Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Λίστα με games που έχετε

20 May 2019 14:31 #225182 by jon snow
The thing is that there are many games which have to be played by the users and I have also face the issue on the game as my system was not supportable to the games.

epson error code e-01

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 May 2019 18:33 - 20 May 2019 18:35 #225185 by Blood Prince

jonsnow1221 wrote: The thing is that there are many games which have to be played by the users and I have also face the issue on the game as my system was not supportable to the games.

epson error code e-01


Dude,you must learn Greeks.This topic is not about the games we can't play except you are a Troll. LOL

You know nothing Jon Snow.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 May 2020 20:56 #233873 by Sotiris Greece
Πίνακες με όλα τα Retail & Promo παιχνίδια στο PlayStation.




Σημερινό screenshot στο ψηφιακό περιεχόμενο (games, dlc, add-ons, demo, trials, avatars, themes) έχει φθάσει στα 3067.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 May 2020 10:19 #234562 by Ηλιας
Εξαιρετικη συλλογη φιλε μου, μπραβο. Πουλας καποιο απο αυτα τα παιχνιδια;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 May 2020 10:27 #234566 by Sotiris Greece
Ευχαριστώ φίλος, το έκανα μία φορά στο παρελθόν και το μετάνιωσα και από τότε δεν ξανά πούλησα ποτέ τίποτα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 May 2020 13:07 #234586 by Ηλιας
Γιατι το μετανιωσες αν επιτρεπεται;

Δεν θελω να σε φερω σε δυσκολη θεση, αν θες μου λες. Απλα για να ξερω κι εγω, επειδη σκεφτομαι να πουλησω καποια games, για να προβω σε αγορα μιας συλλεκτικης και φυσικα δεν θελω να το μετανιωσω μετα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Dec 2020 21:12 #241774 by Giorgos Tsolaridis
Μητέρα gamer πέταξε games και κονσόλες αξίας μισού εκατομμυρίου στα σκουπίδια
Η συλλογή ήταν αποθηκευμένη στο πατρικό του.


Κάτοικος της Νέας Υόρκης που χρησιμοποιούσε το σπίτι των γονιών του για να αποθηκεύει μια εκτενή συλλογή games υπέστη τεράστια απώλεια, όταν ανακάλυψε ότι η μητέρα του είχε πετάξει τη συλλογή του στα σκουπίδια.

Ο υπάλληλος του J&L Game, ενός καταστήματος gaming στη Νέα Υόρκη, συνειδητοποίησε ότι η μητέρα του είχε πετάξει ένα σημαντικό κομμάτι της τεράστιας συλλογής από games και hardware που είχε αποθηκεύσει στο πατρικό του σπίτι.

“Κάποιος θα πεθάνει γι’ αυτό. Μόλις ανακάλυψα ότι η μητέρα μου πριν μερικά χρόνια πέταξε ΟΛΑ τα PS1 games μου. 500+ games, τα μισά από αυτά σφραγισμένα ακόμη. Θα σκοτώσω κάποιον” έγραψε αστειευόμενος στο Twitter. Σύμφωνα με τον ίδιο, “games αξίας παραπάνω από 500 χιλιάδες δολάρια” έχουν πεταχτεί από την τελευταία φορά που τσέκαρε την συλλογή του.


“Σήμερα ανακάλυψα ότι πέταξε Atari, Coleco, Intelli, Famicom, S Famicom, TGfx, PCE, NG AES, MegaDrive, Master System, βασικά κάθε κονσόλα και παιχνίδι που δεν είχα πάρει μαζί μου”. Η εκκαθάριση του κόστισε κι άλλα εκτός από τα games και τις κονσόλες του, καθώς σε παρακάτω σχόλιο αναφέρει ότι η μητέρα του πέταξε επίσης δύο ενισχυτές Marshall, 14 πετάλια, ένα Drum Kit,όλα του τα skateboards και μία συλλογή από κόμικς.

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Dec 2020 00:00 #241779 by Blood Prince

BigGreekGamer wrote: Μητέρα gamer πέταξε games και κονσόλες αξίας μισού εκατομμυρίου στα σκουπίδια
Η συλλογή ήταν αποθηκευμένη στο πατρικό του.


Κάτοικος της Νέας Υόρκης που χρησιμοποιούσε το σπίτι των γονιών του για να αποθηκεύει μια εκτενή συλλογή games υπέστη τεράστια απώλεια, όταν ανακάλυψε ότι η μητέρα του είχε πετάξει τη συλλογή του στα σκουπίδια.

Ο υπάλληλος του J&L Game, ενός καταστήματος gaming στη Νέα Υόρκη, συνειδητοποίησε ότι η μητέρα του είχε πετάξει ένα σημαντικό κομμάτι της τεράστιας συλλογής από games και hardware που είχε αποθηκεύσει στο πατρικό του σπίτι.

“Κάποιος θα πεθάνει γι’ αυτό. Μόλις ανακάλυψα ότι η μητέρα μου πριν μερικά χρόνια πέταξε ΟΛΑ τα PS1 games μου. 500+ games, τα μισά από αυτά σφραγισμένα ακόμη. Θα σκοτώσω κάποιον” έγραψε αστειευόμενος στο Twitter. Σύμφωνα με τον ίδιο, “games αξίας παραπάνω από 500 χιλιάδες δολάρια” έχουν πεταχτεί από την τελευταία φορά που τσέκαρε την συλλογή του.


“Σήμερα ανακάλυψα ότι πέταξε Atari, Coleco, Intelli, Famicom, S Famicom, TGfx, PCE, NG AES, MegaDrive, Master System, βασικά κάθε κονσόλα και παιχνίδι που δεν είχα πάρει μαζί μου”. Η εκκαθάριση του κόστισε κι άλλα εκτός από τα games και τις κονσόλες του, καθώς σε παρακάτω σχόλιο αναφέρει ότι η μητέρα του πέταξε επίσης δύο ενισχυτές Marshall, 14 πετάλια, ένα Drum Kit,όλα του τα skateboards και μία συλλογή από κόμικς.



Σε εμένα η μαμά μου,μου πέταξε πρίν 1 χρόνο,το άδειο κουτί PS4.Δεν με πείραξε γιατί ουσιαστικά συναίνεσα καθώς θεώρησα πως από την στιγμή που είναι άδειο,είναι για τα σκουπίδια,όμως τώρα θα ήθελα να το έχω. :(

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification