Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Game of the Year: Κανονισμοί & Απορίες

04 Dec 2013 16:32 #136162 by Απόστολος Αθανασόπουλος
Καλησπέρα, οι μπλούζες GTA V σε τι μέγεθος βγαίνουν;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Dec 2013 17:09 #136167 by Antonis Mandourarakis
ερωτηση

εστειλα το mail αλλα δικαιολογησα την ψηφο μου αφου το εστειλα παιζει καποιο ρολο?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Dec 2013 17:49 #136179 by Βασίλης Καμακάρης

doctorm13 wrote: ερωτηση

εστειλα το mail αλλα δικαιολογησα την ψηφο μου αφου το εστειλα παιζει καποιο ρολο?


Όχι

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Dec 2013 19:41 #136200 by Παναγιωτης Κοκκόσης
βλεπω οτι στην παλια δημοσιευση του 2009 ειναι λιγο διαφορετικη...πχ λεει να δηλωσουμε την κονσολα ενω φετος δεν χρειαζεται,κ επισης λεει να βαλουμε τα 2 games απο διαφορετικες κατηγοριες ενω φετος δεν ειναι το ιδιο.εγω εβαλα τα 2 link με τις ψηφους μου κ την απαντηση,τα στοιχεια μου κ το παιχνιδι που θελω...επισης δεν πηρα mail επιβεβαιωσης,ειμαι οκ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Dec 2013 19:46 #136201 by Γεώργιος Μανταφούνης

panan47 wrote: βλεπω οτι στην παλια δημοσιευση του 2009 ειναι λιγο διαφορετικη...πχ λεει να δηλωσουμε την κονσολα ενω φετος δεν χρειαζεται,κ επισης λεει να βαλουμε τα 2 games απο διαφορετικες κατηγοριες ενω φετος δεν ειναι το ιδιο.εγω εβαλα τα 2 link με τις ψηφους μου κ την απαντηση,τα στοιχεια μου κ το παιχνιδι που θελω...επισης δεν πηρα mail επιβεβαιωσης,ειμαι οκ?

Ναι, είσαι εντάξει.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Dec 2013 06:42 #136280 by Νίκος Χονδροκούκης
Για να είναι έγκυρη η συμμετοχή στο διαγωνισμό αρκεί να υπάρχει το αληθινό ονοματεπώνυμο στο e-mail που στέλνουμε ή πρέπει υποχρεωτικά να υπάρχει και στο προφίλ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Dec 2013 14:35 #136315 by Γεώργιος Μανταφούνης

Nico II wrote: Για να είναι έγκυρη η συμμετοχή στο διαγωνισμό αρκεί να υπάρχει το αληθινό ονοματεπώνυμο στο e-mail που στέλνουμε ή πρέπει υποχρεωτικά να υπάρχει και στο προφίλ?

Πρέπει και στο προφίλ να αναγράφεται το ονοματεπώνυμό σου.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Dec 2013 18:23 #136338 by Τάσος Μετοικίδης
Καλησπέρα να ρωτήσω μήπως έχω κερδίσει ένα μπλουζάκι gta v είχα ψηφήσει την πρώτη μέρα του διαγωνισμού

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Dec 2013 18:25 #136339 by Γεώργιος Μανταφούνης

tasos1209 wrote: Καλησπέρα να ρωτήσω μήπως έχω κερδίσει ένα μπλουζάκι gta v είχα ψηφήσει την πρώτη μέρα του διαγωνισμού

Σου εστάλη κανένα mail σχετικά με τον διαγωνισμό;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Dec 2013 18:25 #136340 by Μάνος Γρυπάρης
Το εχεις κερδισει. Θα ειδοποιηθειτε μετα τις 15/12

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification