Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Beyond Good and Evil II

30 May 2008 12:17 #42823 by Petros Kitsaras
Όσοι θυμούνται το πολύ καλό παλιό παιχνίδι Beyond good and evil δεν έχουν ξεχάσει το τέλος το οποίο μας άφησε να αναρωτιόμαστε τι θα γίνει. Επιτέλους ήρθε η ώρα να μάθουμε!
Διαβάστε την είδηση εδώ

Πόσοι το έχετε παίξει το πρώτο; ποια ήταν η εντύπωση σας;

STEAM: TheGamerUrsoEAOrigin: TheGamerUrso
UPlay: GamerUrso Battle.net: GarfangGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jul 2008 18:42 #44784 by Agelos Tsimidakis
Το πρώτο είναι ασύλληπτο παιχνίδι! Το προτείνω σε όλους ανεπιφύλακτα! Εντάξει μπορεί να φαίνεται κάπως παιδικό... αλλά όπως και το Prince of Persia: The Sands of Time, έχει αυτό το στοιχείο που σε κάνει να κολλάς ανεξαρτήτου ηλικίας!

Όσο για το δευτερο, κρίνοντας από το πρώτο trailer, δεν είμαι σίγουρος ότι είμαι ικανοποιημένος από τα πιο "αληθοφανή" γραφικά. Θα προτιμούσα την καρτουνίστικη προσέγγιση, όπως στο πρώτο. Ο χρόνος θα δείξει!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 May 2009 03:54 #53094 by Νίκος
Replied by Νίκος on topic Beyond Good and Evil II
To Beyond Good and Evil 2 θα είναι μεγαλύτερο και καλύτερο από το original
[youtube:1b0zo8j3]
[/youtube:1b0zo8j3]
Σύμφωνα με τους δημιουργούς του Beyond Good and Evil 2, το παιχνίδι θα είναι μεγαλύτερο και καλύτερο από το original, το οποίο, σημειωτέον, πρέπει να παίξετε αν δεν το έχετε κάνει ήδη.

Οι περιορισμένες δυνατότητες του PS2 δεν άφησαν την ομάδα να κάνει αυτά που πραγματικά ήθελε με το πρώτο παιχνίδι, γι αυτό και το Beyond Good and Evil 2 θα αποτελέσει τον τίτλο που σκόπευαν πάντα να δημιουργήσουν, αλλά δεν μπορούσαν μέχρι τώρα.

Δυστυχώς η ανάπτυξη του παιχνιδιού είναι ακόμα σε πολύ πρώιμο στάδιο, οπότε το περιμένουμε το 2010.



Παίδες κυκλοφόρησε video footage στο youtube και έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό :o
[youtube:1b0zo8j3]
[/youtube:1b0zo8j3]
Το 1 είναι ένα απο τα καλύτερα action games ever :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 May 2009 13:11 #53098 by Πασχάλης Μαυρωδής
Φίλτατε Valefor μου φαίνεται έχουμε πανομοιότυπα γούστα... :mrgreen:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 May 2009 15:02 #53099 by Νίκος
Replied by Νίκος on topic Beyond Good and Evil II

SquallLeonheart wrote: Φίλτατε Valefor μου φαίνεται έχουμε πανομοιότυπα γούστα... :mrgreen:

Μάλλον ξέρουμε τι θέλουμε απο ένα game :mrgreen:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 May 2010 12:17 #72959 by exolon
Replied by exolon on topic Beyond Good and Evil II
Υπάρχει μια έντονη φημολογία τις τελευταίες μέρες σχετικά με το αν το Beyond Good & Evil 2 θα δει τελικά το φως της ημέρας. Σύμφωνα με τις τελευταίες φήμες ο Michael Ancel , ο ιθύνων νους του παιχνιδιού, αποχώρησε από την Ubisoft, δυσαρεστημένος από την κατάσταση που επικρατούσε όσον αφορά την παραγωγή του παιχνιδιού.
Δεν ξέρω αν κάτι τέτοιο ισχύει, αλλά θα είναι κρίμα να μην κυκλοφορήσει τελικά το sequel ενός πραγματικά εκπληκτικού παιχνιδιού. Όσοι δεν έχουν παίξει το πρώτο παιχνίδι, τους συμβουλεύω δίχως δισταγμό να το δουν. Δε θα απογοητευτούν.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Nov 2012 14:06 #115123 by eliminator
Replied by eliminator on topic Beyond Good and Evil II
Καθυστερεί το Beyond Good & Evil 2



Προχωράει με αργά βήματα λόγω της ολοκλήρωσης του Rayman Legends στο Wii U.

Διαβάστε περισσότερες πληροφορίες

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Dec 2012 20:05 #116137 by BFGuser
Replied by BFGuser on topic Beyond Good and Evil II
Φίλτατε Valefor μου φαίνεται έχουμε πανομοιότυπα γούστα...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2013 14:28 #127683 by Βασίλης Καμακάρης
Σύμφωνα με μια συνέντευξη που έδωσε ο ο Michel Ancel, δημιουργός του Beyond Good & Evil 2 δήλωσε ότι το sequel του beyond good and evil θα κυκλοφορήσει για next-gen κονσόλες.
Άμα είναι σαν το πρώτο game θα το τιμήσω σίγουρα!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2013 15:46 #127691 by Χριστιάνα Θάνου
Ένα έχω να πω, παιχνιδάρα. Το περιμένω πως και πως γιατί πολύ απλά τα έσπαγε στο PS2. Η αλήθεια είναι ότι δεν ήταν από τα top αλλά είχε κάτι ξεχωριστό αυτό το παιχνίδι που σε πώρωνε.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification