Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Διαγωνισμός: 10 χρόνια GameWorld

09 Jul 2015 19:42 - 16 Jul 2015 20:36 #164106 by Stelios Samamidis
1) Χρονια πολλα παιδια και συγχαρητηρια για την τρομερη δουλεια που κανατε!!!! καλη συνεχεια ευχομαι στην δουλεια και στην ζωη σας!!
2) Αυτο που γουσταρω απειρα σε εσας περα απο τις ενημερωσεις και τα reviews κ.τ.λ ειναι τα απιστευτα Livestream που (αν και ξερω οτι δεν πολυασχολειστε και το κανετε μονο οταν εχετε χρονο) θα ηταν "τρέλα" να κανατε πιο πολλα!!
3) Οσο αφορα τα απιστευτα δωρα θα ηθελα να μπω στην κληρωση για το PS4 γιατι εχω μεινει στο 2!!
Καλή επιτυχία σε όλους!
The topic has been locked.
09 Jul 2015 19:43 - 10 Jul 2015 01:56 #164107 by Giorgos Papadopoulos
1) Χρονια πολλα Gameworld ευχομαι τοσα κι αλλα τοσα χρονια να ειστε κοντα μας.Το καλυτερο gaming site μακραν απιστευτη δουλεια απιστευτη ενημερωση φοβερα events.Ευχαριστουμε πολυ για ολα.
2) Αγαπημενο κομματι τα ομορφα live streams σας
3) Θα επιλεξω ως δωρο την τιμονιέρα Logitech G27

Καλη τυχη σε ολους και παλι χρονια καλα και ομορφα στην παρεα του Gameworld
The topic has been locked.
09 Jul 2015 19:45 #164108 by Giannis Pavlidis
1.Χρόνια σας πολλά παιδιά είστε από τα καλύτερα ελληνικά forum που υπάρχουν σε αυτόν το τομέα!
2.Είμαι γύρω στους 4 μήνες μέσα στο forum αλλά έχω μάθει πολλά πράγματα και έχω να μάθω ακόμα πολλά! Δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα! Συνεχίστε την καλή δουλειά!
3.Το δώρο που διαλέγω είναι το Speedlink PC/PS4 Strike NX gamepad
The topic has been locked.
09 Jul 2015 19:46 - 16 Jul 2015 21:01 #164109 by Kostas "Joel" Paraskevopoulos
1) Χρονια πολλα στο Gameworld και ευχομαι ακομη περισσοτερες χρονιες με επιτυχιες.
2)Το γαματο με το site ειναι οτι εχετε connection με τους φανς και αλληπιδρατε μαζι τους.
3) Χωστε με στην κληρωση για παιχνιδοσταθμο 4, μπας και μου βγει επιτελους ο καημος.
The topic has been locked.
09 Jul 2015 19:47 #164110 by tasos paraskevakis
1) συγχαρητήρια για τα 10 χρόνια αν και δεν είμαι πολυ των φόρουμ διαβάζω συνέχεια τα reviews και έχω βρει χάρη σε εσάς πολλά παιχνίδια τα οποία δεν ήξερα καν . Να είστε πάντα καλά και να συνεχίσετε την καλή δουλειά . :woohoo:

2) θα μπορούσατε να αλλάξετε λίγο το site γιατί μου φέρνει πολύ κλασσικούρα όλη η εμφάνιση για ένα τεχνολογικό site , αν και αυτό είναι μια προσωπική μου άποψη.

3) δώρο, τι δώρο ; θα πάρουμε και δώρο; ουάου Logitech G502 mouse . :P
The topic has been locked.
09 Jul 2015 19:47 - 09 Jul 2015 22:53 #164111 by Χριστόφορος Σμυρνάκης
1)Καλησπέρα παιδιά! Χρόνια πολλά και συγχαρητήρια για το gameworld και τα 10 χρόνια λειτουργίας του! να τα εκατοστήσετε!!
2)Αυτό που μου αρέσει περισσότερο, πέρα από τα ενδιαφέροντα άρθρα του site, ειναι φυσικά οι καταπληκτικοί διαγωνισμοί σας αλλα και τα live streaming που κάνετε και θα ήθελα να δω περισσότερα από αυτά στο μέλλον, ίσως και τους συντάκτες σε δικά τους κανάλια όπου θα μπορούμε να τους γνωρίσουμε καλύτερα.
3)Το δώρο που θα ήθελα εγώ είναι το Speedlink Strike FX για το PS3 εάν το προλάβω, αλλιώς θα ήθελα να μπω στην κλήρωση για τη Κονσόλα PlayStation 4.

Ευχαριστώ πολύ και καλή συνέχεια παιδιά! Συνεχίστε την ωραία δουλειά!
The topic has been locked.
09 Jul 2015 19:47 - 10 Jul 2015 00:36 #164112 by Kostas Darzentas
1) Χρόνια πολλά GW!!! Ελπίζουμε να είναι άλλα τόσα τα χρόνια που θα κλείσετε και μετά πάλι άλλα τόσα!!

2) Τι να βρω να πρώτο πω για το τι μου αρέσει απ'το GW... Αρχικά τα Reviews είναι αντικειμενικά, περιεκτικά και γενικά δίνουν ακριβώς μία ιδέα για το εκάστοτε παιχνίδι. Έπειτα τα giveaways που γίνονται! Θα μπορούσατε κάλλιστα να κρατάτε ο'τι παίρνετε κλπ για giveaway και να δίνετε ας πούμε κάτι σε beta keys κλπ, κάτι το οποίο δεν κάνετε, διότι βάζετε τους αναγνώστες πάνω απ'όλα (Το ξέρω, αυτό που λέω είναι σχετικά τραβηγμένο αλλά γνωρίζω πως κάτι αντίστοιχο είχε γίνει σε αντίστοιχο site εκτός Ελλάδος).Κάτι ακόμα το οποίο βλέπω συχνά είναι πως υπάρχει γενικά συζήτηση μεταξύ αναγνωστών και συντακτών όπως και απαντήσεις σε ερωτήσεις, διευκρινίσεις, γενικά αρκετή ανταπόκριση.Αυτό που θα ήθελα να δω είναι μία στήλη κλπ που να καλύπτει εκτενέστερα αρκετά F2P Games για όλα τα γούστα ώστε να δίνει διάφορες επιλογές(όχι, δεν είμαι τζαμπατζής :P απλά πιστεύω πως υπάρχουν αρκετά F2P άξια αναφοράς). Θα ήταν επίσης ωραίο στο προφίλ μας να φαίνεται τι παιχνίδια παίζουμε ή έστω να γίνεται σύνδεση με Steam, Psn, Raptr, Playerme κλπ.Αυτά...

3) Τι να ζητήσω απ'τον Άγιο Βασίλη γι αυτό το καλοκαίρι;; :P Χμμμ Με το Logitech G502 θα ήμουν ευχαριστημένος..

Και πάλι χρόνια πολλά, keep up the good work guys!!
The topic has been locked.
09 Jul 2015 19:48 #164113 by Θανάσης Αντωνίου
1)Χρονια πολλα στο καλυτερο ελληνικο Gaming site!!!! Σας παρακολουθω αν θυμαμαι καλα τα τελευταια 2μιση χρονια! Καλη συνεχεια ευχομαι και να κλεισετε αλλα τοσα και αλλα τοσα χρονια Gaming ενημερωσης!!!
2)Πληρες site και αμεση ενημερωση! Τα reviews σας με εχουν βοηθησει παρα πολυ στην αγορα παιχνιδιων και εξοπλισμου! Συνεχιστε δυναμικα παντα!!!
3) Επιλεγω Xbox one!!! Ειναι η μονη απο τις κονσολες της τωρινης γενιας που μου λειπει και ειδικα με το νεο backwards compatibility θα δωσει ζωη σε αρκετα παλια μου παιχνιδια xbox 360!
The topic has been locked.
09 Jul 2015 19:50 #164114 by παρασκευάς ιάκωβος
1)χρόνια πολλά στο gameworld ,συνεχίστε την καλή δουλειά !!
2)πιο πολύ μου αρέσουν τα game maniacs και γενικά οι εκπομπές στο youtube.
3)για δώρο θα ήθελα το ps4.
The topic has been locked.
09 Jul 2015 19:50 - 10 Jul 2015 00:36 #164115 by Μάριος Καραδήμας
1) Χρόνια Πολλά στο gameworld..Να συνεχίσετε την εκπληκτική δουλειά για άλλα τόσα χρόνια και να μας κάνετε χαρούμενους...καλή συνέχεια
2) Στο gameworld πιο πολύ μου αρέσουν τα reviews (ειδικά του Μάνου) που μας δίνουν μια ολοκληρωτική άποψη μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια.
3) Σαν δώρο χωρίς κλήρωση θα ήθελα με σειρά Batman Arkham Knight t-shirt XL η τσάντα blizzard η GTA: San Andreas Republic t-shirts large
The following user(s) said Thank You: Μάνος Γρυπάρης
The topic has been locked.
Notification