Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Manchester City

03 Feb 2006 02:23 - 24 Jun 2007 03:07 #8377 by Μάνος Γρυπάρης
MANCHESTER CITY CLUB


Αυτό το topic ειναι για γενική συζήτηση τόσο για τους fans της Manchester City, όσο και για την λέσχη φίλων που ιδρύθηκε στην Ελλάδα από τον Φεβρουάριο του 2006.

Site: www.mancity.gr

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Feb 2006 02:43 #8384 by Angelos
Replied by Angelos on topic Manchester City

Manos wrote: MANCHESTER CITY CLUB
Αύριο όλοι 15:00-17:00 στην εκπομπή του Καραλή στον Sportime Radio 89.2. Η λέσχη φίλων της Manchester City στην Ελλάδα ξεκινάει την δράση της! Θα είμαι κι εγώ στο κότερο! :mrgreen: :hellas:


Tha kanete adelfopoihsh me ton Apollwna Athinwn? Giati sthn polh MIA EINAI H OMADA...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Feb 2006 02:47 #8385 by Αντώνης Κατρής
Έλα μωρέ μαζευτήκατε 10 νοματέοι και νομίζετε ότι φτιάχνετε κλάμπ. Ποιο κλάμπ και ποια Σίτυ μωρέ??? Το μόνο κλαμπ που μπορείτε να φτιάξετε (αν και έχω αμφιβολίες και γι'αυτό) είναι το club sandwich :crazy tooth:


Glory glory Man Utd

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Feb 2006 19:45 #8441 by Γιώργος Γκούμας
Αντε καλως να ανοιξετε και ευχομαι να γινεται σαν τον δικο μας....



Reds for Ever


You'll never Walk alone

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Feb 2006 00:58 #8464 by Μάνος Γρυπάρης

Grim_Reaper wrote: Tha kanete adelfopoihsh me ton Apollwna Athinwn? Giati sthn polh MIA EINAI H OMADA...

Sir_A_K wrote: Έλα μωρέ μαζευτήκατε 10 νοματέοι και νομίζετε ότι φτιάχνετε κλάμπ. Ποιο κλάμπ και ποια Σίτυ μωρέ??? Το μόνο κλαμπ που μπορείτε να φτιάξετε (αν και έχω αμφιβολίες και γι'αυτό) είναι το club sandwich :crazy tooth:


Glory glory Man Utd


ΕεεΛΛΛΛΛα μωωωωρέ! 20 ιδρυτικά μέλη χρειάζονται τα οποία έχουν ΗΔΗ γραφτεί! :mrgreen:
Ψιτ...στην πόλη τou Μanchester οι της City είναι περισσότεροι. Ρώτα και κανένα παλικάρι από Αγγλία. Η ομάδα μας ιδρύθηκε το 1880, τότε οι δικοί σας μην πω τι άθλημα παίζανε (γιατί δεν θα είχανε βρει ακόμα τις μπάλες!)

Α, παρεμπιπτόντως, υπάρχει Club της United στην Ελλάδα? Ναι αμέ!!! Έτσι να βλέπω τους διάβολους να κοκκινίζουνε! Κι από βδομάδα που θα γίνει κι η ίδρυση του club έχετε να ακούσετε...

Πιο πιθανό είναι να βγάλουμε κανέναν ακόμη Giggs και να τον ξαναπάρετε πάλι στα 14 για να τον βαφτίσετε "δικό σας παιδί", παρά να γίνει club της United στην Ελλάδα. Σας τα έχωσα αλά Καραλής? Δεν πειράζει! Υγεία! Δεν κοιτάτε τα χάλια σας που φάγατε 4 από την Blackburn! Εμείς τουλάχιστον τα δικά μας τα αναγνωρίσουμε! :D

ΥΓ. Τώρα με τον Γιωργάκη μπροστά έχουμε να κερδίσουμε οπαδούς....πελάτες ερχόμαστε!

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Feb 2006 01:10 #8466 by Μπάμπης Κάιδος
O Giggs diko sas pedi? Xaxaxa! Eseis to dioksate giati legate oti den kserei mpalla kai den exei mellon sto podosfero!!!! Ton pire loipon o Sir_A_F (kata katri) kai ton ekane afto pou einai...

Glory Glory Man United

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Feb 2006 01:35 #8469 by Μάνος Γρυπάρης
Δεν είπα εγώ το αντίθετο Μπαμπίνιο. Ίσα ίσα που το έχω δηλώσει στον αέρα πολλές φορές ότι τον διώξανε οι εξυπνάκηδες οι γυμναστές που είχαμε τότε στις ακαδημίες.
Κι αν θες να μάθεις, την μπάλα ο παίκτης την μαθαίνει μέχρι τα 15. Εδώ έρχονται 13 χρονών παιδιά στα Σούρμενα για να παίξουν 1η φορά μπάλα και έχουν μείνει παααααααααρα πολύ πίσω σε σχέση με τους συμπαίκτες τους που είναι απο 6,7 κι 8 χρονών στην ομάδα. (υπάρχουν και μερικοί που παίζανε συνέχεια στις αλάνες και τα 5x5 με γονείς μέχρι τα 10, 11 κι ήρθαν μετά και παίζουν κι αυτή καλή μπαλίτσα).

Ο Giggs από βρέφος μεγάλωσε στην City και επέλεξε City από μικρός! Από τα 6 μέχρι τα 14 εμείς τον μάθαμε μπάλα. Αν ερχότανε στα 14 δεν θα είχε εξελιχθεί σε παικταράς τέτοιας κλάσης!

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Feb 2006 13:15 #8492 by Angelos
Replied by Angelos on topic Manchester City

Manos wrote: Ψιτ...στην πόλη τou Μanchester οι της City είναι περισσότεροι. Ρώτα και κανένα παλικάρι από Αγγλία. Η ομάδα μας ιδρύθηκε το 1880, τότε οι δικοί σας μην πω τι άθλημα παίζανε (γιατί δεν θα είχανε βρει ακόμα τις μπάλες!)


swsto, opws kai sto Londino den yparxei oute enas pou na dhlwnei Arsenal...

Re Mano... pare ton Giannakh ton Karalako, stitheite mprosta apo to tzaki kai pieite kana tsagaki pou thelete kai club. Club stin agglia kanoun oi omades pou einai argosxoles kai den exoun ti allo na kanoun. Emeis exoume na trexoume gia kypela league cup, Evrwpes, prwtathlimata pou na vroume xrono gia club? Akou ekei Manchester City... AXAXAXA

Eftyxws sas dinoume ta derby twra teleftea pou kanoume tin ananewsh gia na exete to narkwtiko sas... H Championship erxete omws... beware

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Feb 2006 11:44 #8519 by Dimitris
Replied by Dimitris on topic Manchester City
Mano,epeidh twra to diavasa to sxetiko post gia club tis City,exeis na mou peis kamia info?????

Kai gia osous amfivalloun gia tin pio poliplithi omada sto Manchester,mia volta mexri ton aggliko vorra tha sas peisei olous.....Kai enimerwtika,stin Bretania otan les eimai Manchester,ennoeis City.Oi akatonomastoi einai aplws United......

Paromoia paradeigmta einai sto Torino me tin omonymw omada k tin Juve,kai paliotera stin Ellada etsi htan me ton Ethniko P. kai ton OSFP.kala,vevaia edw ta pragmata allaxan....

Flory-Flory Man United

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Feb 2006 03:18 #8541 by Μάνος Γρυπάρης
Από Δευτέρα με Τρίτη θα ξεκινήσει ο Γιάννης Καραλής τις νομικές διαδικασίες για την σύσταση του σωματείου (θα βρίσκομαι κι εγώ ανάμεσα στα 20 ιδρυτικά μέλη). Να ακούτε την εκπομπή του 15:00-17:00 κάθε μεσημέρι στον Sportime Radio 89,2 για να τα μαθαίνετε από πρώτο χέρι. Και στο καπάκι ακολουθούν κι οι Δικαννίτες 17:00-18:00, εκπομπή που μπορουν να ακούσει οποιοσδήποτε χρήστης στον Games Radio μιας και δεν ασχολείται με αθλητικά (αλλά ΜΟΝΟ με σοβαρά θέματα. Χεχε :mrgreen: )

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification