Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Game of the Year: Κανονισμοί & Απορίες

05 Dec 2009 09:37 #66314 by thanasis

enstikto wrote: Ήθελα να ρωτήσω το ακόλουθο. Έκανα register για τον διαγωνισμό μέσω του ps3forums.gr. Έχω δηλώσει δώρα κατηγορίας level 2 και level 1. Για τα level 1 λέτε ότι ενημερωνόμαστε μέσα σε λίγες ώρες. Εγώ έστειλα το mail μου στις 12 περίπου το μεσημέρι της παρασκευής αλλά μέχρι στιγμής δεν έχω λάβει απάντηση. Αυτό έγινε γιατί έχετε φόρτο στα e-mail και δεν έχετε προλάβει να τα δείτε όλα ή γιατί έκανα κάτι λάθος στο mail μου; Βασικά κάτι που ίσως να έκανα λάθος είναι ότι σαν link εκεί που ψήφισα δεν έβαλα το thread στο οποίο ψήφισα αλλά το link του post που έκανα στο thread. Μήπως φταίει αυτό;
Ευχαριστώ εκ τον προτέρων...

Δεν πιστευω πως εχεις κανει καποιο λαθος απλα περιμενε την ειδοποιηση οτι εχεις κερδισει γιατι ειναι εκατονταδες οι συμμετοχες.Οποτε παιδια λιγο υπομονη οληα κερδιζετε :wink: :wink: \:D/ \:D/

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Dec 2009 12:19 - 02 Jan 2010 23:50 #66382 by stormare

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Dec 2009 01:07 #66476 by Μάνος Γρυπάρης
Ναι, γίνεται! Πάρε τηλέφωνο το EasyBuyWorld και πες τους το.

Κυκλοφόρησε και το τρέιλερ του διαγωνισμού. Ελπίζουμε να σας αρέσει...

[youtube:dywcftvc]
[/youtube:dywcftvc]

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Dec 2009 09:49 #66479 by Θάνος Βουτσίνος
Παρατήρησα ότι το δώρο Level 2 "- 5 Uncharted 2 για Playstation 3, μαζί με t-shirts", το οποίο ζήτησα αν κερδίσω, εξαντλήθηκε, οπότε αναγκάζομαι να ξαναστείλω στο ίδιο e-mail τα στοιχεία μου και να ζητήσω άλλο δώρο... Αρκεί αυτό ?

Περιμένω απάντηση γιατί νοιώθω να φτάνει στο τέλος ο διαγωνισμός αυτός.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Dec 2009 12:08 #66485 by Μάνος Γρυπάρης
Nαι, ξαναστειλεις παλι και στο Level 2 βαζεις ενα αλλο. Η τελος παντων μπορεις να δηλωσεις 2 παιχνιδια απο 2 διαφορετικα levels. Προτεινουμε να κοιτατε και το level 1 για να κερδιζετε στα σιγουρα :wink:

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Dec 2009 21:50 #66584 by Αναστάσιος Λόλης
Γεια σας.Απο τον διαγωνισμο κερδισα το παιχνιδι Buzz!: Quiz World .Ωστωσο το δωρο δεν περιεχει τα τεσσερα μπαζερς τα οποια απαιτουνται για να παιξεις το παιχνιδι,κ ετσι αναγκαστικα να τα αγορασω.Το αποτελεσμα ειναι οτι με τα λεφτα που εδωσα ηταν σαν να το αγορασα απο την αρχη (35Ε) και οχι οτι το κερδισα !!!Δεν θα επρεπε να το ειχατε μελετησει πιο πριν?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Dec 2009 00:00 #66787 by nasos08
Γειά σας και από μένα.
Βοηθήστε με παρακαλώ γιατί κάτι δεν κάνω σωστά.
Αφού επιλέξω το game της αρεσκείας μου πατώ submit vote και στην επόμενη σελίδα βλέπω αυτό "The submitted form was invalid. Try submitting again." (και στους δυο διαγωνισμούς συμβαίνει αυτό).
Εννοείται ότι έχω κάνει login.
Αναμένω απάντηση, ευχαριστώ πολύ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Dec 2009 12:04 #66790 by Μάνος Γρυπάρης

taskounis wrote: Γεια σας.Απο τον διαγωνισμο κερδισα το παιχνιδι Buzz!: Quiz World .Ωστωσο το δωρο δεν περιεχει τα τεσσερα μπαζερς τα οποια απαιτουνται για να παιξεις το παιχνιδι,κ ετσι αναγκαστικα να τα αγορασω.Το αποτελεσμα ειναι οτι με τα λεφτα που εδωσα ηταν σαν να το αγορασα απο την αρχη (35Ε) και οχι οτι το κερδισα !!!Δεν θα επρεπε να το ειχατε μελετησει πιο πριν?

Η Sony Hellas προσφέρει τα δώρα. Κι εμείς δεν γνωρίζαμε ότι απαιτούνται buzzers για να τρεξει το παιχνιδι. Μετά το μάθαμε! Οπότε τα παράπονά σας εκεί.

nasos08 wrote: Γειά σας και από μένα.
Βοηθήστε με παρακαλώ γιατί κάτι δεν κάνω σωστά.
Αφού επιλέξω το game της αρεσκείας μου πατώ submit vote και στην επόμενη σελίδα βλέπω αυτό "The submitted form was invalid. Try submitting again." (και στους δυο διαγωνισμούς συμβαίνει αυτό).
Εννοείται ότι έχω κάνει login.
Αναμένω απάντηση, ευχαριστώ πολύ.

Προφανως και αφησες την οθονη ανενεργη για κανα 2ωρο-3ωρο και στο εβγαλε αυτο. Κανε ενα refresh στη σελίδα, ξανακανε login γραφοντας ονομα και κωδικο ολογραφως (χωρις αυτοματο συστημα), κανε login και πηγαινε αμεσως να ψηφισεις.
Αν δεν πιασει ουτε ετσι, στείλε ένα e-mail στο info@gameworld.gr με username k password και το προβλημα σου.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Dec 2009 17:08 #66927 by Μάνος Γρυπάρης
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ: ΛΥΘΗΚΕ

Τις 2 τελευταίες ημέρες υπήρχε πρόβλημα με τις ψηφοφορίες του Διαγωνισμού Game of the Year. Αυτό συνέβη επειδή κάναμε αναβάθμιση σε phpbb 3.0.6.

Το πρόβλημα τώρα λύθηκε και μπορείτε να ψηφίσετε κανονικά για τον διαγωνισμό.

Ευχαριστούμε για την κατανόηση

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Dec 2009 12:25 #67064 by Νικόλαος-Χρήστος Κόγγος
Αν κερδίσω το Darkfall online (Level 1) παίρνω κανονικά το CD ή κανένα κωδικό;

PC user forever !!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification