Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Ποιο είναι το αγαπημένο σας video game?

01 Mar 2016 18:27 - 03 Mar 2016 10:58 #177390 by Αρίστος Αθανασιάδης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Mar 2016 12:49 - 09 Mar 2016 12:50 #177733 by Blood Prince
Dead Space εξακολουθεί να είναι η αγαπημένη μου σειρά αλλά πλέον όχι η call of duty.Καλύτερα να αναφέρω την Tomb Raider και σκέφτομαι να αγοράσω την έκδοση του 2013. Εχω τερματίσει την Legend και έχω ασχοληθεί και με παλιότερους τίτλους της σειράς Tomb Raider.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Mar 2016 18:06 #177744 by Κατερίνα Μαρίνου
Παρε το Tomb Raider Anniversary που ειναι το καλυτερο (για μενα) μαζι με το Resident Evil Remastered. Τα 2 καλυτερα games ολων των εποχων μαζι με τα παιχνιδια της Bethesda of course. ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Mar 2016 19:20 - 09 Mar 2016 19:23 #177749 by Blood Prince
Thanks for your advise αλλά για anniversary δεν νομίζω,θα προτιμήσω του 2013 γιατί μου αρέσει καλύτερα ο χαρακτήρας της Lara..θα έπαιρνα το Rise of the Tomb Raider αλλά πιστεύω με βάση τις απαιτήσεις θα είναι αργό στο pc μου.
Από επεξεργαστή καλά πάω αλλά μάλλον θα πρέπει να αγοράσω μνήμη Ram..οπότε για την ώρα παίρνω του 2013 και βλέπουμε.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Mar 2016 19:44 #177752 by Κατερίνα Μαρίνου
Εχεις δοκιμασει το anniversary??. ;) Αν οχι try it και μετα γραψε εντυπωσεις. Για μενα το καλυτερο της σειρας που εχει και γριφους αλλα και λιγη δραση οταν χρειαζεται γιατι τετοια παιχνιδια βασιζονται στην εξερευνηση περισσοτερο παρα στην εντονη δραση τους (ισχυει και για το Resident Evil αυτο εκει ομως ειναι το στοιχειο της επιβιωσης και της σκοτεινης ατμοσφαιρας που το κανει μοναδικο). ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Mar 2016 21:08 #177764 by Δημήτρης Αραμπατζής

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Mar 2016 08:30 - 10 Mar 2016 08:31 #177780 by Blood Prince

Mystique wrote: Εχεις δοκιμασει το anniversary??. ;) Αν οχι try it και μετα γραψε εντυπωσεις. Για μενα το καλυτερο της σειρας που εχει και γριφους αλλα και λιγη δραση οταν χρειαζεται γιατι τετοια παιχνιδια βασιζονται στην εξερευνηση περισσοτερο παρα στην εντονη δραση τους (ισχυει και για το Resident Evil αυτο εκει ομως ειναι το στοιχειο της επιβιωσης και της σκοτεινης ατμοσφαιρας που το κανει μοναδικο). ;)


Και εμένα μου αρέσει πιο πολύ η ατμόσφαιρα,το μυστήριο και οι γρίφοι παρά αυτούσιο το action,να περιλαμβάνει και λίγο horror δηλαδή.Σε μεγάλο βαθμό υπήρχε στο the last revelation,ακόμα και του 2013 από ότι έχω διαβάσει δεν έχει μόνο δράση.Είναι γνωστό πάντως πως στις τελευταίες κυκλοφορίες έχει πιο βατούς γρίφους από προηγούμενα της σειράς.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Jun 2016 01:03 #182386 by Καλλινίκη
Resident Evil κατέχω όλους τους τίτλους που έχουν βγει για PC εκτός του Operation Raccoon City μιας και το θεωρώ το χειρότερο game του Franchise. Είναι Survival Horror game με full ζόμπι και άλλα πλάσματα που προκλήθηκαν από τον T-Virus (αν και σε κάθε τίτλο είναι άλλος ιος, σε μερικά είναι ο T-Virus). Οι πρώτοι τίτλοι είναι μακράν καλύτεροι από τους 4,5 & 6 (συν τα revelations) γιατί εκτός από τις ορδές ζόμπι που σε κυνηγάνε και άλλα τέρατα (συν την μουσική που σε ανατριχιάζει) πρέπει να ψάξεις να βρεις σφαίρες και να λύσεις τους γρίφους για να προχωρήσεις το παιχνίδι. Και για να τους λύσεις ορισμένους πρέπει να διαβάζεις τα αρχεία σου ή να ψάξεις σε δωμάτια για πληροφορίες (Code Veronica).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jul 2016 21:36 #184996 by Γιώργος Φιλίππου
Metal gear solid γενικά όλη η σειρά!
Είναι ολα παιχνιδάρες.Τρομερό story αλλά κορυφαίος όλων ο ένας και μοναδικός sllid snake!


Αξέχαστες παιχνιδάρες:The Witcher 3:Wild Hunt , Metal Gear Solid V:The Phantom Pain, Metal Gear Solid 4:Guns Of The Patriots ,Uncharted 4:A Thief's End και Pro Evolution Soccer 2012.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification