Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Football Manager 2016

08 Sep 2015 13:22 #168515 by Στέφανος Λέγος


Η Sega, πιστή στην παράδοσή της, ανακοίνωσε το Football Manager 2016.
Η φετινή έκδοση του δημοφιλούς manager game ποδοσφαίρου θα περιλαμβάνει δύο νέα modes, το Fantasy Draft, το οποίο αποτελεί ένα PvP mode με προκαθορισμένα bugdets και το Create-A-Club που αποτελεί ένα single-player mode στο οποίο θα μπορείτε να δημιουργήσετε μία τελείως custom ομάδα. Ακόμη θα μπορείτε να δημιουργήσετε ένα avatar το οποίο θα βρίσκεται εντός γηπέδου κατά τη διάρκεια του αγώνα και θα αντιδρά ανάλογα με την επίδοση της ομάδας.
Θα κυκλοφορήσει στις 13 Νοεμβρίου για PC, ενώ περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στο επίσημο site .
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Sep 2015 13:57 #168517 by Μάνος Γρυπάρης
Καιρός ήταν. Φτάσαμε Σεπτέμβριο και επιτέλους ανακοινώνεται 2 μήνες πριν.

Όπως είδαμε και στην αναλυτική είδηση σίγουρα τα νέα modes είναι ευχάριστη προσθήκη.

Προσωπικά όμως δύο πράγματα περιμένω εδώ και χρόνια στη σειρά και δεν νομίζω να τα δω ποτέ.
- Ρεαλιστικό σύστημα προσφορών στις μεταγραφές και όχι όλες οι ομάδες ξαφνικά να δίνουν τα ίδια χρήματα για τον παίκτη σου λες και είναι συννενοημένες μεταξύ τους.
- Καλύτερη μηχανή γραφικών.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Oct 2015 06:04 #169300 by Κωνσταντίνος Γεωργιάδης
Νομίζω οι προσθήκες που έγιναν αιτολογούν την νέα κυκλοφορία. Ωστόσο σίγουρα το κμμάτι των γραφικών μπορεί να πάρει βελτίωση καθώς και η οικονομική διαχείρηση ενός club.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Oct 2015 21:43 - 12 Oct 2015 21:44 #169632 by Σωτήρης Ζάχος
Συμφωνω με ολα αυτα που λετε.Καλο θα ηταν πιστευω να μπορεις να ελεγξεις την προσωπικη σου ζωη ως μανατζερ(π.χ.με τα λεφτα που παιρνεις να αγοραζεις βιλες,αυτοκινητα κ.τ.λ).Επισης η προπονηση πρεπει να ανασχεδιαστει ωστε να προσφερει μεγαλυτερο ρεαλισμο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Oct 2015 15:54 #169648 by Θωμάς Δαγκλής
Νομίζω πιο σημαντικό θα ήταν να γίνουν πιο ρεαλιστικές από πλευράς χρημάτων όχι μόνο οι μεταγραφές αλλά και τα συμβόλαια των παιχτών.
Δεν επιτρέπεται για παράδειγμα ένας παίχτης επειδή έκανε πέντε καλά παιχνίδια, να ζητάει τριπλασιασμό αποδοχών! Να δούμε επίσης και αν θα υπάρχει το κλασικό πρόβλημα με την μισή ομάδα να είναι τραυματίες!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Oct 2015 21:40 #169992 by Βασίλης
Να δω ποτε επιτελους θα βαλουν ΑΠΟΝΟΜΗ και πανηγυρισμους καλους μετα απο κατακτηση καποιου τροπαιου..
Καημο το εχω!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Nov 2015 17:11 - 07 Nov 2015 19:30 #170761 by Μάνος Γρυπάρης


Football Manager 2016 preview

Πήρα μία πρώτη γεύση από την beta και σας την παρουσιάζω στο παραπάνω εκτενές αφιέρωμα.

Με τον Παναθηναϊκό είπα ψεματάκι στον Αλαφούζο στους στόχους της ομάδας ότι θα στεφτώ πρωταθλητής και θα φτάσω μέχρι τους ομίλους. Μου έδωσε 263.000 μεταγραφικό μπάτζετ. Δυστυχώς μου έτυχε ο Ajax στο Champions League οπότε με 1-1 εντός και 0-0 εκτός (το πάλεψα) έπεσα στο Europa League. Πάντως από το χρήμα που πήρα έκανα κάποιες μεταγραφές Free Transfer.

Στα Team Instructions μου αρέσει που υπάρχουν εικόνες με on the pitch απεικόνιση των κινήσεών σας. Πάντως πολλοί τραυματισμοί έχω να πω. Στο 2ο playthrough θα φορτώσω περισσότερα πρωταθλήματα και θα αγοράσω σίγουρα καλύτερο Staff και πολύ καλύτερους παίκτες.


File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Nov 2015 17:22 #170762 by Βασίλης
τρελη φαση το καπνογονο!

Μανο αν το πας μεχρι τελος της χρονιας και επειδη αποκλειεται να μη σηκωσεις εστω το κυπελλο,πες μας αν εχουν βαλει κανα τρελο σκηνικο τυπου απονομες μετα τον τελικο!

μπαινω να διαβασω το preview!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Nov 2015 20:58 #170769 by George Oustamanolakis
Μάνο πιστεύεις οτι σε σχέση με το περυσινό είναι καλύτερο (δηλαδή εκτός αν δεν είσαι φανατικός της σειράς, να μην χρειάζεται να το αγοράσεις και να συνεχίζεις να παίζεις το ΄15 με τις κανονικές μεταγραφές όμως)???

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Nov 2015 02:01 #170782 by Μάνος Γρυπάρης

oustas wrote: Μάνο πιστεύεις οτι σε σχέση με το περυσινό είναι καλύτερο (δηλαδή εκτός αν δεν είσαι φανατικός της σειράς, να μην χρειάζεται να το αγοράσεις και να συνεχίζεις να παίζεις το ΄15 με τις κανονικές μεταγραφές όμως)???

Θα πρέπει να παίξω την τελική έκδοση και να δω τα δύο νέα modes (που δεν μου τρέχουν στη beta) ώστε να βγάλω συμπεράσματα και να βαθμολογήσω. Επομένως μείνε συντονισμένος για το review.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification