Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Σειρές: Γενική συζήτηση/Ποιες βλέπετε

07 Sep 2017 12:21 - 07 Sep 2017 12:23 #205061 by κωστας
βλέπω fear the walking dead,walking dead,flash,teen wolf,game of thrones, και έχω τελειώσει και το spartacus

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Sep 2017 13:49 #205074 by Πιέρρος Φουστέρης

Shikabane_Hime7 wrote: Το Westworld έχει βαριά πλοκή και πολύ φιλοσοφία κλπ αλλά προσωπικά δεν το βαρέθηκα καθόλου, μου αρέσουν τέτοιες σειρές/ταινίες με τέτοια πλοκή. Έχει και εξαιρετική μουσική αλλά και φυσικά ερμηνείες. Κάτσε δες το Πιέρρο, δεν μπορώ να σου πω ότι θα σου αρέσει σίγουρα αλλά όταν το τελειώσεις θα έχουν ξεκαθαρίσει τα πράγματα στο θέμα πλοκής και θα βγάλεις καλύτερο συμπέρασμα. Απλά θέλει προσοχή γιατί έχει πολλές λεπτομέρειες!


Θα το συνεχίσω, απλά ψάχνω την όρεξη να το κάνω. Βλέπω, ήδη, άλλες 3 σειρές, όμως, ενώ στο τέλος του μήνα θ' αρχίσουν άλλες τόσες τις νέες σεζόν, οπότε φοβάμαι ότι θ' αργήσω να το κάνω.

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Sep 2017 12:31 #205426 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Έφτασα την 4η σεζόν του Bojack Horseman στο 6 επεισόδιο. Πολύ καλή και αυτή η σεζόν όπως και όλη η σειρά. Την προτείνω σε όσους ψάχνουν μια ιδιαίτερη και γεμάτη από συναισθήματα εμπειρία.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Sep 2017 09:59 #205631 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Τελείωσα την 4η σεζόν του Bojack Horseman, εξαιρετική όπως και οι υπόλοιπες γεμάτη με συναισθήματα, δυνατές και αστείες στιγμές. Από τις καλύτερες σειρές ever.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Sep 2017 10:29 #205633 by Νικηφόρος Μητράκος
Προσωπικά αναμένω νέα σεζόν Vikings (civil war ftw) και να ξεκινήσει το Knightfall γιατί ποιός δεν θέλει να βλέπει Templars να τρώνε ξύλο; :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Sep 2017 19:05 #205754 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
The following user(s) said Thank You: Marios Ntallaris

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Sep 2017 11:00 #206168 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Μετά από 1 season η σειρά The Mist στο Spike TV ακυρώθηκε και δεν θα υπάρξει συνέχεια!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Sep 2017 23:57 #206209 by Aνέστης Αδαμίδης
Είχε καθόλου ενδιαφέρον; Σκεφτόμυον να την ξεκινήσω, αλλά ακόμη δεν έχω τελειώσει με τις προηγούμενες σεζόν Arrow, Flash, SUpergirl, Legends of Tomorrow και δεν έχω δει Luke Cage και Iron Fist.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Sep 2017 00:14 #206212 by Georgios Manolis
Ναι κρίμα για το The Mist,αν και το πήγαινε κάπως αργά μου άρεσε εκεί που το πήγαινε.Όπου να ναι λογικά θα ξεκινήσω να βλέπω το Arrow season 6 και το Dark.

The fire cracked silently as four Stalkers sat around it. The night was silent, only a small wind and the rustling of grass and leaves to fill the ears. One of the men spoke up suddenly: "Have you children heard the tale of the Monolith?"
- S.T.A.L.K.E.R. local folclore

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Sep 2017 12:14 #206225 by Μαρίνος Τζώτζης
Ομολογουμένως έχω ρίξει τον αριθμό των σειρών που βλέπω, πρόσφατα τελείωσα μόνο μία και αυτή ήταν το Lucifer. Πολύ καλή σειρά γενικώς, θα την πρότεινα άφοβα σε όποιον δεν έχει να δει κάτι αυτόν τον καιρό και ψάχνεται!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification