Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword
Το GameWorld.gr αναζητά Forum Moderators (21 May 2018)

Το GameWorld.gr επιθυμεί να προσλάβει Forum Moderators.

Chaos; Child

More
27 Dec 2018 06:16 #221987 by Blood King
Blood King created the topic: Chaos; Child

"Ότι θυμάται ο τρελός gamer χαίρεται" έτσι και εγώ αποφάσισα να ασχοληθώ με μια σοβαρή έλλειψη από τις παρουσιάσεις μας σε Visual Novel τίτλους, το λαχταριστό Chaos; Child. Παρόλο που έχω βιώσει το φοβερό Steins; Gate της ίδιας σειράς και δεν έπαιξα ποτέ το Chaos; Head, του οποίου είναι sequel, το εκτίμησα τρομακτικά.

Μπουρδουκλώνοντας στις ατελείωτες ώρες διαβάσματος που προσφέρει ευρηματικά εγκλήματα επιπέδου Seven, την καθημερινότητα μιας παρέας εφήβων και ένα σωρό τεχνολογικές - επιστημονικές θεωρίες και πληροφορίες, με καθήλωσε για τα καλά σε ένα αναγνωστικό μαραθώνιο δεκάδων ωρών. Προτείνω μια γρήγορη ματιά στο παρακάτω βίντεο για να πάρετε μια γεύση του κλίματος του:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
01 Jan 2019 22:06 #222154 by Blood King
Blood King replied the topic: Chaos; Child
Chaos; Child Review

Διαβάστε την παρουσίασή μου για το καλύτερο Visual Novel της χρονιάς. Το πάντρεμα του υπερφυσικού τρόμου με τις επιστημονικές θεωρίες με ξετρέλανε ενώ δεν έχασα την ευκαιρία να γελάσω με την καρδιά μου με τα καμώματα των γλυκών anime girls.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Moderators: Parouakiszax
Time to create page: 0.456 seconds
Notification