Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

The Elder Scrolls Online

28 Aug 2013 14:39 #131185 by Γιάννης Πετρόχειλος
Εγω με τιποτα δεν θα το παιξω αν και ειχα σκοπο. Θα δωσω 500€ για το One, 45€ για Gold, και 15x11=165€ για τη συνδρομη του, και αλλα 60€ για το παιχνιδι. LoL wtf is wrong with them?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Aug 2013 15:03 #131187 by Στέλιος Παπαδόπουλος
τα Elder Scrolls μου αρέσουν παααρα πολύ!! Ξεκίνησα να παίζω από το Μorrowind και το skyrim το έλιωσα άπειρες ώρες! Δεν έχω σκοπό όμως να παίξω αυτόν τον τίτλο... Κυρίως επειδή δεν θα μπορείς να κάνεις sneak και να ξεγυμνώνεις μια ολόκληρη πόλη :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Aug 2013 16:05 #131202 by Νίκος Τριανταφύλλης
Εγω πρωτη φορα ασχοληθικα με την σειρα με το skyrim και ετσι οπως το εκοψα δν νομιζω να του ταιριαζει το στυλ online θα δειξει βεβαια!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Oct 2013 13:52 #134193 by Βασίλης Καμακάρης
Μια πρώτη μάτια στο Character Creation του The Elder Scrolls Online:

[center:3h58lmhp][youtube:3h58lmhp]
[/youtube:3h58lmhp][/center:3h58lmhp]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Oct 2013 05:10 #134247 by Petros Kitsaras
Δυστιχώς το πάει για P2P για αρχή... κάτι που δεν ξέρω κατα πόσο θα πετίχει αυτό.

STEAM: TheGamerUrsoEAOrigin: TheGamerUrso
UPlay: GamerUrso Battle.net: GarfangGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Oct 2013 13:33 #134255 by Βασίλης Καμακάρης

JaCk_RiDeR wrote: Δυστιχώς το πάει για P2P για αρχή... κάτι που δεν ξέρω κατα πόσο θα πετίχει αυτό.


Δεν είναι παράλογο το Pay-to-Play, από το να στο βγάλει σε Free-to-Play και να στο ρημάξει στο Pay-to-Win καλύτερο θα είναι πιστεύω.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Oct 2013 13:42 #134256 by Argiris Papaioannoy

Vasilis wrote:

JaCk_RiDeR wrote: Δυστιχώς το πάει για P2P για αρχή... κάτι που δεν ξέρω κατα πόσο θα πετίχει αυτό.


Δεν είναι παράλογο το Pay-to-Play, από το να στο βγάλει σε Free-to-Play και να στο ρημάξει στο Pay-to-Win καλύτερο θα είναι πιστεύω.



Για συστημα σαν του Guild Wars ουτ καν λογος;

Στην εποχη που βρισκομαστε αυτο ειναι πιο συνετο. Επισης δεν χανω τις ελπιδες μου για Free to Play βλεποντας την πορεια του Path of Exile... αλλα sub system και στο κοστος που λενε ουτε καν λογος για να ασχοληθω εγω προσωπικα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Oct 2013 13:52 #134257 by Ανδρέας Σταυρογιάννης
Θα κυκλοφορήσει και για pc?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Oct 2013 13:54 #134258 by Βασίλης Καμακάρης

DemonBurger wrote: Θα κυκλοφορήσει και για pc?

Ναι

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Oct 2013 14:08 #134260 by Φίλιππος Δαουκόπουλος

DemonBurger wrote: Θα κυκλοφορήσει και για pc?


Κυρίως για PC! Για τις κονσόλες δεν είναι ακόμα τίποτα σίγουρο.

Εγώ νομίζω πως το σύστημα της μηνιαίας συνδρομής ή του GW2 για τέτοια παιχνίδια είναι το πιο λογικό αν θέλουμε να έχουμε σοβαρή υποστήριξη, ποιότητα στους server και καλό "κόσμο" (καθότι δεν θα κάνει χαζά ο άλλος επειδή το πληρώνει, σε γενικές γραμμές).
Πάντως στα συνδρομητικά παιχνίδια η τιμή πρέπει κάποτε να κατέβει όταν με 12+ ευρώ αγοράζεις πλέον κανονικό παιχνίδι!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification