Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Τι ομάδα είστε στην Ελλάδα?

Poll: Τι ομάδα είστε στην Ελλάδα? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

ΑΕΚ
32 10.9%
Αιγάλεω
No votes 0%
Ακράτητος
No votes 0%
Απόλλων Καλαμαριάς
No votes 0%
Aρης
11 3.7%
Ατρόμητος Αθηνών
2 0.7%
Ηρακλής
4 1.4%
Ιωνικός
No votes 0%
Καλλιθέα
No votes 0%
Καστοριά
No votes 0%
Λάρισα
11 3.7%
Λεβαδειακός
1 0.3%
Ξάνθη
3 1%
Ολυμπιακός
93 31.6%
ΟΦΗ
3 1%
Παναθηναϊκός
97 33%
Πανιώνιος
2 0.7%
ΠΑΟΚ
20 6.8%
Βέροια
No votes 0%
Εργοτέλης
No votes 0%
Καλαμάτα
2 0.7%
Παναχαϊκή
1 0.3%
Πανσερραϊκός
No votes 0%
Προοδευτική
1 0.3%
ΠΑΣ Γιάννενα
2 0.7%
Δόξα Δράμας
3 1%
Καβάλα
1 0.3%
Αλλη
4 1.4%
Αναγεννηση Αρτας
No votes 0%
Παναιτωλικος
1 0.3%
Πανηλειακός
No votes 0%
Total number of voters: 145 ( Ηλιας, achilleas, Muca, Alexandros, Alexis ) See more
Only registered users can participate to this poll
07 Aug 2016 11:39 #185973 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Ολυμπιακός αν και εδω και 4-5 χρόνια δεν ασχολούμαι τόσο θερμά για αρκετους λογους. Βλέπω μόνο τα ευρωπαϊκά ματς κσι τα Ελληνικά ντερμπυ. Η ομάδα που αγαπώ και ασχολούμαι από πιτσιρίκι μαζί τής είναι η Ρεαλ Μαδρίτης.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Aug 2016 17:47 - 07 Aug 2016 18:03 #185986 by Blood Prince
Πανάθα απο την ημέρα που γεννήθηκα,αν και είδα πως το έχω ξαναναφέρει παλιότερα το 2012. Πριν λίγο ψήφισα.

Shikabane_Hime7 wrote: Η ομάδα που αγαπώ και ασχολούμαι από πιτσιρίκι μαζί τής είναι η Ρεαλ Μαδρίτης.


Εγώ υποστήριζα εδώ και χρόνια την Manchester United.

Εχω αγοράσει και t-shirts απο το store που υπάρχει στην ιστοσελίδα της.H μια είναι Polo και την άλλη την αγόρασα όταν πανηγυρίσαμε τα 19 πρωταθλήματα και περάσαμε την Λίβερπουλ στα πρωταθλήματα στην Αγγλία καθώς αναγράφεται η ένδειξη 19 Champions.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Aug 2016 19:05 #185992 by Παναγιώτης Πολυδεύκης

Prince of Persia 30 wrote: Πανάθα απο την ημέρα που γεννήθηκα,αν και είδα πως το έχω ξαναναφέρει παλιότερα το 2012. Πριν λίγο ψήφισα.

Shikabane_Hime7 wrote: Η ομάδα που αγαπώ και ασχολούμαι από πιτσιρίκι μαζί τής είναι η Ρεαλ Μαδρίτης.


Εγώ υποστήριζα εδώ και χρόνια την Manchester United.

Εχω αγοράσει και t-shirts απο το store που υπάρχει στην ιστοσελίδα της.H μια είναι Polo και την άλλη την αγόρασα όταν πανηγυρίσαμε τα 19 πρωταθλήματα και περάσαμε την Λίβερπουλ στα πρωταθλήματα στην Αγγλία καθώς αναγράφεται η ένδειξη 19 Champions.

Φανέλες εχω και εγω αρκετές οχι μόνο της Ρεάλ ´αλλα και άλλων ομάδων. Ψάχνω τωρα τροπο να παραγγείλω online απο το επίσημο μαγαζι τους γιατί είμαι και μέλος και εχω εκπτώσεις. Λόγω capital controls ομως δε με αφήνει να κανω αγορά, ψάχνω τροπο να το καταφέρω. Δεν ξερω αν εχει αλλάξει κατι γιατί πανε μήνες που προσπάθησα. Θα το ξανά προσπαθήσω να δω τι γίνεται γιατί θελω την μωβ που βγάλανε για φέτος.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Aug 2016 22:18 - 07 Aug 2016 22:24 #186001 by Blood Prince

Shikabane_Hime7 wrote: Φανέλες εχω και εγω αρκετές οχι μόνο της Ρεάλ ´αλλα και άλλων ομάδων. Ψάχνω τωρα τροπο να παραγγείλω online απο το επίσημο μαγαζι τους γιατί είμαι και μέλος και εχω εκπτώσεις. Λόγω capital controls ομως δε με αφήνει να κανω αγορά, ψάχνω τροπο να το καταφέρω. Δεν ξερω αν εχει αλλάξει κατι γιατί πανε μήνες που προσπάθησα. Θα το ξανά προσπαθήσω να δω τι γίνεται γιατί θελω την μωβ που βγάλανε για φέτος.


Εγώ είχα κάνει αγορά απο Ηνωμένο Βασίλειο εδώ και πολύ καιρό,όταν δεν υπήρχαν Capital Controls οπότε δεν γνωρίζω ούτε εγώ αν μπορείς να κάνεις αγορά απο Ισπανία αυτή την στιγμή.Είχα κάνει την αγορά τον Μάιο του 2011 απ'οτι είδα στην απόδειξη που μου είχαν στείλει. Αλλά λογικά μετά την άρση των απαγορεύσεων που έχω διαβάσει τώρα τελευταία,λογικά θα μπορείς αν δεν κάνω λάθος.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Aug 2016 11:49 #186021 by Χάρης
Ολυμπιακός, αλλά δεν ασχολούμαι με μπάλα μόνο με μπάσκετ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Aug 2016 13:33 - 12 Aug 2016 13:36 #186220 by Blood Prince

Shikabane_Hime7 wrote: Φανέλες εχω και εγω αρκετές οχι μόνο της Ρεάλ ´αλλα και άλλων ομάδων. Ψάχνω τωρα τροπο να παραγγείλω online απο το επίσημο μαγαζι τους γιατί είμαι και μέλος και εχω εκπτώσεις. Λόγω capital controls ομως δε με αφήνει να κανω αγορά, ψάχνω τροπο να το καταφέρω. Δεν ξερω αν εχει αλλάξει κατι γιατί πανε μήνες που προσπάθησα. Θα το ξανά προσπαθήσω να δω τι γίνεται γιατί θελω την μωβ που βγάλανε για φέτος.


Φανέλες εγώ δεν έχω καμία !!

Είχα αγοράσει όπως έγραψα απο το επίσημο site της Manchester United και για να αγοράσω φυσικά είχα γίνει μέλος αλλά δεν αγόρασα φανέλα,αγόρασα δυο μπλούζες η μια Polo.

Ο λόγος είναι πως παλιότερα που έδειχνε Premier League στην Nova παρακολουθούσα συχνά και είχα φανατιστεί.Κυρίως Παναθηναϊκός είμαι αλλά για κάποιο διάστημα φανατίστηκα και με την Manchester United την οποία εξακολουθώ να στηρίζω και τώρα αν και όχι τόσο φανατικά.Δεν έχω λόγο να υποστηρίζω 500 ομάδες.Μια ελληνική και μια ξένη.Αυτό το οποίο δεν μου αρέσει με την Manchester United είναι πως ενώ είναι αγγλική ομάδα έχει πολλούς οπαδούς απο Ασία και θυμίζει Ασιατική.

Για κάποιο διάστημα υποστήριζα και Τσέλσι αλλά την Manchester United την στηρίζω πιο πολλά χρόνια απο το 1999 και έχω αγοράσει και CD με την πορεία της.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Aug 2016 14:41 #186225 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Αυτο με τους Ασιάτες ειναι αναγκαίο κακό. Εκεί ειναι νεα αγορά και ορθώς ανοίγονται εδω και χρονια οι ομάδες εκεί πέρα. Στην Κίνα έχουν πρότζεκτ να έχουν ένα απο τα καλύτερα πρωταθλήματα στο κόσμο και δυνατή εθνική μεσα στα επόμενα χρονια.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Sep 2016 14:06 #187902 by Δημήτρης Φιλίππου
Πανάθα μόνο. Με το υλικό που έχουμε φέτος , πιστεύω ότι μπορούμε να χτυπήσουμε το πρωτάθλημα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Feb 2020 11:29 #231287 by GeorgeM
Σαν Λαρισαίος είμαι ΑΕΛΑΡΑ φυσικά

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Feb 2020 16:27 #231288 by A
Παναιτωλικός, με τις μεταγραφές Ιανουαρίου η σωτηρία της ομάδας είναι βέβαιη.

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification