Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Από που μάθατε για το GameWorld?

Poll: Από που μάθατε για το GameWorld? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Banner σε άλλη ιστοσελίδα
7 4.3%
Αναφορά σε forum
34 20.9%
Search Engine (Google, Yahoo κτλ.)
21 12.9%
Περιοδικό
11 6.7%
Ραδιόφωνο
32 19.6%
Από φίλο
25 15.3%
Τηλεόραση
3 1.8%
Από αλλού (συγκεκριμένα)
30 18.4%
Total number of voters: 86 ( Κωστας Σουφλακος , Blood Prince, Παναγιώτης Πολυδεύκης, Γιώργος Φιλίππου, Ηλίας Τάτσης ) See more
Only registered users can participate to this poll
29 Jan 2008 21:11 #40160 by Petros Kitsaras

Biltrax\ wrote: Εγώ από σελίδες που βάζουν σε παρμπρίζ αυτοκινήτων, μια μέρα γύρναγα από το σχολείο και το είδα στο αυτοκίνητο του πατέρα μου.


LOL

STEAM: TheGamerUrsoEAOrigin: TheGamerUrso
UPlay: GamerUrso Battle.net: GarfangGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Feb 2008 21:22 #40243 by Μπάμπης Χαραλάμπους
:evil: Εγω απλα το ειδα γραφοντας www.gamesradio.gr να μου αλλαζει και να γινεται www.gameworld.gr ...  :evil: Εγω γιατι δεν πηρα pm aπο σενα Μανο;;;;

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Feb 2008 20:08 #40276 by Μάνος Γρυπάρης

IloveCONSOLES\ wrote: :evil: Εγω απλα το ειδα γραφοντας www.gamesradio.gr να μου αλλαζει και να γινεται www.gameworld.gr ...  :evil: Εγω γιατι δεν πηρα pm aπο σενα Μανο;;;;

Προφανώς γιατί δεν στέλνω PM. To site έστειλε μαζικό e-mail. Αν είχατε δηλώσει δευτερεύουσα e-mail διεύθυνση τότε τσακάρετέ την (κοιτάξτε και στα spam).

Αν υπάρχουν πολλοί χρήστες που στο e-mail που δήλωσαν στο site ΔΕΝ έλαβαν ενημέρωση για την αλλαγή ονόματος τότε παρακαλείται κάποιος να ανοίξει ένα νέο topic κι από κάτω να επιβεβαιώσουν και οι υπόλοιποι χρήστες αν όντως το έλαβαν ή όχι.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Feb 2008 13:17 #40284 by Μπάμπης Χαραλάμπους

Manos\ wrote:

IloveCONSOLES\ wrote: :evil: Εγω απλα το ειδα γραφοντας www.gamesradio.gr να μου αλλαζει και να γινεται www.gameworld.gr ...  :evil: Εγω γιατι δεν πηρα pm aπο σενα Μανο;;;;

Προφανώς γιατί δεν στέλνω PM. To site έστειλε μαζικό e-mail. Αν είχατε δηλώσει δευτερεύουσα e-mail διεύθυνση τότε τσακάρετέ την (κοιτάξτε και στα spam).

Αν υπάρχουν πολλοί χρήστες που στο e-mail που δήλωσαν στο site ΔΕΝ έλαβαν ενημέρωση για την αλλαγή ονόματος τότε παρακαλείται κάποιος να ανοίξει ένα νέο topic κι από κάτω να επιβεβαιώσουν και οι υπόλοιποι χρήστες αν όντως το έλαβαν ή όχι.


Κι ομως δεν εχω δηλωσει λάθος διευθυνσεις.. :(

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Jun 2009 05:30 #55059 by Στέφανος Τρίγγας
Eγω το εμαθα απο τον BigBoss :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Jun 2009 18:32 #55080 by Μπάμπης Χαραλάμπους

ThunderHawk wrote: Eγω το εμαθα απο τον BigBoss :D


Που τότε λεγομουν IloveCONSOLES

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Jun 2009 22:18 #55087 by paristotoumpano
HTANE KALOKAIRI...prin kanena dio bdomades otan ebala sentra fm kai sas akousa kai lew oi tipoi to katexoun to hlektroniko topi kai lew as checkarw to site kai itan kalo...xD

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Jun 2009 15:09 #55108 by Frank
Δεν ψηφίζω γιατί πολύ απλα δεν θυμάμαι ... σπάω το κεφάλι μου αλλά τίποτα ...
το μόνο που θυμαμαι ειναι οτι ακουγα gamesradio απο netcafe που πήγαινα (μιας και δεν ειχα net τοτε) και πως κατεβαζα υλικο για το Fm 05 ή 06 ...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Jul 2009 17:54 #56478 by Ρωμανός Βογιατζής
Εγώ άκουγα σέντρα ένα σάββατο βραδυ και άκουσα να μιλάνε για το pro και λέω >> Όπα αυτή η εκπομπή είναι για εμάς...(τους καμένους) <<!!!! E από τότε τους ακούω και γράφω εδώ !!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Jul 2009 22:02 #56498 by thanasis
Νομιζω οτι υπαρχει ηδη τετοιο τοπικ αλλα τεσπα...Εμενα μου το ειπε ενας φιλος μου και ακουγα ηδη και sentra και απο τοτε αρχισα και μπηκα στο site... :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification