Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Gaming Headset: Γενική Συζήτηση/Προτάσεις αγοράς

03 Jan 2014 00:39 #138457 by Νάσος Λειβαδάς
@IG FallenAngel, ειχα σοβαρο θεμα με turbox της τελευταιες μερες και ειμαι καπως απομακρος :Ρ

@JaCk_RiDeR καλα δειχνουν! Θα τους ριξω μια ματια!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Jan 2014 02:33 #138467 by Γιωργος Φραζεσκαρος
Έχω τα Turbo-X Headset Gaming HS300 για την τιμή τους είναι πολύ μέτρια.
Το μικρόφωνο δεν λειτουργεί καλά και το ακούστηκα μερικές φορές δεν λειτουργούν και χρειάζονται restart. επίσης το καλοκαίρι ζεσταίνονται τα αφτιά σου
Εγώ θα σου πρωτινά να μαζέψεις ακόμα 10€ και να αγοράσεις
τα Logitech G430 Gaming που κοστίζουν 80€ ή
τα Logitech G230 Gaming που κοστίζουν 60€
*τα logitech και τα Turbo-X είναι βολικά όταν φοράς γυαλιά
Ελπίζω να σε βοήθησα

Ο Καρχαρίας όμως μου το παίζει τσανμπουκάς

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Jan 2014 12:50 #138478 by Νάσος Λειβαδάς
@Gioman151 Ευχαριστω για τις προτασεις σου :) Θα τους ριξω κι αυτονων μια ματια!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Jan 2014 21:45 #138512 by Ηρακλής Μπογιατζιου
Λοιπον προταση μου ειναι τα Creative Headset SB Tactic 3D Aplha www.plaisio.gr/periferiaka-othon ... 000000.htm
Εχουν εξαιρετική ηχομόνωση και τεχνολογία noise canceling που σου επιτρεπει να ακουγεσαι κυριως εσυ. ΜΗΝ δεις διαφορα στο skype. Στο skype θα ακουστει και ο γειτονας που βλεπει τηλεοραση. Πιστευω πως ειναι μια ειδανικη προσφορα για καποιον που δεν θελει να ξοδεψει πολλα χρηματα σε ακουστικα οπως razer :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jan 2014 04:28 #138628 by Αλέξανδρος Μυρωνίδης
Steelseries Siberia v2,τα άπλα,πολύ καλό headset και μπορείς να το βρεις από 60 ευρώ.

Ρωτήστε με ότι θέλετε πάνω στο League of Legends,και θα σας απαντήσω στο επόμενο login μου!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jan 2014 23:10 #138672 by George Sotirelis
Οπως λεει και ο φιλος απο πανω τα steelseries siberia v2 ειναι μια παρα πολυ καλη λυση κατα την γνωμη μου ειδικα αμα παρεις και τα frost.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Jan 2014 11:07 #139049 by Nightshroud
ειμαι αναμεσα σε kraken pro και siberia v2!!! θετικα και αρνητικά και των 2?τι θεμα εχει το kraken με το μικροφωνο?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Jan 2014 15:12 #139057 by Γιωργος Φραζεσκαρος
Εγώ θα πρωτινά τα Siberia v2 μου αρέσουν περισσότερο και πιστεύω έχουν καλύτερο ήχο (είναι και πιο οικονομικά).
Αν θες να πάρεις kraken πάρε τα 7.1 είναι πολύ καλά και κοστίζουν γύρο στα 94€.

[youtube:29a4rnu5]
[/youtube:29a4rnu5]

Ο Καρχαρίας όμως μου το παίζει τσανμπουκάς

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Feb 2014 19:00 #140208 by Νίκος Ζανιδακης
καλησπερα ,θελα να μου πειτε την γνώμη σας για 2 ακουστικά που δε ξέρω ποιο απο τα 2 να πάρω...το ενα είναι SteelSeries Siberia V2 στα 30 euro τα εχω βρει,και τα αλλα ειναι τα razer electra στα 65....τα θέλω και για παιχνιδια και για μουσικη..ποια να πάρω??

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Feb 2014 01:09 #140227 by Χριστιάνα Θάνου
Αναμεσα σε αυτα τα δυο σου προτεινω τα SteelSeries Siberia V2! Τα Electra δεν αξιζουν τα χρηματα τους.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification