Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword
Το GameWorld.gr αναζητά Forum Moderators (21 May 2018)

Το GameWorld.gr επιθυμεί να προσλάβει Forum Moderators.

Ποιο είναι το χειρότερο παιχνίδι που έχετε παίξει?

More
11 Jul 2013 02:31 #127989 by Vasilis
Vasilis created the topic: Ποιο είναι το χειρότερο παιχνίδι που έχετε παίξει?
[center:epexpeju] [/center:epexpeju]

Όλοι έχουμε παίξει αρκετά παιχνίδια άλλα υπήρξε ένα στην ζωή μας που άξιζε να είναι στο καλάθι τον άχρηστων. Ποιο είναι για εσάς?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 Jul 2013 02:36 #127993 by HourFiend
HourFiend replied the topic: Ποιο είναι το χειρότερο παιχνίδι που έχετε παίξει?
Τώρα σοβαρά από που να αρχίσω :p
Είναι πολλά, αλλά αυτό που πραγματικά όσο το έπαιζα ήθελα να ΚΑΨΩ τα μάτια μου από τη σιχαμάρα ήταν το Postal

Τώρα είδα το LINK! ΧΑΧΑΧΑΧ! Είναι τόσο απαίσιο που έγραψα Postal III στο google και με το έβγαλε στα χειρότερα! Αν είναι δυνατόν!

[align=center] GameWorld Facebook page [/center]

More
11 Jul 2013 02:38 #127994 by SirLvr
SirLvr replied the topic: Ποιο είναι το χειρότερο παιχνίδι που έχετε παίξει?
Χειρότερο για μένα δεν υπάρχει, όπως δεν υπάρχει καλύτερο (καλά οκ ίσως το Batman Arkham City :P ). Υπάρχουν ωστόσο αρκετά που θα έπαιρνα τα βήματα, θα έκανα ένα 360 και θα τα κάρφωνα στο σκουπιδοτενεκέ. Μερικά από αυτά είναι: Aliens: Colonial Marines, Duke Nukem Forever(στο διάολο παλιοαηδία), Call of Juarez: The Cartel. Αν βρω κάποιο άλλο μην ανησυχείτε! Θα το γράψω.

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

More
11 Jul 2013 02:43 #127999 by Vasilis
Vasilis replied the topic: Ποιο είναι το χειρότερο παιχνίδι που έχετε παίξει?
Homefront σίγουρα!

More
11 Jul 2013 02:55 #128012 by Zaratoth
Zaratoth replied the topic: Ποιο είναι το χειρότερο παιχνίδι που έχετε παίξει?
Δεν μπορώ να πω πως έχω παίξει κάποιο παιχνίδι που να το θεωρώ για πέταμα. Συνήθως κάνω έρευνα πριν παίξω κάτι και ξέρω πως αυτό που θα παίξω μου αρέσει. Μια φορά δοκίμασα κάτι και το παράτησα στα καπάκια και ήταν το Hard to be a God, ένα rpg που είπα να το δοκιμάσω τότε καθώς είχε ως θέμα έναν τυπά που πάει από το μέλλον σε ένα μεσαιωνικό τοπίο και έχει πάνω του πιστόλι κλπ και είχε διαφημιστεί πως οι επιλογές μετράνε σε στυλ "αν χρησιμοποιήσεις πιστόλι και σε δούνε πολλοί, θα τους τρομάξεις και θα σε κυνηγάνε ως μάγο" κλπ. Αποτέλεσμα; Λόγω bug δεν κατάφερα να περάσω καν το tutorial... (και δεν φαινόταν και τόσο καλό σαν παιχνίδι για όσο tutorial κατάφερα να παίξω κανονικά).

More
11 Jul 2013 14:09 #128058 by euris13
euris13 replied the topic: Ποιο είναι το χειρότερο παιχνίδι που έχετε παίξει?
Ισως διαφωνειτε αλλα για μενα ειναι το assassins creed III. To Brotherhood και το Revelations ηταν πολυ καλυτερα! Το 3 ειναι σε καποια σημεια πολυ βαρετο!!!

I died. Good thing I have 2 more lives.

More
11 Jul 2013 15:43 #128079 by Merengues
Merengues replied the topic: Ποιο είναι το χειρότερο παιχνίδι που έχετε παίξει?
Καλα οχι και το AC3 μην τρελαθουμε. Οταν λεμε για χειροτερο λεμε για χειροτερο. Π.χ. εμενα δεν μου αρεσει καθολου το Littlebigplanet αλλα δεν το θεωρω το χειροτερο. Παιξτε Grey's Anatomy να δειτε χαλια.

More
11 Jul 2013 16:01 #128082 by SirLvr
SirLvr replied the topic: Ποιο είναι το χειρότερο παιχνίδι που έχετε παίξει?
Και εγώ θα συμφωνήσω με το Merengues. Μπορείς να πεις το AC3 το χειρότερο της σειράς, αλλά όχι και το χειρότερο ever.

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

More
11 Jul 2013 16:17 #128084 by treloysis
treloysis replied the topic: Ποιο είναι το χειρότερο παιχνίδι που έχετε παίξει?
Dragonball: Evolution. Όποιος δεν το ξέρει ας το googlάρει και να μου πει την γνώμη του.

More
11 Jul 2013 19:11 #128088 by MarkodisRM
MarkodisRM replied the topic: Ποιο είναι το χειρότερο παιχνίδι που έχετε παίξει?
Από τα χειρότερα για μένα σίγουρα ήταν το Stormrise της Creative Assembly. Χειρισμός τόσο δύστροπος που σε συνδυασμό με την ανεξέλεγκτη κάμερα προξενούσε ναυτία σε χρόνο ρεκόρ. Χώρια που ο τεχνικός και ηχητικός τομέας ήταν απίστευτα κακής ποιότητας. Πραγματικά αξιοπερίεργο πως μία εταιρία που έχει στο ιστορικό της τα Total War μπορεί να προσφέρει ένα τέτοιο χάλι...

Time to create page: 0.658 seconds
Notification