Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Ποιο θεωρείτε το καλύτερο Call of Duty?

Poll: Ποιο θεωρείτε το καλύτερο Call of Duty? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Call of Duty
3 2.6%
Call of Duty 2
19 16.7%
Call of Duty 3
2 1.8%
Call of Duty 4: Modern Warfare
50 43.9%
Call of Duty: World at War
9 7.9%
Call of Duty: Modern Warfare 2
20 17.5%
Call of Duty: Black Ops
11 9.6%
Total number of voters: 64 ( Frazzle, Κωστας Σουφλακος , Βασίλης Καψάλης, Orfeas, Παναγιώτης Πολυδεύκης ) See more
Only registered users can participate to this poll
09 Jul 2018 13:39 #215730 by Μάρκος Ασκανιάν

Hybrid wrote: Κατά την γνώμη μου το Modern Warfare 2 ήταν το καλύτερο. Το σύστημα των Rankings και των Prestige ήταν φανταστικό. Τότε ήταν η εποχή που κέρδιζες στα Games με το να διαλέγεις τα σωστά Perks & Abilities ανάλογα με το Loadout που είχες φτιάξει. Το Story Mode/Campaign ήταν αρκετά καλό, σου προκαλούσε διαφορετικά συναισθήματα όσο έπαιζες. Τέλος, τα γραφικά ήταν απίθανα για την εποχή και τα όπλα ήταν balanced χωρίς Loot Crates και DLCs!


Κι εγώ συμφωνώ καθώς και το campaign του ήταν απολαυστικό.

Adododo!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Feb 2019 22:57 - 02 Mar 2019 02:42 #223638 by Κωστας Σουφλακος
Οντας λοιπον λατρης της σειρας cod , απο το black ops 2 και μετα την παρατησα την σειρα μιας και κατα την γνωμη μου ολα τα cod απο το bo2 και μετα ειναι αποτελεσμα τεμπελιας , βιασυνης και προχειροδουλειας . Ξερω οτι πολλοι θα διαφωνησουν μαζι μου . Η λιστα δεν εχει αυτα τα δυο cods μεσα αλλα για μενα αυτα ειναι τα καλυτερα . Εχω αφιερωσει απειρες ωρες και στα δυο . Το mw3 ειχε καλυτερο survival , αλλα το bo2 κατα την γνωμη μου ειχε πολυ καλυτερο multiplayer . Δυσκολη αποφαση , αλλα θα πω με πολυ μικρη διαφορα το black ops 2 .
Αλλα αν πρεπει να πω καποιο απο την λιστα θα πω το cod4 modern warfare !

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Feb 2019 12:40 - 28 Feb 2019 12:44 #223650 by Blood Prince
Εχω ψηφίσει παλιότερα νομίζω.Η απόφαση είναι πραγματικά δύσκολη.Μου άρεσε τόσο το Ghosts όσο και το Black Ops 2 και το Modern Warfare.Επιπλέον μου άρεσε και το World at War.

Δεν θυμάμαι τι ψήφισα τότε αλλά τώρα πιστεύω πως μπορώ να ξεχωρίσω ελάχιστα το Black Ops 2 επειδή είχε την πιο ενδιαφέρουσα υπόθεση με δυνατότητα επιλογής τέλους ανάλογα με τις επιλογές.Στην δεύτερη θέση των προτιμήσεων μου είναι το wow το οποίο έχω παίξει επίσης κάμποσες ώρες.

Δυστηχώς οι εποχές cod με με σχετικά μικρό αλλά ικανοποιητικό single player campaign έχουν περάσει απ'οτι δείχνει ανεπιστρεπτί.Μακάρι να διαψευστώ και να δούμε ένα ικανοποιητικό single player cod στο μέλλον.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Κωστας Σουφλακος

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Feb 2019 13:28 - 28 Feb 2019 13:30 #223653 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Ξανά παίζοντας κάποια από αυτά αλλάζω σε: Call of Duty 4: Modern Warfare το αγαπημένο μου
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Jan 2021 02:28 #244997 by Frazzle
Χαίρομαι που το Cod 4 είναι πρώτο σε ψήφους. Πραγματικά ένα από τα καλύτερα FPS πού έχουν βγεί, είδικα με παρέα σε LAN.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Mar 2021 22:30 #247090 by Γεώργιος Χιντζιδης-Τοπαλιδης
Call of duty 4:Modern Warfare. Μου άρεσε πολύ. Ακόμα θυμάμαι την αποστολή που ήσουν ντυμένος  ''θάμνος'' και έσκυβες στα χόρτα περιμένοντας  να περάσουν οι εχθροί και τα tanks. Επίσης είχε από τα πιο διασκεδαστικα multiplayer ειδικά αν παίζεις και με φίλους. 

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Mar 2021 23:56 #247091 by Blood Prince

Xintzi wrote: Call of duty 4:Modern Warfare. Μου άρεσε πολύ. Ακόμα θυμάμαι την αποστολή που ήσουν ντυμένος  ''θάμνος'' και έσκυβες στα χόρτα περιμένοντας  να περάσουν οι εχθροί και τα tanks. Επίσης είχε από τα πιο διασκεδαστικα multiplayer ειδικά αν παίζεις και με φίλους. 

Οντως η αποστολή στο Chernobyl ήταν εξαιρετική και με έκανε να ψάχνω να δω σχετικά ντοκιμαντέρ αλλά και το Ghosts μου άρεσε αρκετά λόγω του λυκόσκυλου και θα ήθελα να δω Ghosts 2 κάποια στιγμή αλλά χλωμό.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Γεώργιος Χιντζιδης-Τοπαλιδης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Mar 2021 00:41 #247092 by Απόστολος Μητσακούλης
Call of duty 2. Δυνατές αναμνήσεις με παρέα μιας άλλης εποχής.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Mar 2021 10:42 - 02 Mar 2021 22:05 #247099 by Γεώργιος Χιντζιδης-Τοπαλιδης
Ναι φίλε μου το Ghosts ήταν αρκετά καλό. Μακάρι να ξανά έχουμε κάτι τέτοιο στο μέλλον.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification