Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Λίστα με games που έχετε

21 Jun 2008 16:45 #43845 by Gabriel
i mporei na pe3ei toulaxiston to wx3 na parei ena digma apto story kai na dei pos mexri kai apo tote pou eitane strategy to warcraft eixe kartounistika grafika

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jun 2008 16:48 #43847 by Esperos
Μα αυτο ειναι το wow ενας παραμυθοκοσμος, ετσι ξεκινησε και ετσι συνεχιζει...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jun 2008 17:26 #43849 by Χρήστος Αρχοντάκης
Θα συμφωνησω απολυτα με aposperiti.Το wow ειναι για μεγαλες ηλικιες.Εγω δεν παιζω wow για πολλους λογους αλλα αν ηταν να παιξω μπορει και να πορωνομουν.Το wow ξεκινησε σαν παραμυθι και συνεχιζει να ειναι ετσι.Ειναι ενας κοσμος φανταστικος αλλα με πολλες παγιδες.Οσοι ειστε κολλημενοι απο την μια καλα κανετε και αλλα απο την αλλη δεν κανετε.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Jun 2008 00:33 #44220 by blackbull
Τα μεγαλύτερα κολήματα σε games τα έχω ρίξει σε GTA,Call of duty και Pro Evolution.Το GTA δεν το βαριέμαι ποτέ,στο cod λιώνω στο online και στο pro οταν έρχονται τα φιλαράκια ξεχνάμε να κλείσουμε το PS3 :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Jun 2008 01:10 #44234 by Vassilis
Πίγα ενα σαββατοκύριακο διακοπές - αποτοξύνοσης απο το wow :lol: Και ανακάλυψα οτι είναι ένα παιχνίδι, δεν χριάζετε να καιγόμαστε από το πρωή μέχρι το βράδυ. Παρόλαφτα, αυτό είναι που μαρέσει στο παιχνίδι, οτι είναι μια φανταστική ιστορία, ένα πραμύθι! Επίσεις, έχω κολλήση με 2 broswer games και με κόλλησε ο Hawk στο ένα. Το ένα είναι το Travian και το άλλο το Ikariam οπού με κόλλησε ο hawk :mrgreen: και καλά έκανε δηλαδή! :lol:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Jun 2008 11:13 #44242 by Stevepredator

blackbull\ wrote: Τα μεγαλύτερα κολήματα σε games τα έχω ρίξει σε GTA,Call of duty και Pro Evolution.Το GTA δεν το βαριέμαι ποτέ,στο cod λιώνω στο online και στο pro οταν έρχονται τα φιλαράκια ξεχνάμε να κλείσουμε το PS3 :P

Έτσι μπράβο ρε φίλε ps3 forever

Cause the only real predator is Stevepredator

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Aug 2008 12:52 - 17 Jun 2009 22:01 #45745 by Stevepredator
Λοιπόν κατά τη διάρκεια του ban μου βρήκα αρκετό χρόνο να τερματίσω τα εξής games
103)Frontlines fuel of war
104)Lemmings (psp)
105)Battlefield bad company
106)Lego indiana Jones
107)Dragonball burst limit
ακόμη τελείωσα
108)Space siege
και το 109)pursuit force extreme justice

Cause the only real predator is Stevepredator

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Aug 2008 13:09 #45750 by Μπάμπης Χαραλάμπους

Stevepredator\ wrote: Λοιπόν κατά τη διάρκεια του ban μου


Δεν εγκαταλείπεις το site ε;

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Oct 2008 17:27 #48399 by Θανασης
GTA, Smackdown vs Raw 2008

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Dec 2008 18:53 #49378 by Νικολής Ασημάκης
Τερματίστηκαν τα "Medieval 2: Total War" και το "Crusades" από το expansion του!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification