Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Gaming Tattoos από Users

26 Apr 2015 16:12 - 12 Aug 2015 22:00 #159887 by hercmour
Καλησπέρα σε όλους.

Σε αυτην την σύγχρονη εποχή που ζουμε τα tattoo στην χώρα μας ειναι πια γεγονός...Ολοι εχουμε απο τουλάχιστον ένα...Για διαφορους λόγους...Ειτε αισθητικούς είτε λόγω μόδας είτε για το οτι μας θυμίζουν πραγματα στη ζωη μας που είναι σημαντικά...Και ως gamers ειναι πολυ πιθανό να εχουμε και tattoo που σχετιζονται με αυτο το κομμάτι της ζωής μας...Σε αυτο το topic θα ηθελα να συγκεντρώσουμε εδω φωτο με τα δικα μας gaming tattoo...Οποτε περιμένω φώτο σας και σχολια...

PS Buttons tattoo



Στο κατω μέρος βλεπουμε το γνωστο σε όλους σύμβολο των Assassins
Το υπόλοιπο είναι μια παραλαγή του tattoo που είχε ο Desmond Miles(κεντρικος χαρακτηρας του Assassin's Creed I, II, Broterhood, Revelations, ΙΙΙ) στο αριστερό του χέρι...
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Apr 2015 20:03 #159903 by Αριστοτέλης Ζησιμόπουλος
Καλησπέρα φίλε hercmour. Πρώτα από όλα θέλω να πω ότι το τατουάζ στο πόδι σου είναι ένα αριστούργημα. Είναι ωραίο σαν ιδέα και σαν εκτέλεση και μπράβο στον τατουατζή σου. Το τατουαζ στο χέρι είναι ότι πρέπει για bro fists :P Επίσης εξαιρετική η ιδέα να ανοίξεις ένα topic με το συγκεκριμένο θέμα. Εγω προσωπικά δεν έχω κανένα τατουαζ αν και κάποια εποχή στο παρελθόν το σκεφτόμουν αρκετά.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Apr 2015 23:29 #159922 by Τάσος Μαραγκός
καλησπερα και απο εμενα...
Τ αγουσταρω τα tattoo γτ ειναι τεχνη,αν και δεν εχω και εγω κανεα παρολο που ειχα λογους σοβαρους να κανω.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Apr 2015 08:25 #159937 by Αγησίλαος Σιντόρης
Πολυ ωραια τα tattoo σου φιλε μου,ειδικα αυτο στο ποδι τα σπαει...Εγω για να πω την αληθεια εχω δυο σαν παιδι κι εγω...!Θα τα ανεβασω αμα ειναι να κανουμε ενα topic τα τατουαζ των μελων του gameworld...μην εκτεθω μονος μου..! :P

Όλα τα πράγματα είναι δύσκολα, προτού γίνουν εύκολα.
Thomas Fuller

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Apr 2015 16:35 #159973 by hercmour
Replied by hercmour on topic Gaming Tattoos
Αδερφέ αν τα tattoo σου εχουν να κανουν με games ανέβασέ τα εδω...Εαν οχι μπορουμε να ανοιξουμε ενα topic με tattoo μελών...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Apr 2015 19:15 #159978 by Αγησίλαος Σιντόρης
Δεν εχουν γι αυτο δεν τα ανεβαζω φιλε μου..!! B) Θα ανοιξουμε topic να τα δουμε τι ανταποκριση θα εχουμε...!

Όλα τα πράγματα είναι δύσκολα, προτού γίνουν εύκολα.
Thomas Fuller

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Apr 2015 00:28 - 28 Apr 2015 00:30 #160009 by Georgios Mazarakis
Replied by Georgios Mazarakis on topic Gaming Tattoos
For Stormwind!!! For the Alliance!!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Apr 2015 03:23 #160013 by hercmour
Replied by hercmour on topic Gaming Tattoos
Ωραίος αδερφέ...Είχα αρχίσει να ανησυχώ οτι μονο εγω ήμουνα μουρλαμένος αρκετα για να κάνω tattoo με game...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Apr 2015 08:45 #160016 by Αγησίλαος Σιντόρης
Πολυ ωραιο και το δικο σου tattoo φιλε..Οσο γι αυτο που λες hermour μην το σκεφτεσαι καν αδερφε.Το tattoo κατα την γνωμη μου και εχοντας αυτα στο μυαλο μου και μονο αυτα προχωρησα στο να κανω κι εγω,ειναι κατι που σε εκφραζει εσενα και επιλεγεις να το αποτυπωσεις στο δερμα σου..Δεν σε νοιαζει καν αν αρεσει η αν το προσεξει καποιος..Ετσι πιστευω εγω παντα..

Όλα τα πράγματα είναι δύσκολα, προτού γίνουν εύκολα.
Thomas Fuller

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Apr 2015 12:47 - 29 Apr 2015 12:48 #160099 by Άγγελος
Replied by Άγγελος on topic Gaming Tattoos
καλησπερα και απο μενα...
θα βαλω και εγω το tattoo που χτυπησα προσφατα...και το λατρευω
για μενα τα tattoo ειναι τεχνη...
και οτιδηποτε κανει καποιος ειναι καλο αρκει να εχει καποια σχεση με τον ιδιο :)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification