Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Γνωριμία μελών GameWorld!

29 Aug 2014 20:06 - 29 Aug 2014 20:30 #148840 by Αντώνης Καλογερής

SickMan wrote: Geia xara paides
Me lene Niko eimai 25 xronwn,paizw games polla xronia ksekinontas apo thn megalh mou agaph to ps1 kai pia twra paizw sto pc kyriws co-op action kai arketa simulations,spania kanena rpg.Ta paixnidia pou paizw auth thn stigmh einai:
DAYZ
WARTHUNDER
Mount and blade warband
Dishonored

Γειά σου φίλε Νίκο και καλώς ήρθες στο νούμερο 1 site για video games!

Psn:a37111988
Video Games Is My Life!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Sep 2014 15:34 #149458 by Donnie Darko
Είπα να εμφανιστώ κι εγώ :P Με λένε Άλεξανδρος και είμαι 21 ετών και σπουδάζω πληροφορική και πάω στο 3ο έτος,παίζω games απο πολυ μικρή ηλικία και τα λάτρεψα απο την πρώτη στιγμή,και τώρα εξακολουθώ να παίζω games :blush: :blush:

Αν δεν με βρίσκετε στο Facebook η σε κανά σουβλατζίδικο ε τότε θα είμαι μέσα στο Site :) :) :)
ΥΓ:Έχω μόνο Facebook,skype,twitter,youtube :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Sep 2014 02:45 #149501 by SolidStateDisk
Μηχανολόγος Μηχανικός ΤΕΙ Καβάλας! Κόλλησα όταν ο αδερφός μου έφερε το διαόλι (κατα τα λεγόμενα της μανας μου) στο σπίτι :P (ps1)
Μετά ps2 και pc. Λατρεύω το intro από το Soul Reaver 1 και τους διαλόγους του. Πήρα και ένα xperia play για να μπορέσω να λιώσω όσα παιχνίδια το ps1 δεν μπόρεσα να παίξω μικρός. Έμενα 3 χρόνια Γερμανία και μετάνιωσα που γύρισα αλλά με το καλό να τελειώσω την σχολή και να φύγω αν όλα πάνε καλά!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Sep 2014 02:20 #149854 by Αντώνης Καλογερής

SolidStateDisk wrote: Μηχανολόγος Μηχανικός ΤΕΙ Καβάλας! Κόλλησα όταν ο αδερφός μου έφερε το διαόλι (κατα τα λεγόμενα της μανας μου) στο σπίτι :P (ps1)
Μετά ps2 και pc. Λατρεύω το intro από το Soul Reaver 1 και τους διαλόγους του. Πήρα και ένα xperia play για να μπορέσω να λιώσω όσα παιχνίδια το ps1 δεν μπόρεσα να παίξω μικρός. Έμενα 3 χρόνια Γερμανία και μετάνιωσα που γύρισα αλλά με το καλό να τελειώσω την σχολή και να φύγω αν όλα πάνε καλά!

Kαλωσόρισες φίλε μου!Σίγουρα θα σε κρατήσουμε στην παρέα μας,καθ'όλη την διάρκεια των σπουδών σου και καθώς γυρίσεις πίσω στην Γερμανία!

Psn:a37111988
Video Games Is My Life!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Sep 2014 00:26 #150026 by Christos Soudis
Ειμαι ο Χρηστος απο Κιατο Κορινθιας,σπουδαζω στα Ιωαννινα Μηχανικος Η/Υ και Πληροφορικης...Ασχολουμαι με το "gaming" απο 6 χρονων, εχω παιξει πολλα παιχνιδια(λατρεμενα Fifa series,Cod series, World of Warcraft, LoL,Assassin's Creed)
Τωρα ασχολουμαι με:
Fifa 15
Dayz
CS:GO
WoW(Beta και κανονικο)
LoL(ελαχιστα)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Sep 2014 21:01 #150037 by Αντώνης Καλογερής

chrisrolley wrote: Ειμαι ο Χρηστος απο Κιατο Κορινθιας,σπουδαζω στα Ιωαννινα Μηχανικος Η/Υ και Πληροφορικης...Ασχολουμαι με το "gaming" απο 6 χρονων, εχω παιξει πολλα παιχνιδια(λατρεμενα Fifa series,Cod series, World of Warcraft, LoL,Assassin's Creed)
Τωρα ασχολουμαι με:
Fifa 15
Dayz
CS:GO
WoW(Beta και κανονικο)
LoL(ελαχιστα)

Kαλωσήρθες στην παρέα μας Χρήστο!!Στο Νο.1 site για βιντεοπαιχνίδια!!

Psn:a37111988
Video Games Is My Life!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Oct 2014 01:37 - 17 Oct 2014 01:45 #150511 by Giannis G
Καλησπερα,
Ειμαι ο Γιαννης 28 ετων απο Αθηνα...
Ασχολουμαι και εγω απο πιτσιρικας με το gaming...
Απο Atari και ταυτοχρονα Commodore64, μετα σε Game Gear, Mega Drive, PSX1, N64, PC, Dreamcast, Sega Saturn..
PS3 ... Ηταν οι παλιες καλες εποχες...

Σημερα ειμαι κατοχος 1 Xbox One, Playstation 4 και ενος gaming "rig" που εφτιαξα καθως ειχα και ενα θεμα με το Triple Screen Setup...

Για να μην πολυλογω μιας και χρονια κολλημενος και με τα αυτοκινητα/ drifting κλπ...
ενα βιντεο με το παιχνιδι που ελιωνα ... Mαζι με ενα καντραν αυτ/του...

Το συγκεκριμενο Sim ηταν ο λογος επεκτασης του ολου θεματος PC/Monitors etc/cluster...

Το pc ειναι Asus Sabertooth Z77 με Core i5 3770K
Sound Blaster Z
16Gb Ram 2 ssd OCZ και 1 3ΤΒ Western Digital.
Corsair H60
Asus GTX670 με 4Gb VRam
Ενα Home Cinema της Pioneer..
Κατα βαση παιζω Racing Sims και FPS (στο pc)
Κλασσικα κανενα fifa πια και εννοειται τις κλασσικες σειρες,
AC, Far cry, GTA
Καλως σας βρηκα και καλα παιχνιδια...

Και η πιο προσφατη φωτο...
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Oct 2014 14:33 - 26 Oct 2014 20:52 #150521 by Αγησίλαος Σιντόρης
Εγω εχω λιγο καιρο που ασχολουμαι με το site( το καλυτερο gaming site χωρις υπερβολες- γλιψ γλιψ)..Ονομαζομαι Σιντορης Αγησιλαος,ειμαι 22 χρονων και μολις τελειωσα την Νομικη Σχολη και ειμαι ασκουμενος δικηγορος..Ασχολουμαι με τα games απο κουτσουβελο( δεν ειναι βεβαια και πολλα χρονια λογω του νεαρου της ηλικιας μου- ναι ναι νεαρο παρακαλω) ,κυριως με κονσολες ps1,ps2,ps3, pc φυσικα ,nitendo ds ,gameboy ,psp - αυτες εν ολιγοις ..Δεν εχω και πολλα να προσθεσω μιας και δεν ειμαι και τοσο καλος στο να περιαυτολογω..Τα λεμε καπου μεσα στα σκοτεινα σοκακια του site.. B) Εχω και ενα καναλακι στο youtube με gameplay video..Οχι κατι τρομερο..Αν πεσει το ματι σας ριξτε μια ματια..Αυτα..www.youtube.com/user/tsitshs

Όλα τα πράγματα είναι δύσκολα, προτού γίνουν εύκολα.
Thomas Fuller

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Oct 2014 20:55 #150952 by Αντώνης Καλογερής
Καλως ήρθατε στην πιο καλή παρέα,για να συζητήσουμε διάφορα θέματα για βιντεοπαιχνίδια!!!!

Psn:a37111988
Video Games Is My Life!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Oct 2014 21:34 - 30 Oct 2014 22:53 #151292 by Βασίλης
Είπα επιτέλους να μπω να πω ένα γεια! Γεια σε όλους , λοιπόν , μπορώ να πω πως παρακολουθώ το GameWorldgr καθημερινά κάνετε άψογη δουλειά , και ευχαριστούμε για όλα!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification