PS4 Pro: Γενική συζήτηση

18 Mar 2016 21:55 - 07 Sep 2016 23:57 #178255 by Myrmidon


Τους τελευταίους μήνες είχε "βουίξει" ολόκληρο το internet με το νέο PlayStation 4 με υποστήριξη 4K, το οποίο εν τέλει ανακοινώθηκε στο PlayStation Meeting Σεπτεμβρίου από την Sony ότι θα ονομάζεται PS4 Pro.

Θα κυκλοφορήσει στις 10/11/2016 στην τιμή των 399 ευρώ.
Το PS4 Slim θα κυκλοφορήσει στις 15/9/2016 στην τιμή των 299 ευρώ, άρα το Fat θα είναι πιο οικονομικό.

Αναλυτικά όσα ανακοινώθηκαν στο PlayStation Meeting .
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Mar 2016 21:58 #178258 by Κατερίνα Μαρίνου
Τι ειναι παλι τουτο το κατεβατο?. Που το ανακαλυψες παλι αυτο?. :lol: Εγω εχω εκνευριστει περισσοτερο με τις μετριοτητες που δινει free η Sony παρα με το λογισμικο που δεν εχω εκομα τεσταρει. Πιανει σκονη κοινως το μηχανημα στο γραφειο. ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Mar 2016 23:40 - 19 Mar 2016 13:02 #178260 by Grigoris

Myrmidon wrote: Έχει "βουίξει" ολόκληρο το internet με το PS4.5 ......... Άντε να χαίρεστε τις κονσόλες σας. Πάντα τέτοια........ :lol:

Τις παλιές μπορείτε να τις βάλετε......για ζαρντινιέρες. :lol:





Να σου πω απλα οτι φημες υπηρχαν, υπαρχουν και θα υπαρχουν το θεμα ειναι αν ο οποιοσδηποτε τους δινει αξια.

Aπλα μην πιστευεις οτιδηποτε και αν ακους μεχρι να το δεις με τα ματια σου.

Γιατι αν ξεκινησουμε να πιστευουμε οτιδηποτε φημη υπαρχει τοτε να σου πω οτι υπαρχαν και φημες οτι θα γινει συντελεια του κοσμου και θα καταστραφουν τα παντα κ.τ.λ. εχεις δει καμια συντελεια μεχρι τωρα ωστε να καταστραφουν τα παντα?

Πολυ απλα μην πιστευεις οτι και να ακους αν δεν το δεις με τα ιδια σου τα ματια που μερικες φορες ουτε αυτο ειναι αρκετο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Mar 2016 13:37 #178282 by Myrmidon

fits79 wrote:

Myrmidon wrote: Έχει "βουίξει" ολόκληρο το internet με το PS4.5 ......... Άντε να χαίρεστε τις κονσόλες σας. Πάντα τέτοια........ :lol:

Τις παλιές μπορείτε να τις βάλετε......για ζαρντινιέρες. :lol:



Να σου πω απλα οτι φημες υπηρχαν, υπαρχουν και θα υπαρχουν το θεμα ειναι αν ο οποιοσδηποτε τους δινει αξια.

Aπλα μην πιστευεις οτιδηποτε και αν ακους μεχρι να το δεις με τα ματια σου.

Γιατι αν ξεκινησο.........με τα ιδια σου τα ματια που μερικες φορες ουτε αυτο ειναι αρκετο.



Καλά. Τώρα με το PS VR να δούμε τι έχει να γίνει. Εδώ ο "Καραμήτρος" το PS4 δεν πιάνει τα 60Hz σε απλό και ταπεινό 1080p μου θέλει και VR τρομάρα του. παραθέτω specs, για όσους ήδη ξέχασαν.............


Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Mar 2016 19:53 #178303 by Κατερίνα Μαρίνου
Ειδες τωρα που ψαχνεται η Sony ν'αναβαθμισει το υπαρχον hardware για να μπορει ν'αποδιδει 4k?. ;) Και εμεις που δωσαμε τα λεφτα μας να ειμαστε στην γωνια ως συνηθως κλαιγοντας τα. Φτου, δεν περιμενα λιγο ακομα (κανα χρονο) να παρω και το VR μαζι γμτ. :evil:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Mar 2016 22:29 #178314 by Georgios Manolis
Φήμες είναι μη ξεχνιόμαστε.Αλλά αν ισχύει θα πέσει πολύ γέλιο για κάποιους και πολύ κλάμα για κάποιους άλλους.Εγώ θα είμαι απο αυτόυς που θα γελάνε! ;)

The fire cracked silently as four Stalkers sat around it. The night was silent, only a small wind and the rustling of grass and leaves to fill the ears. One of the men spoke up suddenly: "Have you children heard the tale of the Monolith?"
- S.T.A.L.K.E.R. local folclore

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Mar 2016 22:32 - 19 Mar 2016 22:35 #178315 by Grigoris
Να το πω ακομα μια φορα γιατι δεν λετε να το καταλαβετε πολλοί απο εδω.

ΜΗΝ, ΜΗΝ, ΜΗΝ πιστεύεται σε φήμες.

Ολα αυτα τα περι νεου ps4 κ.τ.λ. προς το παρον ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΦΗΜΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.

Δινωντας τους αξια εσεις χαλιεστε και κανενας αλλος και εκτος αυτου δινεται και αξια σε αυτους που τις ξεκινησανε.

Ποσες φορες εχουμε δει φημες να παραμενουν απλα φημες και τιποτα αλλο?

Καθηστε να το ανακοινωσει επισημα η ιδια η Sony(Και η οποιαδηποτε Sony)και μετα τη κράζετε οσο θελετε.
Εγω προσωπικα αυτο κανω περιμενω να ανακοινωθει το οτιδηποτε επισημα και μετα βλεπω αν θα κραξω ή οχι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Mar 2016 23:57 #178322 by Myrmidon
Καλά. Ετοιμαστείτε να (ξανά)ξηλωθείτε λίαν συντόμως. :lol:
Μπας και αποκτήσετε μηχάνημα της προκοπής αυτή τη φορά. :whistle:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Mar 2016 00:22 - 20 Mar 2016 00:25 #178323 by Grigoris
Μην λεμε τα ιδια που εχουμε πει απειρες φορες στα vs topics. B)

Οτι δηλαδη εμεις μπορει να ξηλωθουμε τωρα μια φορα με 400 ευρω ενω εσεις ξυλωνεστε μια φορα στην αρχη με ανω των 800 ευρω υπολογιστη και μετα καθε 2ετια αν οχι χρονο ολο και κατι προσθέσετε/αλλάξετε(Μνημη, επεξεργαστη, καρτα γραφικων κ.τ.λ.) στο pc σας με αποτελεσμα να αναιβενει και αλλο το κοστολογιο. :whistle:

Και ακομα και νεο ps4.5 να βγαλουν απο τη στιγμη που καποιος δεν εχει 4k τηλεοραση δεν θα χρειαζεται να το αγορασει ή και με το κλασικο ps4 να μεινει μια χαρα θα ειναι τουλαχιστον για αλλα 3-4 χρονια χωρις να πρεπει να παρει κατι αλλο για να παιζουν τα παιχνιδια που θα βγουν στο ps4 κατι που στα pc games δεν ισχυει, ειδικα αν το gaming-pc σου ειναι σχετικα παλιο 2ετιας. :woohoo:

Μην λεμε λοιπον τα ιδια καθε φορα. B)

Ο καθε ενας κατι χανει κατι κερδιζει. :unsure:

Εσεις οι pc gamers χανεται πολυ περισσοτερα λεφτα σε βαθος χρονου αλλα κερδιζεται πολυ μα παρα πολυ καλυτερα γραφικα και fps σε παιχνιδια εμεις απο την αλλη δεν χανουμε λεφτα σε βαθος χρονου μιας και τα δινουμε στην αρχη για τη κονσολα αλλα δεν εχουμε τα γραφικα και fps που εχουν τα pc games. :whistle:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Mar 2016 17:24 #178345 by Κατερίνα Μαρίνου

the_prophet1987 wrote: Φήμες είναι μη ξεχνιόμαστε.Αλλά αν ισχύει θα πέσει πολύ γέλιο για κάποιους και πολύ κλάμα για κάποιους άλλους.Εγώ θα είμαι απο αυτόυς που θα γελάνε! ;)

Οχι να γελας μαζι μας ομως, δεν φταιμε εμεις που η Sony κανει μπιπ ( :P ). Τωρα αν ειναι τετοια φημη χωρις καποια υποσταση καλυτερα να μην αναγραφετε καθολου στην πρωτη σελιδα και μας βαζει σε αγωνια για το μελλον της κονσολας μας. ;) Ξερεις τι ειναι να δινεις τα πολυτιμα χρηματα που μαζευεις καιρο να παρεις κατι και να σου λενε μετα οτι τωρα θα βγει κατι καλυτερο. Φτου κι απ'την αρχη δηλαδη και πρεπει να πουλησω αυτη για να παρω την καινουρια αν ποτε βγει. ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification