Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Γνωριμία μελών GameWorld!

08 Dec 2014 22:27 #153867 by Αντώνης Καλογερής
Kαλώς ήρθατε παιδιά στο καλύτρο site για βιντεοπαιχνίδια!!Ελάτε να συζητήσουμε μαζί ότι σας απασχολεί πάνω στον χώρο των videogames!!!

Psn:a37111988
Video Games Is My Life!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Dec 2014 17:27 #153994 by Billy
Με λενε βασιλη απο Πειραια και ασχολουμε υπερ πολυ με υπολογιστες ^^ λατρευω το modding σε κονσολες μιας και εχω ηδη δυο τσιπαριμενες κονσολες τυπου RGH2 :3 ή μια πωλειται επισης. Καθε γιορτες αναβαθμιζω απο ενα πραγμα στον υπολογιστη μου αν και το εχω φτασει σε καλη φαση ^^ γουσταρω πολυ να παιζω horror games και να τα τραβαω βιντεο για να γελαμε με τους φιλους μου ;p αν και δν τα ανεβαζω πουθενα...εχω αρκετες γνωσεις σχετικα με υπολογιστες και κονσολες οποτε οποιος χρειαστει βοηθεια μπορει να με ρωτησει ή να με κανει φιλο εδω :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Feb 2015 13:40 #156329 by Αριστοτέλης Ζησιμόπουλος
Με λένε Αριστοτέλη, και σπουδάζω στο τμήμα Φυσικής στο Πανεπιστήμιο Αθηνών. Και από ότι φαίνεται θα σπουδάζω εκεί για πολλά χρόνια ακόμα :( Παιδιά άμα έχετε επιλογή, μείνετε μακρία από Φυσικο-Μαθηματικό. Πολυ δύσκολες σχολές με μεγάλους μέσους όρους αποφοίτησης.
Μεφάλωσα με Crash Bandicoot και Spyro !
Έχω και εγώ έναν σκύλο που τον λένε Ρικο και είναι 2 χρονών.
Η μεγαλύτερη αγάπη μου από games είναι τα παιχνίδια του Warcraft. Πιστεύω πως είμαι από τους μεγαλύτερους καμμένους στην Ελλάδα όσο αφορά το Warcraft. NoLife !

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Feb 2015 00:05 #156401 by Giannis
Χαιρετώ την παρέα!!
Με λένε Γιάννη και είμαι από Χανία. Ασχολούμαι με PC gaming, και τώρα παίζω Wargame Red Dragon, CS GO, DOTA 2 και λίγο έως καθόλου Diablo 3 μέχρι να βγει νέο content.
Εκτός από gaming ασχολούμαι με Powerlifting και σπουδάζω Μηχανικός ορυκτών πόρων στο πολυτεχνείο Κρήτης.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Feb 2015 15:31 #156421 by Ioannis Chatzitournos
Καλησπέρα παιδιά! Με λένε Γιάννη, είμαι από Βόλο και εργάζομαι στο τμήμα επίγειας υποστήριξης αεροσκαφών F-16.
Ασχολούμαι με τους υπολογιστές από αρκετά μικρός, αν κι έχω περιορισμένες γνώσεις πάνω στο αντικείμενο. Με το gaming
ασχολούμαι κυρίως με RPG, Football manager, Strategy και Action-Adventure σε PC και Χβοχ 360. Έχω κι ένα PC μόνο
για Flight Simulator (το μικρόβιο της δουλειάς βλέπετε).
Εκτός από το gaming, ασχολούμαι με την προπονητική ποδοσφαίρου και φυσικά με την οικογενειά μου!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Feb 2015 21:51 #156439 by AlexandrosLog
Καλησπέρα στην παρέα,Αλέξανδρος από Κρήτη, έχω σπουδάσει μηχανολόγος μηχανικός στο ΤΕΙ Ηρακλείου και από τότε που αποφοίτησα ασχολούμαι με μεροκάματα.Αλλά σε λίγο καιρό θ¨αναζητήσω την τύχη μου στο εξωτερικό.Ασχολούμαι περιστασιακά με dota 2 και περιμένω το witcher 3.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Feb 2015 19:17 #156481 by Αντώνης Καλογερής
Καλώς ήρθατε στην παρέα μας παιδιά!

Psn:a37111988
Video Games Is My Life!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Feb 2015 12:40 #156546 by Αριστοτέλης Ζησιμόπουλος

AlexandrosLog wrote: Καλησπέρα στην παρέα,Αλέξανδρος από Κρήτη, έχω σπουδάσει μηχανολόγος μηχανικός στο ΤΕΙ Ηρακλείου και από τότε που αποφοίτησα ασχολούμαι με μεροκάματα.


Δυστυχώς στις εποχές που ζούμε είναι πολύ δύσκολο να βρεις κάτι στον κλάδο σου στην Ελλάδα :(

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Feb 2015 15:09 #157101 by Δήμητρα
Με λένε Δήμητρα, και φέτος δίνω πανελλήνιες! Θέλω να περάσω Βιολογία Αθήνα!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification