Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Στρατός: Γενική συζήτηση

21 Jan 2011 18:24 #88277 by Γιάννης Ρέμας
και χαιρόμουν γιατί ένας δάσκαλος μας είπε ότι στα ελεξίπτωτα περνάει και η κουτσή Μαριώ :?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jan 2011 19:25 #88279 by Ιβάν
Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ φέτος το καλοκαίρι θα παω να πάρω αναβολή! Και γενικά πιστεύω πως είναι περιττό να πάει κανείς στις μέρες μας στον στρατό. Και οι δύο λόγοι που δεν θέλω είναι: α) Πλέον ο στρατός δεν είναι όπως παλιά, και β) Δεν γουστάρω να μου λέει κάποιος τι να κάνω!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jan 2011 19:46 #88281 by eliminator

legend10 wrote: και χαιρόμουν γιατί ένας δάσκαλος μας είπε ότι στα ελεξίπτωτα περνάει και η κουτσή Μαριώ :?


χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχ μαλλον αυτος ειναι κουτσος εγκεφαλικα...
Στη φετινη σειρα (7500 ατομα) μονο 65 περασαν αλεξιπτωτα και πηραν πουλαδα.

@Alcatraz Ο στρατος ειναι για σκληραγωγηση, αμα δε πας εκει δεν εχεις ζησει τιποτα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jan 2011 20:05 #88284 by Νικολής Ασημάκης

Alcatraz wrote: Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ φέτος το καλοκαίρι θα παω να πάρω αναβολή!


Τι τάξη θα πας εσύ για να πας φέτος για αναβολή; Αν δεν έχεις κλείσει τα 18 τι αναβολή να πάρεις;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jan 2011 20:07 #88285 by Γιάννης Ρέμας
τι μπορεί να μου προσφέρουν οι ειδικές δυνάμεις εκτός από τα μόρια και το να υπερηφανεύομαι?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jan 2011 20:12 #88286 by Aνέστης Αδαμίδης

Alcatraz wrote: α) Πλέον ο στρατός δεν είναι όπως παλιά, και β) Δεν γουστάρω να μου λέει κάποιος τι να κάνω!


Τίποτα δεν είναι όπως παλιά. Και πάντοτε θα υπάρχει κάποιος να σου πει τι να κάνεις. Εγώ με το που τελειώνω τη σχολή(3-4 χρόνια δηλαδή) κόβω την αναβολή και πάω στρατανιώτης!

@legend: Την εμπειρία! :mrgreen:

Για τι ακριβώς θέλεις τα μόρια; Πάντως, να σου πω πως αν ήσουν κανένας πλακατζής στο σχολείο και γενικότερα, καλύτερα να μην πας, γιατί θα σου ξεφύγει κανένα ανέκδοτο και θα σε πάρουν μυρωδιά. Είναι ένας συμμαθητής μου, ο οποίος κι αυτός θέλει να πάει ειδικές δυνάμεις, αλλά είναι τόσο ελαφρόμυαλος που θα τον στείλουν προτού περάσει τις πύλες, είμαι σίγουρος.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jan 2011 20:18 #88289 by Ιβάν

Nikolis wrote:

Alcatraz wrote: Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ φέτος το καλοκαίρι θα παω να πάρω αναβολή!


Τι τάξη θα πας εσύ για να πας φέτος για αναβολή; Αν δεν έχεις κλείσει τα 18 τι αναβολή να πάρεις;

Αλλιώς είναι στην Ουκρανία.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jan 2011 20:19 #88290 by lavezzi7

Alcatraz wrote:

Nikolis wrote:

Alcatraz wrote: Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ φέτος το καλοκαίρι θα παω να πάρω αναβολή!


Τι τάξη θα πας εσύ για να πας φέτος για αναβολή; Αν δεν έχεις κλείσει τα 18 τι αναβολή να πάρεις;

Αλλιώς είναι στην Ουκρανία.


Στο Κίεβο θα πας; :roll:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jan 2011 20:25 #88291 by Aνέστης Αδαμίδης
Μάλλον δεν έχει ελληνική υπηκοότητα. Εγώ γνωρίζω γυναίκα, η οποία είναι Γεωργιανή και θα πάει στρατό στη Γεωργία. :!: Δεν την έχω ξαναδεί εδώ και τρία χρόνια και δε λυπάμαι καθόλου γι' αυτό πάντως... :twisted:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jan 2011 21:18 #88297 by Lalo007

eliminator wrote:

legend10 wrote: και χαιρόμουν γιατί ένας δάσκαλος μας είπε ότι στα ελεξίπτωτα περνάει και η κουτσή Μαριώ :?


χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχ μαλλον αυτος ειναι κουτσος εγκεφαλικα...
Στη φετινη σειρα (7500 ατομα) μονο 65 περασαν αλεξιπτωτα και πηραν πουλαδα.

@Alcatraz Ο στρατος ειναι για σκληραγωγηση, αμα δε πας εκει δεν εχεις ζησει τιποτα.



Σκληραγωγηση ο στρατος?Ετσι ηταν καποτε....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification