Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Game of the Year: Κανονισμοί & Απορίες

09 Dec 2012 14:55 #116576 by Γιάννης Παναγιωτίδης
Μάνο να σε ρωτήσω κάτι. Ένας φίλος μου είπε ότι κέρδισε στην τρίτη κατηγορία του διαγωνισμού Game of the Year. Του έστειλες e-mail. Βάλαμε το ίδιο δώρο (μπλουζάκια AC). Όμως αυτός έβαλε συμμετοχή αφού είχα βάλει εγώ και τον ενημέρωσα για τον διαγωνισμό. Μήπως για κάποιον λόγο θεωρήθηκε άκυρη η συμμετοχή μου?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Dec 2012 14:56 - 16 Apr 2017 03:24 #116662 by Ανδρέας Γρυπάρης
Τις απορίες στο forum τις απαντάμε πλέον οι Community Managers και όχι ο Μάνος. Σχετικά με το Game of the Year η συννενόηση για τα δώρα γίνεται μόνο μέσω email. Επομένως αφού υποστηρίζεις ότι η συμμετοχή σου έπρεπε να έιναι έγκυρη απλά στείλε στο games [ατ] gameworld.gr τα δύο email με τις ημερομηνίες που στάλθηκαν για να ελεγχθούν.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Dec 2012 22:46 #116672 by Γιάννης Παναγιωτίδης
Ευχαριστώ για την διευκρίνηση.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Dec 2012 01:57 #117064 by Vagelis Azariadis
Παιδια εχω κερδισει εδω και καιρο το family guy (ps3) και ακομα δεν μου εχει ερθει απαντηση απο τοτε που εδωσα τα στοιχεια μου για να το παραλαβω. Με ειχατε ενημερωσει οτι θα αργησει αλλα εχουν περασει πολλες μερες απο τοτε και αναρωτιεμαι μηπως εκανα κατι λαθος!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Dec 2012 14:26 #117071 by Μάνος Γρυπάρης

Mezmerizer4 wrote: Παιδια εχω κερδισει εδω και καιρο το family guy (ps3) και ακομα δεν μου εχει ερθει απαντηση απο τοτε που εδωσα τα στοιχεια μου για να το παραλαβω. Με ειχατε ενημερωσει οτι θα αργησει αλλα εχουν περασει πολλες μερες απο τοτε και αναρωτιεμαι μηπως εκανα κατι λαθος!

Εχουμε ηδη στειλει τα email σε όσους μένουν Αττική. Αν είσαι από Αττική τότε περνάς από EBW ( www.ebw.gr ) με το ονοματεπώνυμο και τον αριθμό του κινητού σου και το παραλαμβάνεις. Αν είσαι εκτός Αττικής τότε θα πρέπει να περιμένεις μέσα στον Ιανουάριο για να το παραλάβεις μέσω ΕΛΤΑ. Το πότε είναι άγνωστο. Απλά θα πρέπει να περιμένετε.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Nov 2013 12:24 #135711 by ChRis CK
οταν λετε οτι τα δυο δωρα που θα επιλεξουμε θα πρεπει να ειναι απο διαφορετικες κατηγοριες τι ακριβως ενοειτε;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Nov 2013 13:58 #135714 by Βασίλης Καμακάρης

ha_CK_er4 wrote: οταν λετε οτι τα δυο δωρα που θα επιλεξουμε θα πρεπει να ειναι απο διαφορετικες κατηγοριες τι ακριβως ενοειτε;


Διαλέγεις ένα δώρο μόνο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Nov 2013 15:15 #135738 by stormare
ειχα πηξει ψαχνοντας το που ειναι το τοπικ...μετα ειδα το 1η δεκεμβριου :guilty:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Dec 2013 02:27 #135746 by Δημήτρης Κάτσης
Τελικά τώρα είναι ένα δώρο από κάθε κατηγορία η μόνο ένα δώρο γενικά? Και αν στην κατηγορία χωρίς κλήρωση κάποιος δεν προλάβει τι γίνεται?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Dec 2013 02:41 #135747 by Βασίλης Καμακάρης

Δημήτρης απλά wrote: Τελικά τώρα είναι ένα δώρο από κάθε κατηγορία η μόνο ένα δώρο γενικά? Και αν στην κατηγορία χωρίς κλήρωση κάποιος δεν προλάβει τι γίνεται?


Ένα δώρο μόνο. Στην κατηγορία χωρίς κλήρωση είναι όσοι προλάβουν, όποτε δεν θα υπάρξει κάτι για όσους δεν σταθούν τυχεροί.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification