Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Game of the Year: Κανονισμοί & Απορίες

03 Oct 2012 00:53 #112797 by Μάνος Γρυπάρης
Παρότι έβαλα παραπάνω βαθμολογία στο FIFA 13, ψήφισα και τα δύο καθώς στο Pro παίζω Master League Online και στο FIFA...όλα τα υπόλοιπα.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Nov 2012 16:12 #115682 by Κωνσταντίνος Μιχαηλίδης
Οσον αφορα τον φετινο διαγωνισμο, ξερουμε τι μεγεθος θα ειναι τα T-shirt του AC? ή επιλεγουμε εμεις?

Why so serioys?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Dec 2012 00:23 #115806 by χαραλαμπος τζιαβδαρας
τι ωρα ξεκιναει ο διαγωνισμος?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Dec 2012 01:54 #115815 by Μάνος Γρυπάρης

kostinio7 wrote: Οσον αφορα τον φετινο διαγωνισμο, ξερουμε τι μεγεθος θα ειναι τα T-shirt του AC? ή επιλεγουμε εμεις?

Απ' όσο θυμαμαι είναι one size (Medium ή Large).

dykon wrote: τι ωρα ξεκιναει ο διαγωνισμος?

Ξεκινησε.

Ψηφίστε!

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Dec 2012 09:33 #115836 by Δημητρης Παπαδακης
παιδια εγω σας εστειλα email χωρις τηλεφωνω γιατι μου εχει χαλασει αυτη την στιγμη. Αμα ειναι μπορω να σας ξαναστειλω email με το νουμερο αλλα το ποιο πιθανον ειναι να μην με βρειτε. επισης αν κερδισω ενα μηνας gold θα τον στειλετε μεσω email ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Dec 2012 10:49 #115851 by Βασίλης Καμακάρης
Εγώ έστειλα το μήνυμα αλλά δεν μπορούσα να βάλω το link που είχε στην εικόνα και έβαλα του forum που έχει την ψηφοφορία πειράζει?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Dec 2012 12:16 #115874 by Χρήστος Λουκόπουλος
πρεπει να βαλουμε και τα νουμερα στο email? [1), 2), 3), 4)] ???

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Dec 2012 17:33 #115916 by Δημήτρης Τικτόπουλος
Άμα αλλάξω το username μου τώρα θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα που στο mail για συμμετοχή στο διαγωνισμό θα έχω αυτό;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Dec 2012 04:00 #115960 by Μάνος Γρυπάρης

μιτσος790 wrote: παιδια εγω σας εστειλα email χωρις τηλεφωνω γιατι μου εχει χαλασει αυτη την στιγμη. Αμα ειναι μπορω να σας ξαναστειλω email με το νουμερο αλλα το ποιο πιθανον ειναι να μην με βρειτε. επισης αν κερδισω ενα μηνας gold θα τον στειλετε μεσω email ?

Επειδή μπορεί να είσαι άλλο άτομο και πρέπει να το ταυτοποιήσουμε, δώρο μπορείς να κερδίσεις μόνο με τηλέφωνο.

Αφού σου έχει χαλάσει λοιπόν εισάγεις σταθερό.

vasiliskamakisgr wrote: Εγώ έστειλα το μήνυμα αλλά δεν μπορούσα να βάλω το link που είχε στην εικόνα και έβαλα του forum που έχει την ψηφοφορία πειράζει?

Ok

Treloysis wrote: πρεπει να βαλουμε και τα νουμερα στο email? [1), 2), 3), 4)] ???

Δεν το λένε τυχαία οι κανονισμοί. Για να το ζητάνε σαφώς και πρέπει να τα εισάγετε

Δημήτρης wrote: Άμα αλλάξω το username μου τώρα θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα που στο mail για συμμετοχή στο διαγωνισμό θα έχω αυτό;

Όχι

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Dec 2012 14:22 #115986 by Konstantinos 7
Πειράζει που στο forum για το game of the year αντί για assassin's creed III έγραψα AC3? Αλλά μετά το διόρθωσα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification