Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Πωλήσεις σε games και κονσόλες

07 Jul 2007 17:48 #34889 by Χριστόφορος

freak27\ wrote: 2.To Crysis επισης



Γι'αυτό το έβαλα σε παρένθεση.

PSN: personGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2007 17:51 - 07 Jul 2007 17:54 #34890 by a Guest
AAA! ωραιος, δεν το καταλαβα.....
Max κατι τετοιο εννοουσα..
www.gamespot.com/video/935677/61 ... y-movie-15

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2007 17:51 #34891 by Georgios Liatopoulos
αυτή η συζήτηση έχει γίνει εκατοντάδες φορες. Μπορώ να σας πω 1000 λόγους γιατί τα PC είναι χειρότερα για πανίδια. Η ουσία είναι μία. Τα καλά παιχνίδια στο PC συνεχώς λιγοστεύουν. Έχουν μείνει μόνο τα mmo. Αν δεν προσπαθούσε η microsoft να συντηρήσει τα windows και να προωθήσει τα vista θα είχαν μείνει ακόμα πιο λίγα. Δείτε τι έρχεται φέτος για κονσόλες και τι για PC.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2007 18:00 #34892 by Χριστόφορος
Mιας και που πιάσαμε το θέμα,Gears of War για pc αποκαλύφθηκε, επίσημη ανακοίνωση στην Ε3(ναι θα θέλει NASA system).

Θα έχει και extra περιεχόμενο και παίζει να υπάρχει η δυνατότητα να παλέψεις αυτό ...

ΥΓ:Το "πράγμα" αυτό λέγεται Brumak και η φωτογραφία το αδικεί.
ΥΓ2:Ο Κλαουδάτος κόντεψε να πάθει καρδιακή προσβολή όταν το έμαθε...( :twisted: )

PSN: personGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2007 18:09 #34893 by a Guest
Ειμαι σιγουρος :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2007 18:20 #34894 by Χριστόφορος

freak27\ wrote: Ειμαι σιγουρος :D  :D  :D

Edit
Εισαι σιγουρος οτι ειναι επισημο?? Εχεις κανα λινκ γιατι δεν βλεπω τιποτα.....



Υπάρχει ένα βιντεάκι (
), που είναι πραγματικά κορυφαίο. Θέλω(όπως και ο Κλαου) expansion για 360 τώραααα!!!(μακάρι,μακάρι,μακάρι,μακάρι,μακάρι,μακάρι,μακάρι)

PSN: personGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2007 18:24 #34895 by a Guest
Mεχρι να βγει ανακοινωση δεν παιρνω στα σοβαρα κανεναν τους.........

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2007 19:19 #34896 by Σπύρος Κλαουδάτος
Aς βαλουν στην pc εκδοση οσους multi χαρτες θελουν, δεκαρα δε δινεω. Αλλα νεο sp περιεχομενο χωρις να μπορουμε να το παιξουμε εμεις ντροπη. Ηταν που ηταν το παιχν πετσοκομμενο, τωρα δηλ θα πρεπει να βαλουμε βιστα για να το παιξουμε οπως πρεπει? Ντροπη τους. Expansion εδω και τωρα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2007 21:56 #34899 by Μπάμπης Χαραλάμπους

freak27\ wrote: Επισης για να εχεις καλη καρτα πρεπει να ξοδεψεις 300-400 ευρω.Που σημαινει οτι ο υπολογιστης σου κανει συνολικα 1200 ευρω......Αστο καλυτερα δωσε 600 ευρω και κρατα το 6 χρονια παρα 1200 για 3 χρονια


Αυτο πιστεύω κι εγώ! Μου την σπαει οταν ερχονται και μου λένε οτι το PC Gaming ειναι φτηνοτερο αρα καλυτερο....
Πως είναι φτηνότερο ρε φιλε οταν πρέπει καθε λίγο και λιγακι να αλλαζεις εξοπλισμο?(Καρτες γραφικων, επεξεργαστες, μνήμες και το πιο πρόσφατο Windows)
Πάρε εκει την κονσολίτσα σου και να την χαιρεσαι μεχρι να ερθει ο καιρος να την αλλάξεις! Χωρις να απαιτουνται καποιες αναβαθμισεις και έχοντας πάντα το επιθυμητό αποτέλεσμα... :!:

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2007 22:38 #34901 by Georgios Liatopoulos
Θα ανακοινώσουν και κανένα Mass effect για PC και θα γελάω. Θέλουν τόσο απελπισμένα να στηρίξουν τα vista που θα καταστρέψουν το xbox πάνω που πάει να ξεπεταχτεί.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification