PlayStation Store: Γενική συζήτηση/Απορίες/Προσφορές

29 Nov 2021 22:19 #257551 by Βασίλης Σπετσιέρης
Οι πιο καλές εκπτώσεις είναι παραδοσιακά αυτές του Γενάρη που θα μπουν μόλις τελειώσουν οι τωρινές (23 Δεκέμβρη).
Ένα πολύ καλό site που περιέχει και τα dlc σε εκπτώσεις είναι το 
platprices.com/?userregion=gr
Έχει και το ιστορικό εκπτώσεων κάθε αντικειμένου.Πολύ καλό είναι και το
psprices.com/region-gr/index
αλλά αυτό δεν βάζει τα dlc εδώ και λίγο καιρό
The following user(s) said Thank You: Blood Prince, Απόστολος Μητσακούλης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Nov 2021 11:26 #257567 by Blood Prince
Γενάρη ε ; Μου βάζεις δύσκολα.

Το AC triple pack στα 20 € είναι καλή προσφορά. Τον Γενάρη το πολύ πολύ να βάλουν το AC Unity που περιλαμβάνεται στο triple pack ή κανένα Syndicate Gold...τέσπα, μπορεί να πάρω το Triple Pack τώρα και αν δώ καμία καλή προσφορά τον Γενάρη, ίσως αγοράσω κάποιο DLC...θα το σκεφτώ.

Βέβαια έχω τόσα παιχνίδια (μαζί με τα Elder Scrolls Oblivion, Assassins Creed 2 στο PC, και Assassins Creed 3 Remastered/Liberation) που αν πάρω το Assassins Creed Triple Pack θα είμαι υπερκαλυμμένος απλά σκέφτομαι μήπως πάρω και το Jack the Ripper DLC σε προσφορά μετά.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Nov 2021 14:59 #257574 by Blood Prince
Σκέφτομαι μήπως πάρω το Ezio Collection στα 15€ για τον λόγο πως τα Brotherhood και Revelation δεν τα έχω στο PC , ενώ τα Black Flag, Unity και Syndicate τα έχω, απλά θα τα παίξω όταν αγοράσω καινούργιο laptop. Θα δω.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Nov 2021 15:21 #257576 by Απόστολος Μητσακούλης
Ωραίο site αυτό. Θα το βλέπω συχνά αν και τα περισσότερα παιχνίδια που ήθελα να έχω σε ps4 τα έχω αποκτήσει.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Nov 2021 15:35 #257579 by Blood Prince

Ωραίο site αυτό. Θα το βλέπω συχνά αν και τα περισσότερα παιχνίδια που ήθελα να έχω σε ps4 τα έχω αποκτήσει.

Μπράβο ! Είναι τόσα πολλά τα videogames της κονσόλας , που μου κάνει εντύπωση αυτό που λές.'Ισως παίζει ρόλο που αγόρασες κονσόλα το 2013. Εγώ την πήρα το 2019.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Απόστολος Μητσακούλης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Dec 2021 03:45 #257597 by Απόστολος Μητσακούλης
Έχω στάνταρ σειρές τίτλων που ακολουθώ απο γενιά σε γενιά εδώ και πολλά χρόνια. Χτίζω αυτό το κομμάτι και μετά πάω σε καινούρια. Παράδειγμα arkhan knight σειρά την οποία την έχω όλη. Το village επίσης το πήρα γρήγορα επιδή έχω όλα τα resident evil γενικά και παντού :) και άλλα τέτοια. Στο ps5 ξέρω ήδη του στανταρ τίτλους που θα πάρω :)
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Dec 2021 04:04 #257598 by Blood Prince
Εγώ για PS5 δεν ξέρω αν πάρω κάν, αλλά αν χαλάσει το PS4 θα αναγκαστώ να πάρω.

'Οσο το PS4 λειτουργεί και όσο κυκλοφορούν σε αυτό τίτλοι ή υπάρχουν τίτλοι προηγούμενων ετών που με ενδιαφέρουν και δεν έχω πάρει, δεν αλλάζω κονσόλα.

Είναι να φανταστείς παιχνίδια γενιάς PS3 που δεν έχω παίξει όπως Oblivion,Nathan Drake Collection κλπ

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Απόστολος Μητσακούλης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Dec 2021 20:05 #257611 by Απόστολος Μητσακούλης
PS5 θα πάρω σίγουρα κάποια στιγμή. Με βολεύει καλύτερα να παίζω σε κονσόλα παρά σε pc. Προς το παρόν με ενδιαφέρει να μάθω περισσότερα για το chrono chross και πόσο θα έχει στο store για να το πάρω day one.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Dec 2021 23:25 - 02 Dec 2021 23:27 #257636 by Βασίλης Σπετσιέρης
Προς Παντελάκης Ευάγγελος:

Ότι βλέπεις σε έκπτωση τώρα, δεν υπάρχει περίπτωση να είναι σε έκπτωση τον Γενάρη.
Θα έχει διαφορετικά πράγματα τότε.
Απλά γενικά στο store, οι πιο καλές εκτπώσεις είναι πάντα το Γενάρη και μετά τον Αύγουστο. Τρίτος ο Δεκέμβρης και μετά τα Easter Sales όποτε πέφτουν
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Dec 2021 17:30 #257667 by Blood Prince

Προς Παντελάκης Ευάγγελος:

Ότι βλέπεις σε έκπτωση τώρα, δεν υπάρχει περίπτωση να είναι σε έκπτωση τον Γενάρη.
Θα έχει διαφορετικά πράγματα τότε.
Απλά γενικά στο store, οι πιο καλές εκτπώσεις είναι πάντα το Γενάρη και μετά τον Αύγουστο. Τρίτος ο Δεκέμβρης και μετά τα Easter Sales όποτε πέφτουν

'Οντως, τώρα ας πούμε είναι το Assassin's Creed Triple Pack και τον Γενάρη θα είναι κανένα Unity ή Syndicate Gold.

Τέσπα, με βλέπω να παίρνω τώρα το Ezio Collection και το Black Flag στα 21 € και το 2022 μπορεί να αγοράσω το Unity κουτάτο αν το βρώ. (το έχω στο PC)

Πάντως θα έχω να παίξω Ezio Collection (εκτός από το AC2 που έχω ήδη), Assassins Creed 3 Remastered (επειδή αγοράσα το Odyssey Gold), AC Black Flag......θα έχω να παίζω καιρό  Assassins Creed, να μην πώ και για το Elder Scrolls Oblivion.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification