Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Game of the Year: Κανονισμοί & Απορίες

02 Jan 2016 05:07 - 02 Jan 2016 05:12 #174605 by Μάνος Γρυπάρης
Κλήρωση Game of the Year 2015
Αγαπητοί Users,

Η κλήρωση του διαγωνισμού Game of the Year 2015 έχει ολοκληρωθεί και τα αποτελέσματα θα αναρτηθούν σήμερα το πρωί.

Χρειαστήκαμε μία ολόκληρη ημέρα καθότι τα δώρα αριθμητικά ήταν περισσότερα από ποτέ. Θα θέλαμε να σας γνωστοποιήσουμε τα εξής:
- Κάποια games και ορισμένα συλλεκτικά μικρής αξίας δεν δηλώθηκαν από κανέναν, συνεπώς σκοπεύουμε να τα δώσουμε σε μελλοντικούς διαγωνισμούς στο GameWorld.gr, σε Live εκπομπές ή σε events, ανάλογα με την θεματολογία.
- Στα δώρα χωρίς κλήρωση παρατηρήσαμε μετά από έλεγχο ότι σε 3 Witcher 3 steelbook και 2 Razer L33t Packs, οι αναγνώστες που δήλωσαν τα συγκεκριμένα δώρα διατηρούν διπλά accounts στο site (διαπιστώθηκε η ίδια IP). Παρότι πρόκειται για αναγνώστες που σήμερα δεν συμμετέχουν ενεργά, δεν θα αποκαλύψουμε ασφαλώς τα usernames τους για ευνόητους λόγους. Έχουμε κάνει ban μόνο τα διπλά accounts τους ακολουθούμενα από την κατάλληλη σύσταση. Επειδή τα δώρα αυτά ήταν χωρίς κλήρωση και στο site εμφανίζονταν ότι είχαν δοθεί, δυστυχώς δεν προλάβατε να τα δηλώσετε εγκαίρως. Τα 5 αυτά δώρα θα δοθούν άμεσα εντός των επόμενων ημερών, είτε μέσω του Forum, είτε μέσω της Facebook Page. Αν θέλετε μπορείτε να προτείνετε οι ίδιοι ιδέες για διαγωνισμούς.

Σε κάθε περίπτωση, στόχος μας σε κάθε διαγωνισμό είναι να αποκτάτε δώρα όσο το δυνατόν περισσότεροι και όχι να παρατηρείται το φαινόμενο να υπάρχουν δύο δώρα στα χέρια ενός νικητή με διπλή συμμετοχή.

Ευχαριστούμε για τις συμμετοχές σας και την υποστήριξή σας. :)

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Jan 2016 18:45 #174625 by Anastasios Vozatzidis
Μια ιδέα για να δώσετε τα υπόλοιπα δωράκια είναι να κάνετε ένα κυνήγι θησαυρού, δηλαδή να κρύψετε μέσα στο forum κάτι και οποιος το βρει κερδίζει.. Ακόμα καλύτερα αν έχετε όρεξη μπορείτε να κρύψετε στοιχεια που να οδηγούνε σε κάποιο γρίφο!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Jan 2016 19:53 #174630 by Konstantinos Mourantidis
Καλησπέρα κι από μένα.Ευχαριστώ πολύ για το δώρο!
Καλή η ιδέα του Celebron.Κατι που να εχει το site πάντως είναι καλύτερο επειδη και ο διαγωνισμος εγινε στο site και οχι facebook ή youtube.
Εγώ δεν θα δηλώσω πάντως γιατί και δεν με καίνε και τόσο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jan 2016 14:10 #174875 by Kyriakos Delopoulos
Ευχαριστουμε gameworld.gr... ευχομαι το 2016 να ειναι μια δημιουργικη χρονια για ολους σας.Επισης συγχαρητηρια σε ολους τους νικητες. Εχω μια απορια:
μου στειλατε email οτι νικησα το δωρο χωρις κληρωση που επελεξα (razer leet pack) και οτι θα μου ξαναστειλετε email σε 10-25 μερες για το μερος οπου μπορω να το παραλαβω.Eχουν περασει 24 μερες... Να αρχισω να ανησυχω :P?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jan 2016 18:55 #174986 by Πιέρρος Φουστέρης
Φίλε kyrdel, λόγω των πάρα πολλών συμμετοχών που είχαμε φέτος στο διαγωνισμό, τα e-mails είναι λογικό να αργήσουν να σταλθούν. Μπορείς να ξαναστείλεις ένα e-mail με τις απορίες σου και να περιμένεις.

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Dec 2016 21:39 - 01 Dec 2016 21:53 #189943 by tsakos
Θα ήθελα να ρωτήσω πως προέκυψαν τα παιχνίδια του Greek game of the year;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Dec 2016 22:46 #189944 by Μάνος Γρυπάρης
Ρωτήσαμε τους Έλληνες game developers στο Facebook group όπου μαζευόμαστε για τα games που κυκλοφόρησαν φέτος (τελικές κυκλοφορίες). Όσοι μας απάντησαν τους βάλαμε αφού φέτος τα ελληνικά games που βγήκαν είναι ελάχιστα σε σχέση με πέρυσι.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Dec 2016 22:24 #190167 by Δημήτρης Μπιλάλης
Πήρα μέρος στον διαγωνισμό αλλα δεν είχα γράψει σωστά το ενα σκέλος οπότε Έστειλα 2 μαιλ γιατι στο πρώτο δεν έγραψα σωστα το δωρο χωρις κλήρωση. παρακαλώ αγνοείστε το μαιλ το 1ο.
ευχαριστώ πολύ.
αμα χρειάζεστε το μαιλ μου στειλτε μου μνμ

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Dec 2016 17:19 #190275 by Κυριάκος Κινατίδης
στο link του διαγωνισμού δεν υπάρχουν τα Kingston ακουστικά.
μήπως έχει γίνει κάποιο λάθος γιατί στο βίντεο τα δείχνεται.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Dec 2016 20:07 #190358 by Πιέρρος Φουστέρης

kiriakosk47 wrote: στο link του διαγωνισμού δεν υπάρχουν τα Kingston ακουστικά.
μήπως έχει γίνει κάποιο λάθος γιατί στο βίντεο τα δείχνεται.


Προστέθηκαν στο άρθρο του διαγωνισμού , φίλε kiriakosk47.

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification