Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Έρευνες: Γενική συζήτηση

04 Aug 2010 22:23 #76271 by Lalo007
Επ εδω ειχα κανει ενα post.μαλλον θα ειχε κολλησει το pc και δεν το ανεβασε...βαριεμαι να γραψω παλι οποτε αστο... :ninja:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Aug 2010 22:35 #76277 by Aνέστης Αδαμίδης

Lalo007 wrote: Επ εδω ειχα κανει ενα post.μαλλον θα ειχε κολλησει το pc και δεν το ανεβασε...βαριεμαι να γραψω παλι οποτε αστο... :ninja:


Περί τίνος ήταν το post; Εμένα πάντως όσες φορές έχει κολλήσει, πάλι ανέβασε αυτό που είχα γράψει. Αυτό που λες δεν μου έτυχε ποτέ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Aug 2010 23:17 #76282 by Lalo007
Κοιτα να το διεγραψε "καποιος" αποκλειεται.Μαλλον εκει που φορτωνε θα αλλαξα σελιδα ή κατι τετοιο.Παντως το θυμαμε χαρακτηριστικα οτι ειχα γραψει μηνυμα. :armata01:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Oct 2010 23:03 #81960 by Ιβάν
Το γκάλοπ αυτό έγινε μόνο στην αμερική ή σε όλο τον κόσμο? Θέλω να πω πως το 82% αντιπροσωπεύει μόνο την αμερική ή γενικά? Παντός ρε παιδιά είναι μεγάλω το ποσοστό.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Oct 2010 23:07 #81962 by Lalo007
Παντως συμφωνα με μια περσυνη ερευνα,το 97% των παιδιων στην Αμερικη ασχολουνται με videoπαιχνιδια.Οχι απαραιτητα καθημερινα,αλλα και περισταστιακα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Oct 2010 23:11 #81963 by Αιμίλιος Τσουβελεκάκης
Πολυ μεγαλο και γενικοτερα θα ηταν ενδδιαφερον να δουμε ποσοστα σε ηλικιες 2-7 7-12 12-18
Ετσι θα ειχαμε και καλυτερα συμπερασματα του τι γινεται ακριβως

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Oct 2010 00:15 #81970 by Ιβάν

Ais wrote: Πολυ μεγαλο και γενικοτερα θα ηταν ενδδιαφερον να δουμε ποσοστα σε ηλικιες 2-7 7-12 12-18
Ετσι θα ειχαμε και καλυτερα συμπερασματα του τι γινεται ακριβως

Έχεις απόλυτο δίκιο Ais. +1 Ας ελπίσουμε ότι θα κάνουν κάτι τέτοιο γιατί προς το παρόν έχουμε μια γενική εικόνα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Oct 2010 00:21 #81972 by Aνέστης Αδαμίδης

Alcatraz wrote: Το γκάλοπ αυτό έγινε μόνο στην αμερική ή σε όλο τον κόσμο? Θέλω να πω πως το 82% αντιπροσωπεύει μόνο την αμερική ή γενικά? Παντός ρε παιδιά είναι μεγάλω το ποσοστό.


Λέει επάνω ότι έγινε μόνο στην Αμερική. Τώρα για την έρευνα... παιδιά 2 χρονών δεν έχω ξαναδεί να παίζουν.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Oct 2010 00:28 #81978 by Νικολής Ασημάκης

TheReaper wrote:

Alcatraz wrote: Το γκάλοπ αυτό έγινε μόνο στην αμερική ή σε όλο τον κόσμο? Θέλω να πω πως το 82% αντιπροσωπεύει μόνο την αμερική ή γενικά? Παντός ρε παιδιά είναι μεγάλω το ποσοστό.


Λέει επάνω ότι έγινε μόνο στην Αμερική. Τώρα για την έρευνα... παιδιά 2 χρονών δεν έχω ξαναδεί να παίζουν.


Δεν έχεις δει εμένα και τον Boss, γι'αυτό το λες. Από μικροί στα "βάσανα"! :mrgreen:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Oct 2010 00:33 #81980 by Aνέστης Αδαμίδης

Nikolis wrote:

TheReaper wrote:

Alcatraz wrote: Το γκάλοπ αυτό έγινε μόνο στην αμερική ή σε όλο τον κόσμο? Θέλω να πω πως το 82% αντιπροσωπεύει μόνο την αμερική ή γενικά? Παντός ρε παιδιά είναι μεγάλω το ποσοστό.


Λέει επάνω ότι έγινε μόνο στην Αμερική. Τώρα για την έρευνα... παιδιά 2 χρονών δεν έχω ξαναδεί να παίζουν.


Δεν έχεις δει εμένα και τον Boss, γι'αυτό το λες. Από μικροί στα "βάσανα"! :mrgreen:


Κα(η)μένα παιδιά! Ποια μοίρα σας φέρθηκε έτσι; Ποιο ζηλόφθονο μάτι σας μάτιασε; Ποιος κακοπροαίρετος άνθρωπος σας καταράστηκε; (κάτι τέτοιες ατάκες λένε και στα βίντεο του Ράδιο-Αρβύλα) :mrgreen:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification