Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Pro Evolution Soccer 2017

26 Aug 2016 01:47 #186758 by Δημήτρης Φιλίππου
Παιδια επαιξα το demo και το A.I ειναι πολυ υψηλο, το gameplay απιστευτο και εχει καλα animations. Πολυ βελτιωμενο σε σχεση με περυσι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Sep 2016 15:40 #187439 by Βασίλης

g.dfil wrote: Παιδια επαιξα το demo και το A.I ειναι πολυ υψηλο, το gameplay απιστευτο και εχει καλα animations. Πολυ βελτιωμενο σε σχεση με περυσι.


σιγουρα αλλα σε παρουσιαση για παραδειγμα,ειναι αιωνες πισω απο το fifa..
ακομα και μικρα χαρακτηριστικα(πχ classic kits) του fifa,δινουν αλλη αισθηση...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Sep 2016 15:50 #187441 by Δημήτρης Φιλίππου

aims wrote:

g.dfil wrote: Παιδια επαιξα το demo και το A.I ειναι πολυ υψηλο, το gameplay απιστευτο και εχει καλα animations. Πολυ βελτιωμενο σε σχεση με περυσι.


σιγουρα αλλα σε παρουσιαση για παραδειγμα,ειναι αιωνες πισω απο το fifa..
ακομα και μικρα χαρακτηριστικα(πχ classic kits) του fifa,δινουν αλλη αισθηση...


Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Sep 2016 13:56 #187531 by Γιάννης
Ρε boys έχω ένα θέμα με το παιχνίδι στο pc. Σήμερα το πρωί που το αγόρασα, ανοίγω κανονικά το steam και είμαι ένα βήμα πριν την εγκατάσταση. Πατάω λοιπόν εγκατάσταση και μου λέει ότι το pes 2017 δεν μπορεί να εγκατασταθεί επειδή δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμη. Πρέπει να περιμένω μέχρι τις 15 του μηνός να ανοίξουν οι ευρωπαικοί servers ή ενδέχεται να ανοίξουν και αυριο που βγαίνει μόνο στην Αμερική; Μεγάλη πατάτα πάντως. Εγώ νόμιζα ότι θα μπορούσα να παίξω offline, και online από τις 15 και μετά που ανοίγουν οι servers. "Έφαγα" μεγάλη πίκρα. :( Αν ξέρετε κάτι επ' αυτού με σώζετε. Οι κάτοχοι κονσολών δεν πιστεύω να αντιμετωπίσουν κάποιο πρόβλημα.

Y.Γ: Το αγόρασα από το the console club --> imgur.com/9n54hNk

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Sep 2016 16:57 #187536 by Παναγιώτης Πολυδεύκης

gvacha13 wrote: Ρε boys έχω ένα θέμα με το παιχνίδι στο pc. Σήμερα το πρωί που το αγόρασα, ανοίγω κανονικά το steam και είμαι ένα βήμα πριν την εγκατάσταση. Πατάω λοιπόν εγκατάσταση και μου λέει ότι το pes 2017 δεν μπορεί να εγκατασταθεί επειδή δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμη. Πρέπει να περιμένω μέχρι τις 15 του μηνός να ανοίξουν οι ευρωπαικοί servers ή ενδέχεται να ανοίξουν και αυριο που βγαίνει μόνο στην Αμερική; Μεγάλη πατάτα πάντως. Εγώ νόμιζα ότι θα μπορούσα να παίξω offline, και online από τις 15 και μετά που ανοίγουν οι servers. "Έφαγα" μεγάλη πίκρα. :( Αν ξέρετε κάτι επ' αυτού με σώζετε. Οι κάτοχοι κονσολών δεν πιστεύω να αντιμετωπίσουν κάποιο πρόβλημα.

Y.Γ: Το αγόρασα από το the console club --> imgur.com/9n54hNk


Με επιφύλαξη γιατί δεν είμαι 100% σίγουρος, πρέπει να περιμένεις να βγει στην Ευρώπη νομίζω. Στο GTA V που το είχα προαγοράσει δεν μου έβγαζε καν την επιλογή για install από ότι θυμάμαι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Sep 2016 00:33 - 14 Sep 2016 00:34 #187579 by Μάνος Γρυπάρης
Παρέλαβα χθες Δευτέρα το Pro Evolution Soccer 2017.

Το ότι οι servers δεν θα ήταν διαθέσιμοι το περίμενα, όπως γίνεται σε όλα τα ποδοσφαιράκια. Για άλλη μια φορά όμως, παρατηρώ ότι η Konami δεν έχει περάσει όλες τις ομάδες και περιμένουμε να τις δούμε με patch. Πέρυσι θυμίζω ότι υπήρχε ο Ολυμπιακός. Τώρα δεν υπάρχει ακόμη καμία ελληνική ομάδα.

Κατά τα άλλα, στο user interface έχει γίνει πολύ καλή δουλειά και όσον αφορά στο gameplay η A.I. σπάει κόκκαλα. Βέβαια, στους τερματοφύλακες το A.I. στις εξόδους είναι δυστυχώς άθλιο, σε ορισμένα σουτ αποκρούουν την μπάλα αντί να την μπλοκάρουν και όσο για την διαιτησία οι ρέφερι είναι πολύ αυστηροί στα φάουλ.

Σημαντική βελτίωση στην ανταπόκριση κινήσεων σε σχέση με το PES 2016. Οι παίκτες είναι πιο ευέλικτοι. Αλλά την περίμενα ακόμη πιο άμεση. Δείτε το πρώτο μας gameplay video της τελικής έκδοσης.



Επίσης στο χθεσινό 1ο live του GameWorld για την φετινή σεζόν, έγινε ένας πανικός. Φτάσαμε τα 500 άτομα ταυτόχρονα και πάνω από 10.000 προβολές! Για να δούμε, θα σπάσουμε ξανά την 1.000άρα όπως είχε γίνει κάποτε με το Watch Dogs?



Σας ευχαριστούμε πολύ όλους για την υποστήριξη.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Sep 2016 00:16 #187628 by Βασίλης
Οι ανθρωποι δεν εχουν καν το φιλοτιμο να αλλαξουν τους πανηγυρισμους κατακτησης τροπαιου!
3-4 σερι χρονιες ΟΛΟΙΔΙΟΙ!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Sep 2016 17:34 #187646 by Μάνος Γρυπάρης
Pro Evolution Soccer 2017 review



Βελτιωμένο σε σχέση με πέρυσι το gameplay στο φετινό Pro. Η ανταπόκριση κινήσεων, τα τζαρτζαρίσματα μεταξύ παικτών και τα animations έχουν βελτιωθεί. Ωστόσο, στο online υπάρχει input lag στις κινήσεις σας (προφανώς εσκεμμένα η engine αντιλαμβάνεται τις κινήσεις σας πιο ωραιά, ώστε να μην υπάρξει lag) με αποτέλεσμα λόγω της καθυστέρησης αυτής να μην μπορούμε να χαρούμε τις όποιες βελτιώσεις της Fox Engine.

Τεράστιο φάουλ από την Konami το ότι για άλλη μια χρονιά δεν κυκλοφορεί το παιχνίδι με όλες τις ομάδες που όφειλε. Λείπουν τελείως οι ελληνικές ομάδες από σήμερα, ημέρα κυκλοφορίας του παιχνιδιού και αναμένουμε να δούμε πότε θα προστεθούν με patch. Και μιλάμε για μια αγορά που της δίνει το 1/30 των πωλήσεών της, την στιγμή που η Ελλάδα έχει 10 εκ πληθυσμό. Η ανταμοιβή μας από την Konami είναι ελληνικά μενού και περιγραφή, την στιγμή που θα έπρεπε να είχαμε τουλάχιστον ολόκληρη την Superleague. Μιας και μίλησα για περιγραφή, φέτος δεν άντεξα και το γύρισα στο αγγλικό. Το "Θέλει να διαπεράσει την αντίπαλη άμυνα" ο Σωτηρακόπουλος το λέει 5-10 φορές σε κάθε ματς και μπορεί να το ξαναπεί εντός...5 δευτερολέπτων. Οι΄Αγγλοι πάντως είναι επαγγελματίες σε αυτό που κάνουν. Απλά δοκιμάστε τους.

Στο online έχω λιώσει στο MyClub παρότι και φέτος δεν έβαλαν manual μεταγραφές και είναι ότι παίκτης σου τύχει. Το να βασίζεσαι στην τύχη είναι πραγματικά ότι χειρότερο. Στα Team Lobbies βρήκα λίγα άτομα. Μέχρι 2v2. Δεν υπάρχει 11v11, ούτε καν 4v4. Ούτε για δείγμα. Δοκίμασα να τα ανοίξω, περίμενα, δεν μπήκε κανείς.

Κατά τα άλλα το περίμενα πολύ καλύτερο. Η διαιτησία και οι τερματοφύλακες βελτιώθηκαν, αλλά τα λαθάκια στις επεμβάσεις παραμένουν (δεν μπλοκάρουν την μπάλα), ενώ σε ελάχιστες φορές θα τύχει αν πάρετε πρώτα μπάλα και μετά πόδια να σφυριχθεί φάουλ. Στις κάρτες τα πράγματα ευτυχώς είναι οκ.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Sep 2016 10:46 #187779 by Γιάννης
Φέτος πως και δεν έγινε κάποιο launch event όπως συνέβη πέρυσι με το pes 2016; Γνωρίζουμε ή έχουμε κάποια πληροφορία για μελλοντικά τουρνουά στο pes 2017 από το pes league ή απο κάποιο κατάστημα κοτσοβολου ας πούμε;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Sep 2016 14:23 - 19 Sep 2016 14:24 #187782 by lazaros8080
γεια σας. θα ηθελα μια βοηθεια. θελω να αγορασω συντομα το PES 2017 αλλα προβληματιζομαι γιατι θελω να παρω τα μπονους.
μπορειται να με πειτε αν το παρω το παιχνιδι απο καταστημα θα εχω τα μπονους που εχω διαβασει..

τα μπονους:
www.e-shop.gr/pro-evolution-soccer-2017-elliniko-p-PS3.01317


δειτε εδω:
www.konami.com/wepes/2017/eu/en/privilege/

και φωτο:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification