Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Προτάσεις νέων games: "Ποιο παιχνίδι να αγοράσω?"

16 Nov 2010 20:37 #84264 by Νικολής Ασημάκης
To Dragon Age 2 θα βγει Μάρτιο, το Assassin's Creed 2 έχει βγει εδώ και καιρό. Το πρώτο θα είναι RPG, το δεύτερο είναι action. Για το πρώτο πέρα από ανακοινώσεις και trailer δεν έχουμε χειροπιαστά στοιχεία (τα οποία πρακτικά θα έχουμε αφού βγει, γιατί πλέον και μια πατάτα φαίνεται μεγαλειώδης στα trailers) ενώ το δεύτερο είναι καλό με βούλα. Το πρώτο θα κοστίζει αρκετά (γύρω στα 40 ευρώ) καθώς θα είναι καινούργιο, το δεύτερο γύρω στα 20. Διάλεξε και πάρε. :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Nov 2010 23:02 #84275 by Ιβάν
Εγώ προτείνω Assassin's Creed 2. Εξάλλου έχει βγει ίδη οπότε μέχρι τον Μάρτιο θα προλάβεις να το τερματίσεις και μετά να πάρεις και το άλλο. Αν μου έλεγες 2 παιχνίδια που έχουν κυκλοφορήσει τότε θα ήταν δίλημμα, αλλά τώρα γιατί να περιμένεις? Αυτό κατά την γνώμη μου ούτε καν είναι δίλημμα. Καλό κάψιμμο!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Nov 2010 11:18 #84287 by Νίκος Καραχάλιος
Το ολοκαινουργιο Pacman Championship!! :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Nov 2010 13:22 #85106 by F33L
θα προτεινα να μην αγορασετε το call of duty black ops επειδη ειναι πατατουλα και το single player ειναι πολυ μικρο ευχαριστω.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Jan 2011 23:06 #88448 by tsironick
προτεινω να κατεβασεις το τετρις! ειναι κλασσικο και συγχρονο μαζι!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Jan 2011 12:54 #88486 by Μπάμπης Χαραλάμπους

rafor wrote: Περιμενε 1 μηνα ακομη μεχρι τα λεφτα στο πορτοφολι σου να γινουν 40 και μετα οι προτασεις θα πεφτουν συννεφο!!!!!!!!


Τώρα το ειδα αυτό. Πώς ακριβως θα διπλασιάζονταν τα χρήματά του;

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Jan 2011 16:43 #88506 by Γιώργος Κορδώνης
Αν δεν έχεις αγοράσει κάποιο παιχνίδι μέχρι τώρα φίλε μου, σου προτείνω να μην πάρεις κάποιο από τα PsOne classics εκτός κι αν ήθελες πάρα πολύ να τα παίξεις όταν ήσουν μικρός ή αν μεγάλωσες με αυτά και θες να θυμηθείς πως ήταν τα παλιά τα χρόνια. Στην θέση σου, θα έπαιρνα κάποιο απο τα πολλά 2d side scrollers που πουλάνε με το τσουβάλι στο PSN, όπως Scott Pilgrim Vs The World (ειδικά αν σου άρεσε το comic ή η ταινία) ή ίσως το Castle Crashers ή το Trine ή το Death-spank(τα οποία θα τα παίξεις και με HD γραφικάρες αντί για τα pixelιασμένα αρχαία και πλέον τρισάθλια γραφικα. Χωρίς παρεξήγηση, κι εγώ μ'αυτά μεγάλωσα, αλλά οι καιροί αλλάζουν). Έχοντας παίξει και τα 4, μπορώ να σου τα προτείνω ανεπιφύλακτα, ειδικά αν έχεις παρέα και άλλο 1 χειριστήριο (ή αν μαζευτείτε 3-4 άτομα, ακόμα καλύτερα για τα 3 πρώτα). Τώρα αν όντως θες κάποιο από τα παλιά, τότε το αφήνω καθαρά στις αναμνήσεις σου. Προσωπικά τσίμπησα το Final Fantasy 7 και το Crash Team Racing, και έχω βάλει στο μάτι το Disney's Hercules (και νομίζω κάπου είχα διαβάσει ότι θα βγάλουν και το Soul Reaver).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Jan 2011 17:31 #88512 by Αλέξανδρος Τασιόπουλος

BigBoss wrote:

rafor wrote: Περιμενε 1 μηνα ακομη μεχρι τα λεφτα στο πορτοφολι σου να γινουν 40 και μετα οι προτασεις θα πεφτουν συννεφο!!!!!!!!


Τώρα το ειδα αυτό. Πώς ακριβως θα διπλασιάζονταν τα χρήματά του;

Αυτήν την απορία την έχω και εγώ. Αν ξέρει κάποιος ας ενημερώσει.
Καλή φάση θα είναι.. :P

Κάθε τόσο βγαίνουν προσφορές στο PSN. Για παράδειγμα για τον Ιανουάριο τώρα, υπάρχουν αρκετά καλούδια (games, add-ons κλπ.) στην μισή τιμή.
Εάν σου αρέσουν τα tactical RPGs, υπάρχει το Vandal Hearts: Flames of Judgment με 6.5 :euro:
[youtube:favfox3n]
[/youtube:favfox3n]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Jan 2011 17:37 #88513 by Μπάμπης Χαραλάμπους

Nerethil wrote: (και νομίζω κάπου είχα διαβάσει ότι θα βγάλουν και το Soul Reaver).


Αμην και ποτε! Θελω να ξαναπιασω στα χερια μου αυτη την υπερπαιχνιδαρα!

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Feb 2011 14:49 #90353 by Γιώργος Δεληγιαννίδης
τι μου προτείνετε infamous ή dragon age origins"ps3"
ή Ratchet & Clank Crack in Time (PS3)?

Please Log in or Create an account to join the conversation.