για το PS Vita Slim σε HD κάνοντας κλικ εδώ .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Jul 2014 00:08 #147337 by Βασίλης
Σημερα ελεγα να τσιμπησω ps vita..
ετσι,για αραγμα οταν δεν ειμαι σπιτι.
Τελικα δεν το εκανα γιατι με προβληματιζει πολυ το οτι δεν βγαζει πλεον αρκετα παιχνιδια..
και ενδιαφερον δεν βλεπω να υπαρχει στην ελλαδα.ελαχιστοι ασχολουνται με το vita απο οτι εχω δει..
Συμφερει λετε να παρει καποιος τωρα το ps vita ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Aug 2014 11:32 #147927 by Μάνος Γρυπάρης

aims wrote: Σημερα ελεγα να τσιμπησω ps vita..
ετσι,για αραγμα οταν δεν ειμαι σπιτι.
Τελικα δεν το εκανα γιατι με προβληματιζει πολυ το οτι δεν βγαζει πλεον αρκετα παιχνιδια..
και ενδιαφερον δεν βλεπω να υπαρχει στην ελλαδα.ελαχιστοι ασχολουνται με το vita απο οτι εχω δει..
Συμφερει λετε να παρει καποιος τωρα το ps vita ?

Όπως είπε κι ο Παντελής στο Game Cafe 2, δεν θυμάμαι σε ποιο λεπτό, το PS Vita είναι για να παίζεις κυρίως JRPG. Για μένα έχεις πολύ λίγα games και γενικά λίγες κυκλοφορίες κάθε μήνα. Ο Αύγουστος ήταν η εξαίρεση. Αν σου αρέσουν τα JRPG ή αν λείπεις πολύ συχνά απ' το σπίτι και θες να παιζεις games, να μπαινεις Internet, Facebook, να το εχεις και για φωτογραφική κτλ. τότε αγόρασέ το. Σε κάθε άλλη περίπτωση θα σου έλεγα να το αποφύγεις.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Aug 2014 20:02 #148583 by Χαράλαμπος Οικονόμου
Το PSVita έχει αρκετά παιχνίδια "διαμάντια", παρόλο που δεν έχει την αναμενόμενη υποστήριξη που περιμέναμε, τόσο από την SONY όσο και από άλλες εταιρείες.
Προσωπικά πιστεύω ότι οποιοσδήποτε κάτοχος PS3/PS4 θα πρέπει να έχει ένα PSVita στην κατοχή του (ειδικά οι κάτοχοι PS4 λόγω του remote play), σε συνδιασμό με την υπηρεσία PS Plus, που δίνει κάθε μήνα δωρεάν παιχνίδια.
Είμαι κάτοχος PSVita από την πρώτη μέρα κυκλοφορίας του στην Ελλάδα και δεν μετάνιωσα στιγμή που το αγόρασα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Aug 2014 14:49 #148826 by Βασίλης
Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Nov 2014 15:52 #151984 by Χρύσα Ζιώρη
Παιδιά κατά πόσο αξίζει για έναν χρήστη μόνο ps vita το ps plus; (Δεν με ενδιαφέρουν τα indies games)
Επίσης γινεται αν και μη κατοχοι των άλλων κονσόλων να "κατεβάσουμε" τα παιχνιδια για PS3/PS4;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Nov 2014 08:10 #152014 by Αθανάσιος Κοτζαραπης
εγω φιλε εχω αγορασει μονο ενα παιχνιδει,το AC ,ολα τα αλλα που παιζω ειναι απο το plus,και δεν τα εχω παιξει ολα ακομα,μπυ εχει βγει πολυ οικονομμικο

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Nov 2014 15:50 #152107 by Χρύσα Ζιώρη
Ps vita μιλαμε παντα; Ειχες βαλει 12μηνη; Έχει προσφέρει JRPG τίτλους; Μου λες 3 τιτλους;
Γενικα μου λες τους 5 πιο καλους τιτλους που εχει προσφερει μεσα σε μια 12μηνη για να παρω μια ιδεα;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification